Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

Znamy termin inauguracji PGE Skry w Lidze Mistrzów
Fot.: CEV

W ubiegłym tygodniu w Budapeszcie rozlosowano grupy Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Znamy też termin i miejsce rozegrania pierwszego meczu PGE Skry Bełchatów w tych rozgrywkach.[Liga Mistrzów]»

Trefl Gdańsk poznał rywali w Lidze Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra Bełchatów, Berlin Recycling Volleys i Greenyard Maaseik – to rywale Trefla Gdańsk w Lidze Mistrzów. Pierwszy mecz już za niespełna trzy tygodnie – w Bełchatowie. - Przede wszystkim cieszę się, że nie czekają nas długie podróże, ponieważ tego się obawiałem – mówi trener Andrea Anastasi. – Te mecze mają nam dać przede wszystkim doświadczenie – dodaje Włoch.[Liga Mistrzów]»

Znamy grupowych rywali PGE Skry w Lidze Mistrzów
Fot.: CEV

W Budapeszcie odbyło się uroczyste losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której zagrają siatkarze PGE Skry Bełchatów. Znamy już wszystkie drużyny, z którymi zmierzą się mistrzowie Polski.[Liga Mistrzów]»

Znamy rywali polskich drużyn w ramach Ligi Mistrzów 2018/2019
Fot.: CEV

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś po godzinie 18 rozpoczęła się transmisja i losowanie grup Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów. Wśród drużyn nie zabrakło polskich akcentów. Z kim zmierzą się polskie ekipy?[Liga Mistrzów]»

W piątek o godz. 18 losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na kogo może trafić Trefl Gdańsk?
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek 2 listopada o godz. 18 w Budapeszcie rozpocznie się losowanie fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Z kim w europejskich zmaganiach zmierzy się Trefl Gdańsk?[Liga Mistrzów]»

Przed losowaniem LM: podział na koszyki
Fot.: CEV

2 listopada w Budapeszcie odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której zagrają PGE Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Trefl Gdańsk. W fazie grupowej Ligi Mistrzów zagra 20 zespołów, które zostaną podzielone na pięć grup.[Liga Mistrzów]»

Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 2 listopada
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Brązowi medaliści PlusLigi – „gdańskie lwy” – w sezonie 2018/2019 będą rywalizować nie tylko na polskich parkietach, ale też w elitarnej Lidze Mistrzów. Gdańszczanie zmagania w tych prestiżowych rozgrywkach – jako jedna z najlepszych 20 drużyn „starego kontynentu” – rozpoczną od razu od fazy grupowej. Dziś europejska federacja podała, że losowanie grup odbędzie się 2 listopada.[Liga Mistrzów]»

Trefl Gdańsk zagra w siatkarskiej Lidze Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Brązowi medaliści PlusLigi – siatkarze Trefla Gdańsk – w przyszłym sezonie będą walczyć nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale także w elitarnej Lidze Mistrzów. Gdańszczanie po raz drugi w historii przystąpią do tych prestiżowych zmagań, rywalizując z najlepszymi zespołami „starego kontynentu”.[Liga Mistrzów]»

Rafał Szymura: Nastawiamy się na bardzo ciężki mecz
Fot.: Kamil Krawczyk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sobotę zmierzy się z Cucine Lube Civitanova w pierwszym półfinale Final Four Ligi Mistrzów, które w tym roku rozgrywane jest w Kazaniu. - Nastawiamy się na bardzo trudny mecz oraz włożenie całego serducha i woli walki w to spotkanie - powiedział Rafał Szymura, przymujący wicemistrzów Polski. W drugim półfinałowym pojedynku gospodarz Zenit Kazań powalczy z Sir Colussi Sicoma Perugia.[Liga Mistrzów]»

Final Four Ligi Mistrzów: Program i statystyka
Fot.: FIVB

W sobotę i niedzielę w Kazaniu rozegrany zostanie turniej Final Four Ligi Mistrzów, który dla Zaksy Kędzierzyn-Koźle będzie w tym sezonie ostatnią okazją odniesienia sukcesu. Drużyna Andrei Gardiniego, która w poprzednich latach dominowała w naszym kraju, nie zdobyła jak na razie w tym sezonie żadnego trofeum. Czy w stolicy Tatarstanu odniesie sukces?[Liga Mistrzów]»

Znamy wszystkich uczestników Final Four Ligi Mistrzów
Fot.: FIVB

Poza gospodarzem Zenitem Kazań w turnieju Final Four Ligi Mistrzów zagrają ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Sir Colussi Sicoma Perugia oraz Cucine Lube Civitanova.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów: Włoski zespół dołącza do uczestników Final Four
Fot.: CEV

W pierwszym starciu obu drużyn lepsi okazali się zawodnicy włoskiej ekipy. Dzięki temu zrobili pierwszy krok w kierunku awansu do finałowego turnieju Ligi Mistrzów. Z drugiej strony kibice Lokomotywu Nowosybirsk mogli mieć nadzieję, że to ich drużyna znajdzie się w finałowej czwórce. Może i udałoby im się to zrobić, gdyby ugrali coś więcej w pierwszym starciu. Siatkarze z Perugii wygrali u siebie 3:1, więc Nowosybirsk musiałby pokonać ich 3:0. Tego nie udało się zrobić, chociaż Rosjanie wygrali starcie. Ich wygrana w tie-breaku niczego nie zmieniła, bo w Kazaniu zagrają siatkarze z włoskiej Serie A1.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane