Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

Michał Winiarski: Musimy zagrać mądrze
Fot.: Krzysztof Wilk

- Zenit ma nóż na gardle i myślę, że rzuci wszystko na szalę, żeby odnieść zwycięstwo i doprowadzić do złotego seta - mówi Michał Winiarski, drugi trener PGE Skry.[Liga Mistrzów]»

Renee Teppan: kluczowa będzie zagrywka
PGE Skra przebywa już w Sankt Petersburgu, gdzie w środę rozegra rewanżowy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z tamtejszym Zenitem (początek 17.30 czasu polskiego). - Kluczowa będzie zagrywka - mówi Renee Teppan, atakujący PGE Skry.[Liga Mistrzów]»

LM: Trefl gra w Kazaniu, PGE Skra w Sankt Petersburgu
Fot.: CEV

Od wtorku do czwartku rozegrane zostaną rewanżowe, ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów. W pierwszych spotkaniach dobrze wypadły reprezentujące Polskę Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów.[Liga Mistrzów]»

Grzegorz Łomacz: W Rosji będzie gorąco
Fot.: FIVB

Grzegorz Łomacz świetnie poprowadził zespół PGE Skry Bełchatów do zwycięstwa w meczu przeciwko Zenitowi Sankt Petersburg w pierwszym ćwierćfinale Ligi Mistrzów.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów: Możemy być dumni z naszych zespołów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Możemy być dumni z gry polskich zespołów w pierwszych meczach 1/4 finału Ligi Mistrzów. Dziś PGE Skra Bełchatów pokonała Zenit Sankt Petersburg 3:1, a dzień wcześniej Trefl Gdańsk po twardym boju uległ najlepszej klubowej drużynie Europy ostatnich lat 2:3.[Liga Mistrzów]»

Roberto Piazza: Możemy być jeszcze lepsi
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra pokonała Zenit Saint Petersburg w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów 3:1. - W rewanżu musimy być jeszcze lepsi - mówi Roberto Piazza, trener mistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

LM: Blisko niespodzianki w Ergo Arenie
Po niespodziewanym zwycięstwie w grupie, 5 wygranych i 1 porażce Trefl Gdańsk znalazł się wśród ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Z pewnością kibice liczyli na nieco słabszego rywala, który pozwoliłby gdańszczanom spełnić marzenie i dać awans do finałowego turnieju. Los sprawił, że to Zenit Sankt Petersburg a nie Trefl Gdańsk został rozstawiony. W losowaniu przydzielono Zenit Kazań, z którym siatkarze Andrei Anastasiego mieli i nadal mają rachunki do wyrównania. Przed trzema laty ówczesny Lotos Trefl odniósł dwie porażki. Dziś byli bliscy sprawienia niespodzianki. Niewiele brakowało, aby po trzecim secie prowadzili 2:1. Z racji tego, że nie udało się wygrać trzeciego seta, walczyli do upadłego, aby doprowadzić do piątej partii. Niewiele brakowało, aby mecz rozstrzygnął się na korzyść gospodarzy. O zwycięstwie Zenitu zadecydowały m.in. bardzo dobre zagrywki Earvina Ngapetha.[Liga Mistrzów]»

Odlotowi libero na ćwierćfinały Ligi Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Libero „gdańskich lwów” – Maciej Olenderek i Fabian Majcherski – podczas ćwierćfinałowych meczów Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań będą dodatkowo uskrzydleni. Sponsor Złoty gdańskiego klubu – Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy – przygotował bowiem dla zawodników wyjątkowe stroje na dwa mecze z mistrzem Rosji, w pełni nawiązujące do identyfikacji wizualnej lotniska.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów: wyniki i program ćwierćfinałów
Fot.: CEV

Dynamo Moskwa przegrało z Cucine Lube Civitanova 2:3 (10:25, 25:23, 25:23, 18:25, 13:15) w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Mecz rewanżowy odbędzie się 21 marca we Włoszech.[Liga Mistrzów]»

Znamy terminy meczów PGE Skry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra Bełchatów w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zagra z Zenitem Sankt Petersburg. Znamy już dokładne daty oraz miejsca rozegrania dwumeczu.[Liga Mistrzów]»

Historia lubi się powtarzać! W play-off Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trefl Gdańsk poznał ćwierćfinałowego rywala w Lidze Mistrzów. Gdańszczanie, tak samo jak trzy lata temu w ramach fazy TOP 12 tych zmagań, zmierzą się z Zenitem Kazań. Termin meczu zostanie podany wkrótce, najprawdopodobniej będzie to środa 13 marca.[Liga Mistrzów]»

Dziś losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów! Z kim zagra PGE Skra?
Fot.: FIVB

Cała siatkarska Polska żyła ostatnimi wydarzeniami z udziałem polskich drużyn w Lidze Mistrzów. Ostatecznie do fazy play-off awansowały PGE Skra Bełchatów i Trefl Gdańsk. Obie ekipy dziś poznają swoich rywali.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane