Najnowsze newsy

Boks » Boks zawodowy

Boks zawodowy | 2010-08-26 21:30:45 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: ochikaragmitruk.com

Kontuzja Masternaka, zastąpi go Wilczewski

Fot.:Boxing Europe

23-letni Mateusz „MASTER” Masternak nie wystąpi na wrześniowej gali w Olsztynie. Zawodnik doznał kontuzji żebra podczas ostatniego sparingu. Andrzej Gmitruk trener zawodnika oficjalnie potwierdził dziś zmianę walki wieczoru. Zamiast Masternaka w ringu pojawi się Piotr „WILK” Wilczewski, który podczas walki wieczoru bronić będzie tytułu mistrza świata TWBA w wadze super średniej.

- Takie rzeczy się zdarzają – mówi Andrzej Gmitruk. – Kontuzja żebra nie jest bardzo poważna, ale niestety bolesna i eliminuje Mateusz na kilka tygodni z treningów. Decyzja managera w walce wieczoru wystąpi kolega z teamu Mateusza, znany dobrze polskiej publiczności – Piotr „WILK” Wilczewski.– Piotr miał wystąpić na tej gali w 8 rundowym pojedynku. To miała być walka rankingowa, ponieważ w planach był start zagraniczny. Kontuzja Mateusza zmieniła nieco te plany. Piotr zabuksuje we wrześniu podczas walki wieczoru w Olsztynie. Zmienimy nieco cykl przygotowawczy, bo Piotra czeka znacznie trudniejszy przeciwnik – tłumaczy Andrzej Gmitruk.

Piotr Wilczewski ma na swoim koncie aż 3 mistrzowskie pasy – mistrza świata TWBA, który będzie bronił w Olsztynie oraz międzynarodowego mistrza Polski i mistrza International WBF.

Na gali w Olsztynie pojawi się również Roman „Lwie Serce” Shkarupa mistrz Intercontinental WBF w wadze super średniej. – Myślę, że publiczność będzie zadowolona. Roman ma na swoim koncie 26 zawodowych walk, walczy w sposób bardzo widowiskowy. To właśnie dzięki wielkiemu sercu do boksu fani nadali mu przydomek „Lwie Serce” – mówi Andrzej Gmitruk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane