Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

[2022-05-23 07:38:23]
ZAKSA wygrywa Ligę Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle pokonała Itas Trentino w Superfinale 3:0. Tym samym aktualny Mistrz Polski po raz drugi z rzędu został zwycięzcą siatkarskiej Ligi Mistrzów. MVP meczu finałowego wybrany został Kamil Semeniuk.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel kontra Lube: Jeden krok od półfinału Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

W środowy wieczór Jastrzębski Węgiel stanie przed szansą na awans do najlepszej czwórki w Europie. By tak się stało, trzeba wygrać dwa sety w meczu z mistrzem Włoch - Cucine Lube Civitanova. Nawet przegrana 0:3 lub 1:3 w meczu nie przekreśli naszych szans, ale wówczas trzeba będzie zwyciężyć w dodatkowej partii, czyli tzw. „złotym secie” granym do 15. Początek pasjonująco zapowiadającego się meczu o godzinie 20:30.[Liga Mistrzów]»

LM: Włoska wiktoria Jastrzębskiego Węgla
Fot. Magdalena Kudzia

W pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe mistrza Włoch Cucine Lube Civitanova 3-0. Rewanż – 16 marca o 20:30 w Jastrzębiu-Zdroju.[Liga Mistrzów]»

Decyzja CEV: ZAKSA z awansem do kolejnej rundy Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Po oficjalnej decyzji Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) o wykluczeniu z rywalizacji w europejskich pucharach drużyn rosyjskich do ZAKSA S.A. wpłynęła informacja uzupełniająca, dotycząca awansu zespołu do kolejnej rundy rozgrywek.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów 2022: Rosyjskie kluby wykluczone z rozgrywek i z walkowerami
Fot. Magdalena Kudzia

We wtorek 1 marca Zarząd Europejskiej Konfederacji Siatkówki oficjalnie podjął decyzję o wykluczeniu z rywalizacji w europejskich pucharach ze skutkiem natychmiastowym i do odwołania wszystkich rosyjskich i białoruskich drużyn narodowych, klubów, działaczy, zawodników siatkówki halowej, plażowej oraz siatkówki na śniegu. Natomiast dzisiaj w centrali CEV zapadła oficjalna decyzja o nałożeniu walkowerów na rosyjskie kluby zaangażowane w rozgrywki pucharowe na Starym Kontynencie w edycji 2022.[Liga Mistrzów]»

LM: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Dinamo Moskwa
Fot. Magdalena Kudzia

Za nami losowanie par ćwierćfinałowych siatkarskiej Ligi Mistrzów. Rywalem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tej fazie elitarnych rozgrywek będzie Dinamo Moskwa.[Liga Mistrzów]»

LM: Cucine Lube Civitanova rywalem Jastrzębskiego Węgla w ćwierćfinale
Fot. Magdalena Kudzia

Dzisiaj w siedzibie Europejskiej Konfederacji Siatkówki CEV w Luksemburgu odbyło się losowanie ćwierćfinałów i dalszej drabinki play off Ligi Mistrzów. W jego wyniku los skojarzył zespół Jastrzębskiego Węgla z mistrzem Włoch - Cucine Lube Civitanova. Zwycięzca z tej pary zmierzy się w półfinale z lepszym w dwumeczu: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dynamo Moskwa.[Liga Mistrzów]»

LM: Wygrana i awans Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Fot. Magdalena Kudzia

Wygraną 3-2 z Cucine Lube Civitanova Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kończy fazę grupową siatkarskiej Ligi Mistrzów. Podobnie jak w pierwszym starciu obu ekip również tym razem nie brakowało emocji i triumfatora musiał wyłonić tie-break.[Liga Mistrzów]»

LM: Projekt Warszawa kończy zmagania zwycięstwem
Fot. Magdalena Kudzia

W swoim ostatnim meczu w tegorocznej CEV Lidze Mistrzów Projekt Warszawa po raz drugi pokonał VC Greenyard Maaseik 3-1. MVP spotkania wybrany został Dusan Petković.[Liga Mistrzów]»

LM: Sześć zwycięstw na sześć w Lidze Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Po pokonaniu wicemistrza Niemiec VfB Friedrichshafen 3:1 w meczu 6. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel po raz pierwszy w swoim 10 występie w Lidze Mistrzów zakończył fazę grupową z kompletem zwycięstw. Do tego, za sprawą dzisiejszej wygranej, zespół zapewnił sobie rozstawienie w ćwierćfinale tych rozgrywek.[Liga Mistrzów]»

LM: Projekt Warszawa z pierwszym zwycięstwem
Fot. Magdalena Kudzia

Projekt Warszawa przerwał złą passę i w końcu odniósł zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach CEV Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego pokonali belgijski VC Greenyard Maaseik 3-1. Najlepszym graczem spotkania wybrany został rozgrywając warszawskiej ekipy, Jay Blankenau.[Liga Mistrzów]»

LM: Trudna przeprawa ZAKSY, przegrana w Nowosybirsku
Fot. Magdalena Kudzia

W przełożonym meczu rundy rewanżowej siatkarskiej Ligi Mistrzów siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle walczyli na wyjeździe. Lokomotiw Nowosybirsk zrewanżował się polskiej drużynie za grudniową porażkę, tym razem to Rosjanie wygrali 3:1.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane