Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

[2018-08-11 23:10:10]
WT Vaduz: Polki na drugim miejscu!
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze poradziły sobie w meczu z rywalkami z Grecji, Martyna Kłoda i Agata Ceynowa. Za sprawą dwusetowej wygranej zapewniły one sobie prawo do walki o złoto. W dzisiejszym finale zmagań World Tour Vaduz Polki zmierzyły się z Amerykankami, które to dla odmiany zwyciężyły wcześniej ze Szwajcarkami. We wspomnianym boju polskich oraz amerykańskich siatkarek, nasze rodaczki niestety uległy, sięgając tym samym po drugie miejsce w końcowej kwalifikacji. W konfrontacji o brąz szczęście dopisało Greczynkom.[Plażowa]»

WT Vaduz: Canarinhos żegnają się z turniejem
Fot.: CEV

Mateusz Paszkowski i Mateusz Łysikowski zwycięsko zakończyli starcie z duetem Márcio Gaudie/Arthur z Brazylii, a zatem z pogromcami Samoilovsa i Smitsa. Jakkolwiek inauguracyjna partia starcia należała do skuteczniejszych o włos Canarinhos, niezrażeni Polacy bardzo szybko zrewanżowali się swoim przeciwnikom, doprowadzając do cennego wyrównania, a następnie cieszyli się z wygranej w najważniejszym z setów. Porażka Brazylijczyków z Polakami była ich ostatnim występem w mieście Vaduz.[Plażowa]»

WT Vaduz: Australijki gromią Dudę i Łodej
Fot.: FIVB

Nicole Laird i Brittany Kendall w spotkaniu drugiej rundy kwalifikacji World Tour Vaduz nie dały żadnych szans polskiemu duetowi Marta Duda/Marta Łodej. Nieskuteczna gra m.in. w ataku w wykonaniu naszych reprezentantek sprawiła, że Duda oraz Łodej bardzo szybko oddały swoim przeciwniczkom inauguracyjną partię. Podobny scenariusz miał decydujący set meczu, w którym ponownie ewidentnie dominowały na piasku waleczne Australijki.[Plażowa]»

[2018-08-08 15:26:01]
WT Vaduz: Duda i Łodej nadal w grze
Fot.: FIVB

Od bardzo dobrej postawy w inauguracyjnym secie meczu z Berntsen/Pedersen zaczęły kwalifikacje w Vaduz, rywalizujące tam polskie siatkarki plażowe, czyli Marta Duda/Marta Łodej. Co ciekawe, porażka aż siedmioma punktami w tej partii nie zraziła zupełnie Norweżek - powróciły one do gry, doprowadzając do remisu. Ostatecznie batalia zakończyła się sukcesem mimo wszystko bardziej zdeterminowanych tego dnia Polek, po grze na przewagi.[Plażowa]»

Vienna Major: Kantor i Łosiak bez szczęścia w meczu z Canarinhos
Fot.: FIVB

Przykrą porażkę z Brazylijczykami ponieśli właśnie na piasku w ramach nowych zmagań typu Major, Bartosz Kantor i Piotr Łosiak. Mimo naprawdę ambitnej walki w obu setach, polskim reprezentantom nie udało się ostatecznie zachować szansy na występ w następnej rundzie rywalizacji, w której to dobrze dysponowani Vitor Felipe oraz Evandro zmierzą się z Estończykami. Wspomnianym starciem z Canarinhos, Kantor i Łosiak pożegnali się z turniejem w Austrii.[Plażowa]»

Vienna Major: Udany występ Bryla i Fijałka
Fot.: FIVB

Z reprezentantami Kanady spotkali się w rozgrywanym dziś w austriackiej stolicy międzynarodowym turnieju siatkówki plażowej, Michał Bryl i Grzegorz Fijałek. Mecz o awans do drugiej rundy turnieju głównego zakończył się stosunkowo szybko, bo bez konieczności mierzenia się już ze sobą w dodatkowej partii tej rywalizacji. Decydującego seta Polacy zwyciężyli przekonującą różnicą siedmiu punktów, z których ostatni zapisali po błędzie przeciwników.[Plażowa]»

Dwa polskie duety wciąż na placu boju w World Tour Warsaw 2018
Fot.: FIVB

Tylko dwie polskie pary pozostały w grze w czterogwiazdkowym turnieju World Tour w Warszawie. Mogą trafić na siebie w ćwierćfinale zmagań![Plażowa]»

World Tour Warsaw 2018 – piątek będzie sądnym dniem dla polskich par
Fot.: FIVB

Z sześciu polskich par, które rywalizowały w turnieju głównym, cztery powalczą w piątek w pierwszej rundzie a dwie dokończą tego dnia zmagania w fazie grupowej.[Plażowa]»

Wilfredo Leon lubi siatkówkę plażową
Fot.: CEV

- Bardzo lubię siatkówkę plażową. Jak tylko mam okazję, to oglądam mecze na piasku. Na pewno w czasie warszawskiego World Touru znajdę czas i przyjdę pokibicować rywalizującym parom - powiedział Wilfredo Leon, który w niedzielę wygrał z Zenitem Kazań Ligę Mistrzów.[Plażowa]»

Oldboje zagrali na plaży w COS OPO Spała
Fot.: Anna Szłapa

Witold Poinc-Jerzy Wuttke (Warszawa) w kategorii plus 120 oraz Zygmunt Chajzer-Dariusz Domański (Warszawa) w plus 130 wygrali w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale turniej siatkówki plażowej oldbojów.[Plażowa]»

[2017-11-27 17:47:16]
Zmarł Piotr Koczan
Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. ze smutkiem przyjęła informację o śmierci Piotra Koczana, wielokrotnego reprezentanta Polski, wicemistrza Europy z roku 1983.[Plażowa]»

Plaża pod dachem - oficjalne otwarcie hali w Spale
Fot.: FIVB

Wczoraj w Spale odbyło się oficjale otwarcie hali do siatkówki plażowej. Mimo, że reprezentanci Polski trenują w niej już od kilkunastu tygodni, w poniedziałek nabrało to charakteru formalnego. Licznie zgromadzeni goście byli świadkami tradycyjnego przecięcia wstęgi i oddania obiektu do użytku.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane