Najnowsze newsy

Siatkówka » Plażowa

Plażowa | 2019-06-07 08:54:38 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PZPS

Mnóstwo atrakcji podczas World Tour Warsaw 2019

Fot.: FIVB

Od 12 do 16 czerwca najlepsze siatkarki i siatkarze plażowi świata rywalizować będą na boiskach Monta Beach Volley Club w turnieju FIVB World Tour Warsaw 2019. Obok kibicowania sportowcom, miłośnicy plażowej odmiany siatkówki z Warszawy i z całej Polski będą mogli skorzystać także z wielu dodatkowych atrakcji, o które zadbali organizatorzy we współpracy ze sponsorami i partnerami wydarzenia.

Codziennie podczas całego turnieju na terenie Monta Beach Volley Club (ul. Zaruskiego 12, Cypel Czerniakowski) w godz. 10:00 - 18:00 w ramach pikniku rodzinnego organizowane będą gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz konkursy sportowe z nagrodami. Od 20:00 do 2:00 plaża nad Wisłą zamieni się w scenę z koncertami, pokazami artystów i beach party.

Strefy rozrywkowe ulokowane będą na terenie wioski plażowej przy stadionie i oferować będą:

Strefa Mercedes-Benz Auto Idea – prezentację specjalnych modeli samochodów oraz unikatowy specjalistyczny symulator jazdy samochodem sportowym
Strefa Orlen – boisko z całodziennymi animacjami i konkursami oraz strefę relaksu z leżakami
Strefa Dziecięca Blachy Prószyński – dmuchane atrakcje dla najmłodszych (ogromna zjeżdżalnia AirDrop oraz zamek z torem przeszkód)
Strefa Klubu Sportowego Legia – całodzienne animacje, konkursy z nagrodami, FunShop, spotkanie z gwiazdami klubu
Strefa Jurajskiej – konkursy z nagrodami dla każdego
Strefa Dzieci – dmuchany zamek, trampolina oraz pyszna wata cukrowa
Strefa PLUS & Xiaomi – tor „gokartowy”, konkursy z nagrodami, prezentacje nowinek technicznych
Boisko – zajęcia pokazowe różnych dyscyplin sportowych min. siatkówka plażowa, piłka nożna, piłka ręczna plażowa, zumba, crossfit
Wszystkie atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia w ramach pikniku rodzinnego będą bezpłatne.

– Podczas tegorocznej edycji turnieju skoncentrowaliśmy się w dużej mierze na strefie eventowej, by wyjść do społeczności warszawskiej z różnymi atrakcjami i poprzez aktywności związane z relaksem i zabawą zwiększać zainteresowanie siatkówką plażową. Zorganizujemy piknik rodzinny z wieloma różnorodnymi atrakcjami dla naszych gości, w tym darmowymi wycieczkami statkiem po Wiśle. Teren pikniku jest otwarty dla wszystkich warszawiaków. Podczas trwania turnieju pod Mostem Łazienkowskim ulokowana zostanie strefa gastronomiczna z modnymi i rozpoznawalnymi Food Truckami. Zapraszamy całe rodziny codziennie od 12 do 16 czerwca – będzie można kibicować najlepszym na świecie siatkarkom i siatkarzom plażowym, a przy okazji miło spędzić czas i wypocząć nad Wisłą – zachęca Piotr Kamiński, współwłaściciel Monta Beach Volley Club.

Program pikniku rodzinnego oraz koncertów i pokazów na plaży dostępny na: www.montaclub.com.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane