Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

WT Chetumal: Polacy z wygraną na koncie
Fot.: FIVB

Reprezentujący Polskę w Chetumal Grzegorz Fijałek i Michał Bryl spotkali się dziś z duetem Gaxiola/Rubio w ramach rozgrywanego tam aktualnie World Touru. Jakkolwiek wspomniane spotkanie zakończyło się w dwóch setach gry korzystnie dla naszych rodaków, ich rywale w każdej z partii starali się o wyrównaną walkę na piasku. O wygranej Polaków zaważyło z pewnością doświadczenie, z którego pomocą poradzili sobie w decydujących akcjach na piasku.[Plażowa]»

Katar 2019: Zagrają w Igrzyskach Sportów Plażowych
Fot.: CEV

Od 12 do 16 października rozegrane zostaną I Igrzyska Sportów Plażowych Katar 2019. Reprezentacja Polski na I Igrzyska Sportów Plażowych liczy łącznie 33 osoby w tym 22 zawodniczek i zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj w: żeglarstwie (kite foil), siatkówce plażowej (mężczyźni), piłce ręcznej plażowej (kobiety), triathlonie (aquatlon) oraz w pływanie na otwartym akwenie.[Plażowa]»

ORLEN Mistrzostwa Polski: Fijałek i Bryl złotymi medalistami
Fot.: FIVB

Nie było niespodzianek w turnieju mężczyzn w ORLEN Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Toruń 2019. Złoty medal zdobyli Grzegorz Fijałek i Michał Bryl rozstawieni z numerem pierwszym. W finale pokonali oni turniejową "dwójkę" Marcina Rudola i Jakuba Szałankiewicza 2:1 (16:21, 24:22, 15:11). Ubiegłoroczni triumfatorzy Piotr Kantor i Bartosz Łosiak nie grali z powodu kontuzji jednego z zawodników.[Plażowa]»

ORLEN Mistrzostwa Polski: Brzostek i Gromadowska ze złotem
Fot.: FIVB

Monika Brzostek i Aleksandra Gromadowska zdobyły w Toruniu złoty medal ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. W finale pokonały one Jagodę Gruszczyńską i Aleksandrę Wachowicz 2:1 (21:14, 16:21, 15:11). W spotkaniu o brązowy medal Martyna Kłoda i Agata Ceynowa wygrały z Aleksandrą Zdon/Izabelą Zackiewicz 2:0 (21:13, 21:12). Wszystkie medalistki reprezentują barwy ORLEN Teamu.[Plażowa]»

Edward Skorek: Wynik miał znaczenie drugorzędne
Fot.: CEV

To był prawdziwy Mecz Gwiazd rozegrany w trakcie ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Na boisku aż się roiło od znakomitości. Widzowie podziwiali m.in. urodę i klasę dwukrotnej mistrzyni Europy Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty i nienaganną technikę mistrz olimpijskiego i świata Edwarda Skorka.[Plażowa]»

Wicemistrzynie Europy powalczą o medale w Toruniu
Fot.: FIVB

Kulminacyjny punkt jubileuszowej Bella Plaży Gotyku zbliża się wielkimi krokami. W czasie dziesiątej edycji toruńskiego wydarzenia odbędzie się ten najważniejszy turniej w sezonie - ORLEN Mistrzostwa Polski (29.08-01.09), w czasie których poznamy mistrzów i mistrzynie kraju w roku 2019. Do Torunia zjadą najlepsze krajowe pary plażowe, a także duety reprezentacji Polski, które na co dzień rywalizują na arenie międzynarodowej. Wśród nich będzie dwójka Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek - świeżo upieczone wicemistrzynie Europy.[Plażowa]»

ME w siatkówce plażowej: Kantor i Łosiak w półfinale
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze spisują się Piotr Kantor i Bartosz Łosiak w rozgrywanych w Moskwie mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej. W ćwierćfinale Polacy pokonali mocny holenderski duet Alexander Brouwer i Robert Meeuwsen 2:1 (18:21, 21:17, 15:11).[Plażowa]»

ME w siatkówce plażowej: Wojtasik i Kociołek ze srebrnym medalem
Fot.: FIVB

Fantastyczny występ polskich siatkarek podczas mistrzostw Europy w siatkówce plażowej, zakończony srebrnym medalem. W półfinale Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek pokonały szwajcarski duet Joana Heidrich/Anouk Vergé-Dépré 2:1 (18:21, 21:18, 15:8). Biało-czerwone pomimo dobrego początku w finale ostatecznie musiały uznać wyższość łotyskiej pary Graudina/Kravcenoka 0:2 (20:22, 19:21).[Plażowa]»

ME w siatkówce plażowej: Wojtasik i Kociołek zagrają o medale
Fot.: CEV

Znakomicie spisują się Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek w rozgrywanych w Moskwie mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej. Polki awansowały do półfinału. W spotkaniu 1/4 finału pokonały holenderski duet Joy Stubbe/Marleen Ramond-van Iersel 2:1 (16:21, 21:16, 15:11).[Plażowa]»

Mnóstwo atrakcji podczas World Tour Warsaw 2019
Fot.: FIVB

Od 12 do 16 czerwca najlepsze siatkarki i siatkarze plażowi świata rywalizować będą na boiskach Monta Beach Volley Club w turnieju FIVB World Tour Warsaw 2019. Obok kibicowania sportowcom, miłośnicy plażowej odmiany siatkówki z Warszawy i z całej Polski będą mogli skorzystać także z wielu dodatkowych atrakcji, o które zadbali organizatorzy we współpracy ze sponsorami i partnerami wydarzenia.[Plażowa]»

[2019-06-03 11:25:08]
Polski medal na plaży w Ostrawie
Fot.: Sylwia Kuś

Grzegorz Fijałek i Michał Bryl przegrali z czeską parą Ondrej Perusic i David Schweiner 0:2 (22:24, 17:21) w półfinale World Touru w Ostrawie. Biało-czerwonym pozostała walka o brązowy medal. W niedzielne popołudnie rozegrali zacięte spotkanie z rosyjskim zespołem Wiaczesław Krasilnikow i Oleg Stojanowskij, które wygrali 2:1 (10:21, 21:19, 15:7). W finale Anders Berntsen Mol Christian Snadlie Sørum (Norwegia) pokonali Ondreja Perusica i Davida Schweinera (Czechy) 2:1 (17:21, 21:15, 15:10).[Plażowa]»

[2019-05-19 20:51:38]
Polskie sukcesy na plaży
Fot.: FIVB

Ten weekend był bardzo udany dla polskich siatkarzy plażowych. Grzegorz Fijałek i Michał Bryl przegrali z Norwegami Andersem Berntsenem Molem i Christianem Sandlie Soerumem 0:2 (19:21, 26:28) w finale turnieju World Touru w Itapemie. Mecz o 3. miejsce w Brazylii walkowerem oddali Piotr Kantor i Bartosz Łosiak.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane