Najnowsze newsy

Boks - Boks zawodowy

[2012-11-11 00:41:29]
Wach vs Kliczko
Fot.: Archiwum

Władymir Kliczko zachował pasy mistrza świata. Po jednostronnej walce, ostatecznie na punkty triumfował młodszy z braci Kliczków. Punktacja: 120:107, 120:107, 119:108 dla Kliczki.[Boks zawodowy]»

Nowy mistrz świata WBO w wadze superpiórkowej
Szkot Ricky Burns został nowym mistrzem świata federacji WBO w wadze superpiórkowej. W sobotni wieczór pokonał on na punkty dotychczasowego czempiona, Romana Martineza z Portoryko.[Boks zawodowy]»

[2010-09-05 12:44:49]
Udana pierwsza obrona Mirandy
Julio Cesar Miranda nadal jest mistrzem świata organizacji WBO w wadze muszej. Meksykanin pokonał przed czasem Kolumbijczyka Ronalda Ramosa. To była pierwsza obrona mistrzowskiego pasa przez Mirandę.[Boks zawodowy]»

[2010-09-05 12:42:02]
Sturm obronił pas WBO
Felix Sturm obronił tytuł mistrza świata organizacji WBA w wadze średniej. W sobotniej walce w Kolonii pokonał on na punkty Giovanniego Lorenzo z Dominikany.[Boks zawodowy]»

[2010-09-05 07:37:33]
Zaveck zbyt mocny dla Jackiewicza
Fot.: Artur Starz

Rafał Jackiewicz nie zdołał zdobyć pasa mistrza świata federacji IBF w wadze półśredniej. W sobotnim pojedynku w Ljubljanie musiał on uznać wyższość dotychczasowego czempiona, Dejana Zavecka, gładko przegrywając na punkty.[Boks zawodowy]»

Kontuzja Masternaka, zastąpi go Wilczewski
Fot.:Boxing Europe

23-letni Mateusz „MASTER” Masternak nie wystąpi na wrześniowej gali w Olsztynie. Zawodnik doznał kontuzji żebra podczas ostatniego sparingu. Andrzej Gmitruk trener zawodnika oficjalnie potwierdził dziś zmianę walki wieczoru. Zamiast Masternaka w ringu pojawi się Piotr „WILK” Wilczewski, który podczas walki wieczoru bronić będzie tytułu mistrza świata TWBA w wadze super średniej.[Boks zawodowy]»

[2010-08-22 11:51:13]
Adamek wypunktował Granta
Fot.: Polsat

Tomasz Adamek (42-1, 27 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Amerykanina Michaela Granta (46-4, 34 KO) w pojedynku wagi ciężkiej, którego stawką był m.in. pas IBF International.[Boks zawodowy]»

[2010-08-16 00:36:52]
Pascal pokonał Dawsona
Jean Pascal (26-1, 16 KO) obronił tytuł mistrza świata federacji WBC w wadze półciężkiej, pokonując Chada Dawsona (29-1, 17 KO). Jednocześnie odebrał rywalowi pas IBO oraz uzyskał prestiżowy pas magazynu "The Ring".[Boks zawodowy]»

Pięściarze O'Chikara Gmitruk Team w Cetniewie
Fot.: Boxing Europe

Pięściarze O'Chikara Gmitruk Team rozpoczęli przygotowania do kolejnej gali. W miniony poniedziałek wieczorem zawodnicy przyjechali do Cetniewa. Tu pod okiem swojego szkoleniowca Andrzeja Gmitruka rozpoczęli zgrupowanie kondycyjne przed pierwsza jesienna galą w Olsztynie.[Boks zawodowy]»

Klitschko: Adamek nie chciał ze mną walczyć
Fot.: Polsat

Coraz większy problem ze znalezieniem rywala ma mistrz świata federacji WBC Vitali Kliczko (40-2, 38 KO’s). Ukrainiec zainteresowany jest walką z Rosjaninem Nikołajem Wałujewem (50-2,34 KO’s) jednak z powodu Dona Kinga promotora „ Bestii ze Wschodu” do walki najprawdopodobniej nie dojdzie. Anglik David Haye wyraźnie unika konfrontacji z braćmi. Jak mówi starszy z braci Kliczków walki odmówił także Tomasz Adamek. Kto wie czy w tej sytuacji rywalem Kliczki nie będzie Shannon Briggs.[Boks zawodowy]»

Kliczko szykuje się do pojedynku z Peterem
Fot.: Archiwum

Władimir Kliczko po raz kolejny będzie miał okazję zmierzyć się z Samuelem Peterem. "Nigeryjski Koszmar" chce się zrewanżować Ukraińcowi, ale ten nie obawia się rywala. Do pojedynku dojdzie 11 września, miejsce nie zostało jeszcze ustalone.[Boks zawodowy]»

[2010-07-25 11:40:23]
Khan znów choruje
Amir Khan znów zmaga się z problemami zdrowotnymi, co pod dużym znakiem zapytania stawia jego udział w kolejnych walkach o mistrzowski pas WBA.[Boks zawodowy]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane