Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

Aluron CMC Warta Zawiercie zadebiutuje w Lidze Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Już 10 listopada Aluron CMC Wartę Zawiercie czeka historyczne wydarzenie. Jurajscy Rycerze zadebiutują w Lidze Mistrzów CEV. Z tej okazji w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca spotkania fazy grupowej.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów wraca do Jastrzębia-Zdroju
Fot. Magdalena Kudzia

Wtorkowym meczem z mistrzem Serbii Vojvodiną Nowy Sad Jastrzębski Węgiel zainauguruje występy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Początek spotkania w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej o godzinie 18:00.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel poznał terminarz meczów w Lidze Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Jastrzębski Węgiel informuje, że ustalone zostały dokładne terminy meczów w grupie „A” tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.[Liga Mistrzów]»

[2022-09-16 19:24:31]
Losowanie Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

W Brukseli odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Trofeum będzie bronić Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Poza tym zagrają Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie.[Liga Mistrzów]»

[2022-05-23 07:38:23]
ZAKSA wygrywa Ligę Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle pokonała Itas Trentino w Superfinale 3:0. Tym samym aktualny Mistrz Polski po raz drugi z rzędu został zwycięzcą siatkarskiej Ligi Mistrzów. MVP meczu finałowego wybrany został Kamil Semeniuk.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel kontra Lube: Jeden krok od półfinału Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

W środowy wieczór Jastrzębski Węgiel stanie przed szansą na awans do najlepszej czwórki w Europie. By tak się stało, trzeba wygrać dwa sety w meczu z mistrzem Włoch - Cucine Lube Civitanova. Nawet przegrana 0:3 lub 1:3 w meczu nie przekreśli naszych szans, ale wówczas trzeba będzie zwyciężyć w dodatkowej partii, czyli tzw. „złotym secie” granym do 15. Początek pasjonująco zapowiadającego się meczu o godzinie 20:30.[Liga Mistrzów]»

LM: Włoska wiktoria Jastrzębskiego Węgla
Fot. Magdalena Kudzia

W pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe mistrza Włoch Cucine Lube Civitanova 3-0. Rewanż – 16 marca o 20:30 w Jastrzębiu-Zdroju.[Liga Mistrzów]»

Decyzja CEV: ZAKSA z awansem do kolejnej rundy Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Po oficjalnej decyzji Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) o wykluczeniu z rywalizacji w europejskich pucharach drużyn rosyjskich do ZAKSA S.A. wpłynęła informacja uzupełniająca, dotycząca awansu zespołu do kolejnej rundy rozgrywek.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów 2022: Rosyjskie kluby wykluczone z rozgrywek i z walkowerami
Fot. Magdalena Kudzia

We wtorek 1 marca Zarząd Europejskiej Konfederacji Siatkówki oficjalnie podjął decyzję o wykluczeniu z rywalizacji w europejskich pucharach ze skutkiem natychmiastowym i do odwołania wszystkich rosyjskich i białoruskich drużyn narodowych, klubów, działaczy, zawodników siatkówki halowej, plażowej oraz siatkówki na śniegu. Natomiast dzisiaj w centrali CEV zapadła oficjalna decyzja o nałożeniu walkowerów na rosyjskie kluby zaangażowane w rozgrywki pucharowe na Starym Kontynencie w edycji 2022.[Liga Mistrzów]»

LM: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Dinamo Moskwa
Fot. Magdalena Kudzia

Za nami losowanie par ćwierćfinałowych siatkarskiej Ligi Mistrzów. Rywalem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tej fazie elitarnych rozgrywek będzie Dinamo Moskwa.[Liga Mistrzów]»

LM: Cucine Lube Civitanova rywalem Jastrzębskiego Węgla w ćwierćfinale
Fot. Magdalena Kudzia

Dzisiaj w siedzibie Europejskiej Konfederacji Siatkówki CEV w Luksemburgu odbyło się losowanie ćwierćfinałów i dalszej drabinki play off Ligi Mistrzów. W jego wyniku los skojarzył zespół Jastrzębskiego Węgla z mistrzem Włoch - Cucine Lube Civitanova. Zwycięzca z tej pary zmierzy się w półfinale z lepszym w dwumeczu: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dynamo Moskwa.[Liga Mistrzów]»

LM: Wygrana i awans Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Fot. Magdalena Kudzia

Wygraną 3-2 z Cucine Lube Civitanova Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kończy fazę grupową siatkarskiej Ligi Mistrzów. Podobnie jak w pierwszym starciu obu ekip również tym razem nie brakowało emocji i triumfatora musiał wyłonić tie-break.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane