Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn - dzień drugi
Fot.: FIVB

W sobotę zapadły pierwsze rozstrzygnięcia w turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. Do półfinału Pucharu Polski awansowali bracia Adam i Roman Andrys oraz Marcin Ociepski i Piotr Łukasik.[Plażowa]»

[2017-07-16 07:22:00]
Manufaktura gra dalej
Fot.: FIVB

Trzeci dzień turnieju w przypadku łódzkich zmagań Plaża Open nie oznacza jeszcze końca. Znamy już jednak finalistów turnieju męskiego i najlepszą szóstkę damskich rozgrywek.[Plażowa]»

Komplet zwycięstw Kantora i Łosiaka w Long Beach
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze w elitarnym turnieju World Series w Long Beach spisują się Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. W rundzie grupowej na biało-czerwoną parę nie było mocnych i Polacy awansowali do ćwierćfinału.[Plażowa]»

„Siatka” pełna emocji w Manufakturze
Fot.: FIVB

Piątek był dniem, w którym rozgrywano eliminacje do turnieju głównego kobiet oraz turniej główny mężczyzn. Do rywalizacji wśród kobiet przystąpiło w sumie trzynaście par, które decyzją obsady sędziowskiej podzielone na trzy 3-zespołowe oraz jedną 4-zespołową grupę.[Plażowa]»

Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn
Fot.: FIVB

W piątek w Przysusze na Mazowszu rozpoczął się Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Zmagania najlepszych par to nie jedyne atrakcje trzydniowego turnieju.[Plażowa]»

Smutny dzień dla polskich par na MŚ U21
Fot.: FIVB

W Nanjing w mistrzostwach świata U-21 polskie pary przegrywając swoje mecze odpadły z turnieju. Martyna Kłoda i Kinga Legieta zajęły ostatecznie siedemnaste miejsce, a Mateusz Paszkowski i Maciej Lewicki dziewiąte miejsce.[Plażowa]»

Ruszył Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017
Fot.: CEV

Co roku zmagania najlepszych krajowych par siatkarzy plażowych przyciągają sporą grupę sympatyków i kibiców. Organizatorzy liczą, że nie inaczej będzie także w tym roku. Tegoroczna edycja z pewnością przejdzie do historii. Turniej Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017 ma najwyższą pulę nagród – 30 tysięcy złotych. Dodatkowo najlepsze pary otrzymają nagrody rzeczowe o wartości 5000 złotych. Przyznana zostanie też nagroda dla MVP turnieju w wysokości 1000 zł.[Plażowa]»

Łukasz Fijałek: W Olsztynie uwierzyłem w siebie
Fot.: FIVB

Dotychczasowy szkoleniowiec Polek – Łukasz Fijałek w tym roku na turniej w Olsztynie przyjedzie z nowymi podopiecznymi. Nam opowiada o wspomnieniach związanych z polskim turniejem oraz współpracy ze Słowaczkami – Natalią Dubovcovą i Andreą Strbovą.[Plażowa]»

[2017-07-13 18:14:08]
Polskie pary awansowały w MŚ U21
Fot.: CEV

Na mistrzostwach świata U-21 w siatkówce plażowej , odbywających się w chińskim mieście Nanjing, rozegrano decydujące mecze grupowe. Mateusz Paszkowski i Maciej Lewicki dzięki kompletowi zwycięstw awansowali do drugiej rundy turnieju. Martyna Kłoda i Kinga Legieta zagrają jutro w pierwszej rundzie z włoską parą Traballi/Maestroni.[Plażowa]»

Dziewięć polskich par w Warmia Mazury World Tour
Fot.: Sylwia Kuś

Coraz mniej czasu dzieli nas od turnieju FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour. Światowa siatkówka plażowa już po raz trzeci zawita do stolicy Warmii i Mazur – Olsztyna. Znamy już pary, które wystartują w tegorocznej edycji turnieju. Wśród nich znajdzie się dziewięć duetów reprezentujących nasz kraj.[Plażowa]»

Przed nami Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017
Fot.: FIVB

Przygotowania do Pucharu Polski w piłce siatkowej – Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017 są już na ostatniej prostej. W najbliższy piątek na boiskach przy plaży w Toporni zrobi się gwarno, wesoło, a na boiska wybiegną siatkarze plażowi. To będzie największe wydarzenie sportowe w regionie, a organizatorzy zadbali, by zarówno zawodnicy, jak i przybyli do Przysuchy kibice, wyjeżdżali z niej w pełni usatysfakcjonowani.[Plażowa]»

Smart Beach Tour Duisburg: Fuchs i Stadie ze złotem
Fot.: FIVB

Sebastian Fuchs i Eric Stadie wywalczyli sobie złote medale na Smart Beach Tour Duisburg. Finałowemu spotkaniu towarzyszyła stosunkowo ciekawa walka. W Duisburgu zaprezentowali się także David i Bennet Poniewaz. Przegrali oni w boju o finał, a następnie ulegli także w meczu o brązowe krążki. Lepiej bracia poradzili sobie w poprzedniej edycji tego niemieckiego turnieju, która odbyła się niedawno w innym mieście, w Kühlungsborn.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane