Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa chce zorganizować turniej CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywki CEV Ligi Mistrzów stanęły pod znakiem zapytania. W jakiej formie się odbędą? Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej przygotowała awaryjny scenariusz.[Liga Mistrzów]»

Wyjazd Jastrzębskiego Węgla do Rumunii odwołany! Powodem koronawirus w Arcadzie Galati
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Jastrzębski Węgiel informuje, że wskutek potwierdzonych przypadków koronawirusa w rumuńskiej drużynie turniej 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie - taki komunikat możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Jastrzębia Zdroju.[Liga Mistrzów]»

Turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzów w Jastrzębiu anulowany
Europejska Konfederacja Siatkarskiej CEV podjęła dzisiaj decyzję o anulowaniu pierwszego z dwóch turniejów 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, który zaplanowano na 13-15 października w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem takiego stanu rzeczy są potwierdzone przypadki koronawirusa w Jastrzębskim Węglu oraz w zespole jednego z rywali. Poniżej pełny komunikat jastrzębskiego klubu.[Liga Mistrzów]»

Dwa turnieje z JW w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów
Fot.: Magdalena Kudzia

Europejska Konfederacja Siatkówki CEV postanowiła, że w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów w grupie z udziałem śląskiej drużyny rozegrane zostaną dwa turnieje. Jeden z nich odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju w dniach 13-15 października.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów
Świetnie spisali się gracze Jastrzębskiego Węgla w pierwszym etapie walki o miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Bez żadnych problemów pokonali Draisma Dynamo Apeldoorn 3:0 i zwyciężyli w turnieju rozgrywanym we własnej hali.[Liga Mistrzów]»

Pierwszy krok Jastrzębskiego Węgla do CEV Ligi Mistrzów
Fot.: CEV

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali w trzech setach białoruski Stroitiel Mińsk w pierwszym meczu turnieju 1. rundy kwalifikacji do CEV Ligi Mistrzów. Białoruski zespół postawił jednak jastrzębianom mocne wymagania.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel porozumiał się z CEV
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jastrzębski Węgiel informuje, że doszło do porozumienia drużyn oraz federacji CEV dotyczącego rozegrania tylko jednego turnieju w grupie C.[Liga Mistrzów]»

Michał Mieszko Gogol: Grupa Azoty ZAKSA będzie najgroźniejszym rywalem w LM
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze PGE Skry poznali już przeciwników w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ostatecznie zagrają z belgijskim Lindemans Aalst, tureckim Fenerbahce oraz Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Jak losowanie oceniają bełchatowianie?`[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel może zagrać w Lidze Mistrzów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jastrzębski Węgiel może zagrać w Lidze Mistrzów. Wśród mężczyzn prawo startu w Champions League wywalczyły trzy najlepsze zespoły PlusLigi (nie medaliści, bo w męskich rozgrywkach medali nie przyznano): Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa oraz PGE Skra Bełchatów.[Liga Mistrzów]»

Decyzja CEV w sprawie europejskich pucharów
Fot.: CEV

Zarząd CEV podjął ostateczną decyzję w sprawie europejskich pucharów w siatkówce. Rozgrywki zawieszono w marcu, a teraz ogłoszono ich zakończenie. Ustalono jednak, że klubom uczestniczącym w zmaganiach zostanie wypłaconych 80% przewidywanych nagród pieniężnych.[Liga Mistrzów]»

Komunikat Zarządu KS Jastrzębski Węgiel S.A. dotyczący Ligi Mistrzów
Zarząd Jastrzębskiego Węgla wysłał do Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) pismo dotyczące udziału klubu w Lidze Mistrzów. Poniżej prezentujemy treść oświadczenia.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel i Trentino Itas zagrają dwa mecze LM w Mariborze
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Europejska Konfederacja Siatkówki CEV w piątek podjęła ostateczną decyzję w sprawie ćwierćfinałowej rywalizacji w Lidze Mistrzów pomiędzyJastrzębskim Węglem i Trentino Itas.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane