Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

Artur Szalpuk: To idealny prezent urodzinowy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę Artur Szalpuk obchodził 24. urodziny i... sam, wspólnie z kolegami z PGE Skry sprawił sobie prezent. Mistrzowie Polski awansowali do półfinału Ligi Mistrzów po zwycięstwie w "złotym secie" z Zenitem Sankt Petersburg.[Liga Mistrzów]»

Jakub Kochanowski: Z każdego z nas bije szczęście!
Fot.: FIVB

PGE Skra Bełchatów po raz piąty w swojej historii awansowała do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. - Pech, który towarzyszył nam przez cały sezon, teraz obrócił się w szczęście - mówi Jakub Kochanowski, środkowy mistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

Mariusz Wlazły: Walczymy o swoje marzenia
Fot.: Krzysztof Wilk

PGE Skra Bełchatów pokonała po "złotym secie" Zenit Sankt Petersburg i awansowała do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. - Było sporo trudnych momentów - przyznaje Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry.[Liga Mistrzów]»

LM: Skra w najlepszej czwórce europejskich drużyn
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po wygranej u siebie bełchatowianie potrzebowali najlepiej wygranego meczu. Wiele osób spodziewało się szybkiego zwycięstwa Mistrzów Polski. Mecz w Petersburgu nie był łatwym wyzwaniem dla bełchatowskiej drużyny. Zawodnicy z rosyjskiego klubu wygrali to spotkanie w czterech partiach - tak samo jak PGE Skra w pojedynku u siebie. Właśnie dlatego oba kluby musiały zagrać jeszcze złoty set, a w nim zwyciężył reprezentant polskiej ligi.[Liga Mistrzów]»

Michał Winiarski: Musimy zagrać mądrze
Fot.: Krzysztof Wilk

- Zenit ma nóż na gardle i myślę, że rzuci wszystko na szalę, żeby odnieść zwycięstwo i doprowadzić do złotego seta - mówi Michał Winiarski, drugi trener PGE Skry.[Liga Mistrzów]»

[2019-03-19 21:48:13]
LM: Zenit melduje się w półfinale
Po bardzo ciekawym meczu w Ergo Arenie przyszedł czas na drugie spotkanie. Pojedynek rozegrany został w hali Zenitu Kazań, która nie jest łatwym terenem dla przyjezdnych. Wydawało się, że gdańszczanie są już skazani na pożarcie. Od początku spotkania ekipa z Trójmiasta narzuciła swoją grę i niewiele brakowało, aby pierwszy raz w historii zameldowali się w najlepszej czwórce Ligi Mistrzów. O braku awansu zadecydowało wiele błędów, które popełnili najpierw w końcówce trzeciej, a potem czwartej partii. Mimo przegranej w złotym secie z boiska zeszli jako zwycięzcy - udało im się pokonać kazański Zenit 3:2.[Liga Mistrzów]»

Renee Teppan: kluczowa będzie zagrywka
PGE Skra przebywa już w Sankt Petersburgu, gdzie w środę rozegra rewanżowy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z tamtejszym Zenitem (początek 17.30 czasu polskiego). - Kluczowa będzie zagrywka - mówi Renee Teppan, atakujący PGE Skry.[Liga Mistrzów]»

LM: Trefl gra w Kazaniu, PGE Skra w Sankt Petersburgu
Fot.: CEV

Od wtorku do czwartku rozegrane zostaną rewanżowe, ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów. W pierwszych spotkaniach dobrze wypadły reprezentujące Polskę Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów.[Liga Mistrzów]»

Grzegorz Łomacz: W Rosji będzie gorąco
Fot.: FIVB

Grzegorz Łomacz świetnie poprowadził zespół PGE Skry Bełchatów do zwycięstwa w meczu przeciwko Zenitowi Sankt Petersburg w pierwszym ćwierćfinale Ligi Mistrzów.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów: Możemy być dumni z naszych zespołów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Możemy być dumni z gry polskich zespołów w pierwszych meczach 1/4 finału Ligi Mistrzów. Dziś PGE Skra Bełchatów pokonała Zenit Sankt Petersburg 3:1, a dzień wcześniej Trefl Gdańsk po twardym boju uległ najlepszej klubowej drużynie Europy ostatnich lat 2:3.[Liga Mistrzów]»

Roberto Piazza: Możemy być jeszcze lepsi
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra pokonała Zenit Saint Petersburg w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów 3:1. - W rewanżu musimy być jeszcze lepsi - mówi Roberto Piazza, trener mistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

LM: Blisko niespodzianki w Ergo Arenie
Po niespodziewanym zwycięstwie w grupie, 5 wygranych i 1 porażce Trefl Gdańsk znalazł się wśród ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Z pewnością kibice liczyli na nieco słabszego rywala, który pozwoliłby gdańszczanom spełnić marzenie i dać awans do finałowego turnieju. Los sprawił, że to Zenit Sankt Petersburg a nie Trefl Gdańsk został rozstawiony. W losowaniu przydzielono Zenit Kazań, z którym siatkarze Andrei Anastasiego mieli i nadal mają rachunki do wyrównania. Przed trzema laty ówczesny Lotos Trefl odniósł dwie porażki. Dziś byli bliscy sprawienia niespodzianki. Niewiele brakowało, aby po trzecim secie prowadzili 2:1. Z racji tego, że nie udało się wygrać trzeciego seta, walczyli do upadłego, aby doprowadzić do piątej partii. Niewiele brakowało, aby mecz rozstrzygnął się na korzyść gospodarzy. O zwycięstwie Zenitu zadecydowały m.in. bardzo dobre zagrywki Earvina Ngapetha.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane