Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Siatkarskie gwiazdy i moc atrakcji zawitają do Przysuchy na ORLEN PKO Volley Tour 2022
Fot.: FIVB

Najlepsza plażowa siatkówka w naszym kraju, moc atrakcji dla kibiców, mecz charytatywny z udziałem halowych mistrzów świata – to nie wszystkie atrakcje, które będą czekały na fanów w trakcie turnieju rozgrywanego w ramach cyklu ORLEN PKO Volley Tour 2022. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 lipca w Przysusze, nad zalewem Topornia.[Plażowa]»

[2021-08-16 16:53:52]
Historyczny medal Kantora i Łosiaka
Fot. FIVB

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor sięgnęli po brązowe medale plażowych mistrzostw Europy. Reprezentanci Polski nie kryli radości, po wywalczeniu historycznego dla siebie krążka w seniorskiej siatkówce.[Plażowa]»

Kantor i Łosiak z brązowymi medalami ME
Fot.: FIVB

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wywalczyli w Wiedniu brązowe medale mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. W strefie medalowej dwukrotnie mierzyli się holenderskimi duetami.[Plażowa]»

CEV Mistrzostw Europy 2021 w siatkówce plażowej
Fot.: FIVB

W Wiedniu rozpoczął się turniej męski CEV Mistrzostw Europy 2021 w siatkówce plażowej. Biało-Czerwone barwy reprezentują dwie pary męskie. Wczoraj z powodu urazu z udziału w mistrzostwach musiał zrezygnować Grzegorz Fijałek. Zastąpił go Jakub Szałankiewicz, który będzie partnerem Michała Bryla. W drugiej parze grają Piotr Kantor i Bartosz Łosiak.[Plażowa]»

Zmienny początek Polek w plażowych CEV Mistrzostwach Europy 2021
Fot.: FIVB

W Wiedniu rozpoczęły się CEV Mistrzostwa Europy 2021 w siatkówce plażowej. Biało-Czerwone barwy reprezentują dwa duety żeńskie i dwie pary męskie. Bilans żeńskich duetów po pierwszym dniu: dwa zwycięstwa i dwie przegrane.[Plażowa]»

W środę początek plażowych CEV Mistrzostw Europy 2021
Fot.: CEV

W środę w Wiedniu rozpoczynają się CEV Mistrzostwa Europy 2021 w siatkówce plażowej. Biało-Czerwone barwy reprezentować będą dwa duety żeńskie i dwie pary męskie.[Plażowa]»

PreZero sponsorem tytularnym Grand Prix PLS
Fot.: FIVB

Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki ma nowego sponsora tytularnego. Została nim grupa PreZero, wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i ochroną środowiska. Sponsor wesprze organizatora w promowaniu aktywności i ekologicznych zachowań podczas letniej ligi.[Plażowa]»

Plan awaryjny CEV - decyzje ws. rozgrywek siatkówki plażowej
Fot.: FIVB

W ramach planu awaryjnego CEV (o którym pisaliśmy tutaj) podjęto następujące decyzje dotyczące zawieszonych i nadchodzących europejskich rozgrywek siatkówki plażowej w 2020 i 2021 r.:[Plażowa]»

Kinga Wojtasik: Obecnie ludzie mają większe problemy niż sport
Fot.: FIVB

- Pandemia koronawirusa sprawiła, że sezon siatkówki plażowej przesunął się o rok. Wszystkie tegoroczne turnieje zostały odwołane - mówi Kinga Wojtasik, wicemistrzyni Europy z Moskwy w parze z Katarzyną Kociołek.[Plażowa]»

FIVB odwołuje kolejne turnieje siatkówki plażowej
Fot.: FIVB

eracja Piłki Siatkowej (FIVB) odwołała dwa kolejne turnieje siatkówki plażowej z cyklu World Touru. Nie odbędą się zawody w szwajcarskim Gstaad i portugalskim Espinho.[Plażowa]»

FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2020 odwołany!
Fot.: CEV

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) poinformowała, że: „w związku z trwającą pandemią koronawirusa oraz w celu ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich zaangażowanych, FIVB ogłosiła zmiany w wydarzeniach FIVB Beach Volleyball World Tour zaplanowanych na maj.[Plażowa]»

[2019-11-16 12:46:23]
WT Chetumal: Sukces Amerykanów
Fot.: FIVB

Porażkę ponieśli właśnie na World Tourze w Chetumal siatkarze plażowi z Polski, ulegając ostatecznie po dodatkowej partii gry naprawdę zdeterminowanym i niezwykle ambitnym Amerykanom. Co ciekawe, w pierwszym secie lepiej w placu boju o cztery punkty zaprezentowali się Polacy, zatem tym bardziej żałować oni mogą końcowego wyniku nieudanej dla nich tego dnia rywalizacji. Za sprawą tej wygranej amerykańscy gracze zagwarantowali sobie prawo do pozostania w meksykańskim turnieju.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane