Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

PreZero sponsorem tytularnym Grand Prix PLS
Fot.: FIVB

Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki ma nowego sponsora tytularnego. Została nim grupa PreZero, wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i ochroną środowiska. Sponsor wesprze organizatora w promowaniu aktywności i ekologicznych zachowań podczas letniej ligi.[Plażowa]»

Plan awaryjny CEV - decyzje ws. rozgrywek siatkówki plażowej
Fot.: FIVB

W ramach planu awaryjnego CEV (o którym pisaliśmy tutaj) podjęto następujące decyzje dotyczące zawieszonych i nadchodzących europejskich rozgrywek siatkówki plażowej w 2020 i 2021 r.:[Plażowa]»

Kinga Wojtasik: Obecnie ludzie mają większe problemy niż sport
Fot.: FIVB

- Pandemia koronawirusa sprawiła, że sezon siatkówki plażowej przesunął się o rok. Wszystkie tegoroczne turnieje zostały odwołane - mówi Kinga Wojtasik, wicemistrzyni Europy z Moskwy w parze z Katarzyną Kociołek.[Plażowa]»

FIVB odwołuje kolejne turnieje siatkówki plażowej
Fot.: FIVB

eracja Piłki Siatkowej (FIVB) odwołała dwa kolejne turnieje siatkówki plażowej z cyklu World Touru. Nie odbędą się zawody w szwajcarskim Gstaad i portugalskim Espinho.[Plażowa]»

FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2020 odwołany!
Fot.: CEV

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) poinformowała, że: „w związku z trwającą pandemią koronawirusa oraz w celu ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich zaangażowanych, FIVB ogłosiła zmiany w wydarzeniach FIVB Beach Volleyball World Tour zaplanowanych na maj.[Plażowa]»

[2019-11-16 12:46:23]
WT Chetumal: Sukces Amerykanów
Fot.: FIVB

Porażkę ponieśli właśnie na World Tourze w Chetumal siatkarze plażowi z Polski, ulegając ostatecznie po dodatkowej partii gry naprawdę zdeterminowanym i niezwykle ambitnym Amerykanom. Co ciekawe, w pierwszym secie lepiej w placu boju o cztery punkty zaprezentowali się Polacy, zatem tym bardziej żałować oni mogą końcowego wyniku nieudanej dla nich tego dnia rywalizacji. Za sprawą tej wygranej amerykańscy gracze zagwarantowali sobie prawo do pozostania w meksykańskim turnieju.[Plażowa]»

WT Chetumal: Fijałek i Bryl lepsi od Francuzów
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze spisali się w swoim najnowszym starciu turniejowym z duetem z Francji Grzegorz Fijałek oraz Michał Bryl. Gracze znad Wisły stosunkowo szybko i bez problemów zdominowali piątkowych rywali, w inauguracyjnym secie nie dając im właściwie żadnych szans - własną świetną dyspozycją odebrali Francuzom wszelakie argumenty. Francuzom zdecydowanie nie poszczęściło się także w drugiej partii tej konfrontacji, przegranej różnicą sześciu punktów.[Plażowa]»

WT Chetumal: Polacy z wygraną na koncie
Fot.: FIVB

Reprezentujący Polskę w Chetumal Grzegorz Fijałek i Michał Bryl spotkali się dziś z duetem Gaxiola/Rubio w ramach rozgrywanego tam aktualnie World Touru. Jakkolwiek wspomniane spotkanie zakończyło się w dwóch setach gry korzystnie dla naszych rodaków, ich rywale w każdej z partii starali się o wyrównaną walkę na piasku. O wygranej Polaków zaważyło z pewnością doświadczenie, z którego pomocą poradzili sobie w decydujących akcjach na piasku.[Plażowa]»

Katar 2019: Zagrają w Igrzyskach Sportów Plażowych
Fot.: CEV

Od 12 do 16 października rozegrane zostaną I Igrzyska Sportów Plażowych Katar 2019. Reprezentacja Polski na I Igrzyska Sportów Plażowych liczy łącznie 33 osoby w tym 22 zawodniczek i zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj w: żeglarstwie (kite foil), siatkówce plażowej (mężczyźni), piłce ręcznej plażowej (kobiety), triathlonie (aquatlon) oraz w pływanie na otwartym akwenie.[Plażowa]»

ORLEN Mistrzostwa Polski: Fijałek i Bryl złotymi medalistami
Fot.: FIVB

Nie było niespodzianek w turnieju mężczyzn w ORLEN Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Toruń 2019. Złoty medal zdobyli Grzegorz Fijałek i Michał Bryl rozstawieni z numerem pierwszym. W finale pokonali oni turniejową "dwójkę" Marcina Rudola i Jakuba Szałankiewicza 2:1 (16:21, 24:22, 15:11). Ubiegłoroczni triumfatorzy Piotr Kantor i Bartosz Łosiak nie grali z powodu kontuzji jednego z zawodników.[Plażowa]»

ORLEN Mistrzostwa Polski: Brzostek i Gromadowska ze złotem
Fot.: FIVB

Monika Brzostek i Aleksandra Gromadowska zdobyły w Toruniu złoty medal ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. W finale pokonały one Jagodę Gruszczyńską i Aleksandrę Wachowicz 2:1 (21:14, 16:21, 15:11). W spotkaniu o brązowy medal Martyna Kłoda i Agata Ceynowa wygrały z Aleksandrą Zdon/Izabelą Zackiewicz 2:0 (21:13, 21:12). Wszystkie medalistki reprezentują barwy ORLEN Teamu.[Plażowa]»

Edward Skorek: Wynik miał znaczenie drugorzędne
Fot.: CEV

To był prawdziwy Mecz Gwiazd rozegrany w trakcie ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Na boisku aż się roiło od znakomitości. Widzowie podziwiali m.in. urodę i klasę dwukrotnej mistrzyni Europy Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty i nienaganną technikę mistrz olimpijskiego i świata Edwarda Skorka.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane