Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Olsztyński sprawdzian przed MŚ na plus
Fot.: FIVB

Znakomita promocja Polski, Warmii i Mazur oraz Olsztyna, siatkówka plażowa na najwyższym poziomie, przewrotność rywalizacji i zaskakujące podium w męskim turnieju. Tak w skrócie można opisać zakończony w niedzielę FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. Był on ostatnim sprawdzianem przed startującymi za kilka dni mistrzostwami świata w Wiedniu.[Plażowa]»

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - w niedzielę o medale
Fot.: Sylwia Kuś

Pary Doherty/Hyden (USA) i Boeckermann/Fluggen (Niemcy) zagrają w niedzielę o zwycięstwo w FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. W meczu o brąz zmierzą się Virgen/Ontiveros (Meksyk) oraz Plavins/Regza (Łotwa).[Plażowa]»

Grają w FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Fot.: Sylwia Kuś

Tylko Grzegorz Fijałek i Michał Bryl wyszli zwycięsko z pierwszego meczu fazy grupowej. Dla Mariusza Prudla i Kacpra Kujawiaka oraz Macieja Rudola i Jakuba Szałankiewicza stawką meczów numer dwa będzie pozostanie w turnieju z powodu porażek na otwarcie zmagań.[Plażowa]»

Kwalifikacje do FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Fot.: FIVB

Michał Kądzioła i Michał Makowski jako pierwsza z polskich par przystąpili do kwalifikacji, ale pożegnali się z turniejem w Olsztynie. Dla pierwszego z nich było to podwójne pożegnanie. Żadna z polskich nie przeszła pierwszej rundy kwalifikacji.[Plażowa]»

Piotr Łukasik zagra w Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Fot.: FIVB

Piotr Łukasik nowy przyjmujący BBTS Bielsko-Biała zagra w parze z Marcinem Ociepskim w Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. Polska para rywalizację w turnieju rozpocznie od eliminacji.[Plażowa]»

Finał Pucharu Polski w siatkówce plażowej mężczyzn dla Marcina Ociepskiego i Piotra Łukasika
Fot.: FIVB

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik zdobyli Puchar Polski w turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. Srebrny medal trafił do pary Michał Kądzioła i Bartłomiej Malec, a brązowy do braci Adama i Romana Andrys.[Plażowa]»

Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn - dzień drugi
Fot.: FIVB

W sobotę zapadły pierwsze rozstrzygnięcia w turnieju Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. Do półfinału Pucharu Polski awansowali bracia Adam i Roman Andrys oraz Marcin Ociepski i Piotr Łukasik.[Plażowa]»

[2017-07-16 07:22:00]
Manufaktura gra dalej
Fot.: FIVB

Trzeci dzień turnieju w przypadku łódzkich zmagań Plaża Open nie oznacza jeszcze końca. Znamy już jednak finalistów turnieju męskiego i najlepszą szóstkę damskich rozgrywek.[Plażowa]»

Komplet zwycięstw Kantora i Łosiaka w Long Beach
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze w elitarnym turnieju World Series w Long Beach spisują się Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. W rundzie grupowej na biało-czerwoną parę nie było mocnych i Polacy awansowali do ćwierćfinału.[Plażowa]»

„Siatka” pełna emocji w Manufakturze
Fot.: FIVB

Piątek był dniem, w którym rozgrywano eliminacje do turnieju głównego kobiet oraz turniej główny mężczyzn. Do rywalizacji wśród kobiet przystąpiło w sumie trzynaście par, które decyzją obsady sędziowskiej podzielone na trzy 3-zespołowe oraz jedną 4-zespołową grupę.[Plażowa]»

Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn
Fot.: FIVB

W piątek w Przysusze na Mazowszu rozpoczął się Puchar Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Zmagania najlepszych par to nie jedyne atrakcje trzydniowego turnieju.[Plażowa]»

Smutny dzień dla polskich par na MŚ U21
Fot.: FIVB

W Nanjing w mistrzostwach świata U-21 polskie pary przegrywając swoje mecze odpadły z turnieju. Martyna Kłoda i Kinga Legieta zajęły ostatecznie siedemnaste miejsce, a Mateusz Paszkowski i Maciej Lewicki dziewiąte miejsce.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane