Najnowsze newsy

Siatkówka - Puchar Polski

Grupa Azoty Chemik Police zwycięzcą Pucharu Polski
Grupa Azoty Chemik Police pokonała 3:2 (21:25, 25:20, 19:25, 25:23, 15:13) Developres SkyRes Rzeszów w meczu finałowym Pucharu Polski Kobiet i po raz ósmy w historii sięgnęła po to trofeum.[Puchar Polski]»

Zuzanna Efimienko-Młotkowska: Dobre przetarcie przed finałem
Fot. Michał Sobczak

W drugim meczu półfinałowym Pucharu Polski Kobiet, rozgrywanym po raz kolejny w Hali Nysa, po dwóch stronach siatki stanęły zespoły DPD Legionovii Legionowo oraz Developresu SkyRes Rzeszów. Ostatecznie z awansu do wielkiego finału cieszyć się mogły podopieczne trenera Stephane Antigi, a najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została serbska przyjmująca, Jelena Blagojević.[Puchar Polski]»

Iga Wasilewska: Wiedziałyśmy o jaką stawkę gramy
Fot.: Karol Zdyb

W pierwszym meczu półfinałowym rozgrywanego w Hali Nysa Pucharu Polski kobiet, broniąca trofeum Grupa Azoty Chemik Police podjęła pierwszoligowy zespół SAN-Pajdy Jarosław, który przebojem wdarł się do turnieju finałowego, eliminując z rozgrywek wicemistrza kraju Grot Budowlanych Łódź.[Puchar Polski]»

[2020-02-06 14:59:06]
Drugi etap sprzedaży #GRAMYWSPODKU
Fot.: Karol Zdyb

Zaczęła się sprzedaż drugiego etapu biletów na wielkie święto ligowej siatkówki – turniej finałowy Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020. W dniach 14-15 marca o trofeum powalczą mistrzowie świata i zagraniczne gwiazdy PlusLigi. Dla kibiców przygotowano fantastyczne promocje, tak by każdy z nich miał szansę na żywo obejrzeć najlepszych graczy Ligi Mistrzów Świata. Bilety cieszą się ogromną popularnością, dlatego szybko uruchomiono kolejny etap sprzedaży. W Katowicach spodziewają się kompletu 10 tysięcy fanów![Puchar Polski]»

Turniej finałowy Pucharu Polski w katowickim Spodku!
Fot.: Magdalena Kudzia

Cztery najlepsze drużyny PlusLigi, mistrzowie świata, zagraniczne gwiazdy, mnóstwo atrakcji i wspaniałe sportowe widowiska – to wszystko czeka na najlepszych polskich kibiców już 14 i 15 marca, gdy w katowickim Spodku rozgrywany będzie turniej finałowy Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020.[Puchar Polski]»

Znamy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski siatkarzy 2020
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Znamy już wszystkich półfinalistów Pucharu Polski siatkarzy 2020. W finałowym turnieju, który zostanie rozegrany w marcu zagra VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, PGE Skra Bełchatów, Trefl Gdańsk oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.[Puchar Polski]»

Rusza walka o awans do wielkiego finału Pucharu Polski siatkarzy 2020
Fot.: Anna Szłapa

Broniąca trofeum Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ubiegłoroczny finalista Jastrzębski Węgiel, pozostałe czołowe drużyny PlusLigi i dwa najlepsze zespoły Pucharu KRISPOL 1. Ligi walczyć będą we wtorek i środę o awans do turnieju finałowego Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

W poniedziałek losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski
Fot.: Karol Zdyb

W poniedziałek 30 grudnia poznamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Losowanie odbędzie się w siedzibie Polskiej Ligi Siatkówki.[Puchar Polski]»

Znamy już wszystkich uczestników ćwierćfinałów Pucharu Polski
Fot.: Karol Zdyb

Poznaliśmy już wszystkie osiem ekip, które powalczą o awans do wielkiego finału Pucharu Polski Kobiet, który rozegrany zostanie w dniach 7-8 marca w Nysie.[Puchar Polski]»

Wielka czwórka PlusLigi pewna walki o Puchar Polski
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Już tylko kilka niewiadomych zostało przed walką w ćwierćfinale Pucharu Polski siatkarzy. Znamy sześciu z ośmiu uczestników, a reszta zagadek może się wyjaśnić w najbliższych dniach. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowane są na 15 stycznia 2020 roku.[Puchar Polski]»

KFC Gwardia Wrocław rozpoczyna grę w Pucharze Polski
Fot.: Anna Gumowska

Przed siatkarzami KFC Gwardii Wrocław pierwsze spotkanie w Pucharze Polski 2020. Przeciwnikiem wrocławskiej drużyny będzie SMS PZPS III Spała. Mecz rozpocznie się w środę o 15:30 w Spale.[Puchar Polski]»

PP: Nagrody indywidualne, Martyna Łukasik MVP turnieju
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Finałową rywalizację Pucharu Polski Kobiet wygrała drużyna Marcelo Abbondanzy. W ostatnim meczu turnieju siatkarki włoskiego szkoleniowca potrzebowały zaledwie trzech setów, aby pokonać swoje rywalki. Nagroda dla najlepszej zawodniczki, imprezy rozgrywanej w Nysie, trafiła do przyjmującej Chemika - Martyny Łukasik. Wśród policzanek wyróżnione zostały również: Bianka Busa, Chaika Ogbogu, Aleksandra Krzos oraz Martyna Grajber. Z kolei pośród rzeszowianek na wyróżnienie zasłużyły: Agnieszka Rabka oraz Katarzyna Zaroślińska-Król.[Puchar Polski]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane