Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Za rok Przysucha znów zachwyci siatkarskimi emocjami
Fot.: FIVB

Tłumy kibiców na trybunach, najwyższy poziom rozgrywek, mistrzowie świata w meczu gwiazd – turniej siatkówki plażowej Orlen PKO Volley Tour w Przysusze na Mazowszu po raz kolejny przyniósł olbrzymie emocje. – Zapewniam, że za rok znów spotkamy się w Przysusze – zapowiada Piotr Skiba, główny organizator turnieju.[Plażowa]»

Orlen PKO Volley Tour w Przysusze za nami
Fot.: FIVB

Aleksandra Lipska i Magdalena Saad wśród kobiet oraz Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak wśród mężczyzn wygrali turniej siatkówki plażowej z cyklu Orlen PKO Volley Tour w Przysusze na Mazowszu. W sumie w rozgrywkach udział wzięło ponad sześćdziesiąt par, a ozdobą turnieju był mecz gwiazd z udziałem byłych i obecnych reprezentantów Polski, w tym mistrzów świata.[Plażowa]»

Znamy pierwszych półfinalistów turnieju Orlen PKO Volley Tour w Przysusze
Fot.: FIVB

W niedzielę poznamy najlepsze zespoły turnieju siatkówki plażowej Orlen PKO Volley Tour w Przysusze na Mazowszu. W sobotę rozpoczął się turniej główny z udziałem szesnastu par kobiet i szesnastu par mężczyzn. Atrakcją niedzieli ma być też charytatywny mecz gwiazd z udziałem byłych i obecnych reprezentantów Polski.[Plażowa]»

Wielkie gwiazdy na Orlen PKO Volley Tour w Przysusze
Fot.: FIVB

36 par w turnieju mężczyzn oraz 32 w turnieju kobiet – tak wygląda obsada Orlen PKO Volley Tour w Przysusze na Mazowszu. Trzydniowa impreza w siatkówce plażowej rozpocznie się w piątek, a na niedzielę zaplanowany jest wielki charytatywny mecz gwiazd z udziałem byłych i obecnych reprezentantów Polski w siatkówce![Plażowa]»

Siatkarskie gwiazdy i moc atrakcji zawitają do Przysuchy na ORLEN PKO Volley Tour 2022
Fot.: FIVB

Najlepsza plażowa siatkówka w naszym kraju, moc atrakcji dla kibiców, mecz charytatywny z udziałem halowych mistrzów świata – to nie wszystkie atrakcje, które będą czekały na fanów w trakcie turnieju rozgrywanego w ramach cyklu ORLEN PKO Volley Tour 2022. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 lipca w Przysusze, nad zalewem Topornia.[Plażowa]»

[2021-08-16 16:53:52]
Historyczny medal Kantora i Łosiaka
Fot. FIVB

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor sięgnęli po brązowe medale plażowych mistrzostw Europy. Reprezentanci Polski nie kryli radości, po wywalczeniu historycznego dla siebie krążka w seniorskiej siatkówce.[Plażowa]»

Kantor i Łosiak z brązowymi medalami ME
Fot.: FIVB

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wywalczyli w Wiedniu brązowe medale mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. W strefie medalowej dwukrotnie mierzyli się holenderskimi duetami.[Plażowa]»

CEV Mistrzostw Europy 2021 w siatkówce plażowej
Fot.: FIVB

W Wiedniu rozpoczął się turniej męski CEV Mistrzostw Europy 2021 w siatkówce plażowej. Biało-Czerwone barwy reprezentują dwie pary męskie. Wczoraj z powodu urazu z udziału w mistrzostwach musiał zrezygnować Grzegorz Fijałek. Zastąpił go Jakub Szałankiewicz, który będzie partnerem Michała Bryla. W drugiej parze grają Piotr Kantor i Bartosz Łosiak.[Plażowa]»

Zmienny początek Polek w plażowych CEV Mistrzostwach Europy 2021
Fot.: FIVB

W Wiedniu rozpoczęły się CEV Mistrzostwa Europy 2021 w siatkówce plażowej. Biało-Czerwone barwy reprezentują dwa duety żeńskie i dwie pary męskie. Bilans żeńskich duetów po pierwszym dniu: dwa zwycięstwa i dwie przegrane.[Plażowa]»

W środę początek plażowych CEV Mistrzostw Europy 2021
Fot.: CEV

W środę w Wiedniu rozpoczynają się CEV Mistrzostwa Europy 2021 w siatkówce plażowej. Biało-Czerwone barwy reprezentować będą dwa duety żeńskie i dwie pary męskie.[Plażowa]»

PreZero sponsorem tytularnym Grand Prix PLS
Fot.: FIVB

Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki ma nowego sponsora tytularnego. Została nim grupa PreZero, wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i ochroną środowiska. Sponsor wesprze organizatora w promowaniu aktywności i ekologicznych zachowań podczas letniej ligi.[Plażowa]»

Plan awaryjny CEV - decyzje ws. rozgrywek siatkówki plażowej
Fot.: FIVB

W ramach planu awaryjnego CEV (o którym pisaliśmy tutaj) podjęto następujące decyzje dotyczące zawieszonych i nadchodzących europejskich rozgrywek siatkówki plażowej w 2020 i 2021 r.:[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane