Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Wilfredo Leon lubi siatkówkę plażową
Fot.: CEV

- Bardzo lubię siatkówkę plażową. Jak tylko mam okazję, to oglądam mecze na piasku. Na pewno w czasie warszawskiego World Touru znajdę czas i przyjdę pokibicować rywalizującym parom - powiedział Wilfredo Leon, który w niedzielę wygrał z Zenitem Kazań Ligę Mistrzów.[Plażowa]»

Oldboje zagrali na plaży w COS OPO Spała
Fot.: Anna Szłapa

Witold Poinc-Jerzy Wuttke (Warszawa) w kategorii plus 120 oraz Zygmunt Chajzer-Dariusz Domański (Warszawa) w plus 130 wygrali w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale turniej siatkówki plażowej oldbojów.[Plażowa]»

[2017-11-27 17:47:16]
Zmarł Piotr Koczan
Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. ze smutkiem przyjęła informację o śmierci Piotra Koczana, wielokrotnego reprezentanta Polski, wicemistrza Europy z roku 1983.[Plażowa]»

Plaża pod dachem - oficjalne otwarcie hali w Spale
Fot.: FIVB

Wczoraj w Spale odbyło się oficjale otwarcie hali do siatkówki plażowej. Mimo, że reprezentanci Polski trenują w niej już od kilkunastu tygodni, w poniedziałek nabrało to charakteru formalnego. Licznie zgromadzeni goście byli świadkami tradycyjnego przecięcia wstęgi i oddania obiektu do użytku.[Plażowa]»

Olsztyński sprawdzian przed MŚ na plus
Fot.: FIVB

Znakomita promocja Polski, Warmii i Mazur oraz Olsztyna, siatkówka plażowa na najwyższym poziomie, przewrotność rywalizacji i zaskakujące podium w męskim turnieju. Tak w skrócie można opisać zakończony w niedzielę FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. Był on ostatnim sprawdzianem przed startującymi za kilka dni mistrzostwami świata w Wiedniu.[Plażowa]»

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - w niedzielę o medale
Fot.: Sylwia Kuś

Pary Doherty/Hyden (USA) i Boeckermann/Fluggen (Niemcy) zagrają w niedzielę o zwycięstwo w FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. W meczu o brąz zmierzą się Virgen/Ontiveros (Meksyk) oraz Plavins/Regza (Łotwa).[Plażowa]»

Grają w FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Fot.: Sylwia Kuś

Tylko Grzegorz Fijałek i Michał Bryl wyszli zwycięsko z pierwszego meczu fazy grupowej. Dla Mariusza Prudla i Kacpra Kujawiaka oraz Macieja Rudola i Jakuba Szałankiewicza stawką meczów numer dwa będzie pozostanie w turnieju z powodu porażek na otwarcie zmagań.[Plażowa]»

Kwalifikacje do FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Fot.: FIVB

Michał Kądzioła i Michał Makowski jako pierwsza z polskich par przystąpili do kwalifikacji, ale pożegnali się z turniejem w Olsztynie. Dla pierwszego z nich było to podwójne pożegnanie. Żadna z polskich nie przeszła pierwszej rundy kwalifikacji.[Plażowa]»

Piotr Łukasik zagra w Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Fot.: FIVB

Piotr Łukasik nowy przyjmujący BBTS Bielsko-Biała zagra w parze z Marcinem Ociepskim w Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. Polska para rywalizację w turnieju rozpocznie od eliminacji.[Plażowa]»

Finał Pucharu Polski w siatkówce plażowej mężczyzn dla Marcina Ociepskiego i Piotra Łukasika
Fot.: FIVB

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik zdobyli Puchar Polski w turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. Srebrny medal trafił do pary Michał Kądzioła i Bartłomiej Malec, a brązowy do braci Adama i Romana Andrys.[Plażowa]»

Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn - dzień drugi
Fot.: FIVB

W sobotę zapadły pierwsze rozstrzygnięcia w turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. Do półfinału Pucharu Polski awansowali bracia Adam i Roman Andrys oraz Marcin Ociepski i Piotr Łukasik.[Plażowa]»

[2017-07-16 07:22:00]
Manufaktura gra dalej
Fot.: FIVB

Trzeci dzień turnieju w przypadku łódzkich zmagań Plaża Open nie oznacza jeszcze końca. Znamy już jednak finalistów turnieju męskiego i najlepszą szóstkę damskich rozgrywek.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane