Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Gstaad Major: Polscy gracze bez szczęścia w Szwajcarii
Fot.: FIVB

Mariusz Prudel i Kacper Kujawiak polegli niestety w kwalifikacyjnym boju z podbudowanymi wcześniejszą wygraną z Alexandrem Huberem oraz Julianem Hörlem reprezentantami Italii, żegnając się w ten sposób z rozgrywkami w Szwajcarii. Wspomniany mecz mógł bez wątpienia podobać się przybyłej publiczności, bowiem gracze znad Wisły niechętnie oddali to jakże cenne zwycięstwo włoskim uczestnikom ostatniej edycji olsztyńskiego Grand Slamu.[Plażowa]»

Gstaad Major: Ukrainki ze zwycięstwem
Fot.: FIVB

Polskie reprezentantki, Kołosińska i Gruszczyńska przegrały w szwajcarskim mieście Gstaad batalię z rywalkami z Ukrainy. Znane dobrze z takich turniejów jak np. CEV Baden Masters Ukrainki zaprezentowały efektowną oraz efektywną siatkówkę, ze spokojem rozgrywając najważniejsze w tym spotkaniu piłki. Znacznie szybciej od Polek skapitulowały dziś w spotkaniu z naszymi zdeterminowanymi sąsiadkami Holenderki Flier i Van Iersel.[Plażowa]»

Porec Major: Brazylijczycy z zasłużonym złotem
Fot.: FIVB

Pedro Solberg i Guto zwyciężyli w ostatnim spotkaniu turnieju Porec Major. Za zdecydowanie najciekawszą uznać można drugą partię meczu, w której Nicolai i Lupo ulegli dopiero po zaciętej walce na przewagi. Decydujący set zakończył się już sześcioma punktami przewagi zdeterminowanych Brazylijczyków. W starciu o brązowe medale Alison i Bruno Schmidt nie dali szans rywalom z Rosji, którymi to byli znani z wielu międzynarodowych zmagań, Oleg Stoyanovskiy oraz Artem Yarzutkin.[Plażowa]»

Porec Major: Kanadyjki lepsze od Czeszek
Fot.: CEV

W finałowym spotkaniu żeńskich rozgrywek Porec Major, zmierzyły się ze sobą kanadyjskie oraz czeskie siatkarki. Interesująca gra na piasku towarzyszyła niestety tylko inauguracyjnej partii - w pozostałych duet z Kanady szybko zdominował przeciwniczki, nie pozwalając im na wyrównaną walkę. Swój mecz wygrały również Betschart i Hüberli, reprezentantki Szwajcarii. Rywalkami wspomnianych Betschart oraz Hüberli były Barbara i Fernanda z Brazylii.[Plażowa]»

Deszcz siatkarskich emocji w gdańskim Brzeźnie
Fot.: FIVB

W turnieju męskim oraz damskim wystąpiły w sumie 32 pary, były pary, które od lat grają razem jak bracia Andrys/Andrys i Baran/Baran czy także ci, którzy stworzyli zupełnie nowe zestawienia: Sdebel/Łysikowski czy Kaczmarek/Strąg w turnieju damskim. Są także wielkie powroty do rywalizacji na piachu, jak chociażby duet Wiatr/Szałankiewicz, który dobrych kilka lat temu był nie do zatrzymania nie tylko na krajowym, ale i międzynarodowym podwórku.[Plażowa]»

[2017-06-30 20:57:44]
Plaża Open wystartowała
Fot.: FIVB

Po długim dniu zmagań w zmiennych warunkach poznaliśmy zawodników, którzy zakwalifikowali się do turnieju głównego w Gdańsku.[Plażowa]»

Powroty na Plażę Open w zmaganiach kobiet
Fot.: FIVB

Już 30 czerwca turniej na Letnim Stadionie PGE zainauguruje cykl Plaża Open 2017. Do zmagań zgłosiły się 24 pary.[Plażowa]»

[2017-06-27 20:49:10]
Czołowe pary wystąpią w Gdańsku
Fot.: FIVB

Inauguracyjny turniej Plażą Open drugi rok z rzędu odbędzie się na Letnim Stadionie PGE. Do zmagań przystąpi 47 męskich par.[Plażowa]»

WT Rio de Janeiro: Udany występ Kołosińskiej i Gruszczyńskiej
Fot.: FIVB

Dobrze dysponowany obecnie duet polskich siatkarek plażowych zwyciężył w meczu kwalifikacyjnym do brazylijskiej edycji World Touru z reprezentantkami Stanów Zjednoczonych. W decydującej partii boju przewaga Kołosińskiej i Gruszczyńskiej wyniosła sześć punktów. Zwycięstwo nad Amerykankami oznacza, że Polki - podobnie jak zwycięskie również Holenderki Flier oraz van Iersel - zaprezentują się w turnieju głównym, Amerykanki zaś pożegnały się z turniejem.[Plażowa]»

Wyniki łódzkiego Turnieju o Puchar Prezydenta
Fot.: FIVB

W Łodzi rozegrano właśnie I Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta, gdzie o miano zwycięzców tych plażowych zmagań zgłoszone duety ubiegały się rywalizując w sobotnich i niedzielnych spotkaniach. Najlepiej wśród mężczyzn zaprezentowali się Adam Ojrzyński/Bartłomiej Kujawiak, w rozgrywkach kobiet natomiast równych sobie nie miały naprawdę bardzo dobrze dysponowane Barbara Sroka/Agata Oleksy. Finał Turnieju o Puchar Prezydenta zaplanowany został na przyszły miesiąc.[Plażowa]»

Smart Beach Tour Münster: Mistrzynie olimpijskie znów zwycięskie
Fot.: FIVB

Chantal Laboureur oraz Julia Sude przegrały ze swoimi utytułowanymi rodaczkami w najważniejszym, bardzo zaciętej aż do ostatniej akcji spotkania w Münster o miano najlepszych siatkarek plażowych tych zmagań. Z porażką na koncie plac walki opuściły również w niedzielę Madelein Meppelink i Sophie van Gestel. Holenderskie reprezentantki zakończyły wspomnianą edycję rozgrywek typu Smart Beach Tour dopiero na czwartym miejscu w końcowej klasyfikacji.[Plażowa]»

Smart Beach Tour Münster: Złoto dla Holendrów
Fot.: FIVB

Niemieccy gracze, Bergmann oraz Harms polegli w decydującym spotkaniu rozgrywanego na piasku w Niemczech Smart Beach Tour Münster. O porażce z dobrze dysponowanymi w tej niedzielnej konfrontacji Holendrami zaważył drugi set spotkania, w którym medaliści Igrzysk Olimpijskich w Brazylii byli lepsi od przeciwników różnicą aż ośmiu punktów. Przykrą przegraną w swoim ostatnim boju w Münster zapisali także Fuchs i Stadie.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane