Najnowsze newsy

Żużel - Sparingi

Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz 47:43
Dopiero w czwartek udało się Polonistom rozegrać pierwszy trening punktowany przed własną publicznością. Na domowym torze pokonali GKM Grudziądz 47:43. Już w pierwszym wyścigu ładną walkę o zwycięstwo stoczyli Robert Kościecha z Krzysztofem Buczkowskim, a zwycięsko z niej wyszedł Polonista. I właśnie w biegach z udziałem "Kostka" działo się najwięcej. Ostatecznie Poloniści triumfowali 47:43, choć nie wynik spotkania był najważniejszy.[Sparingi]»

Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław 51:39
W czwartek na torze przy W69 w Zielonej Górze odbył się trening punktowany pomiędzy miejscowym Falubazema a Spartą Wrocław. Sparing zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 51:39.[Sparingi]»

Betard Sparta Wrocław - ŻKS ROW Rybnik 57:33
Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław udanie zaprezentowali się przed swoją publicznością podczas pierwszego tegorocznego sparingu na Stadionie Olimpijskim. Zespół z Dolnego Śląska wysoko pokonał ŻKS ROW Rybnik 57:33. Najlepiej punktującym zawodnikiem wśród gospodarzy był młodzieżowiec Maksym Drabik, który przywiózł aż 13 punktów.[Sparingi]»

Pogoda znów górą. Sparing ze Startem Gniezno odwołany
Zaplanowany na dziś mecz towarzyski ze Startem Gniezno nie dojdzie do skutku. Dwudniowe opady deszczu sprawiły, że tor przy W69 nie nadaje się do bezpiecznej jazdy.[Sparingi]»

[2015-03-15 10:32:32]
Trening punktowany odwołany
Zaplanowany na godzinę 15:00 trening punktowany FOGO Unii Leszno z KS Toruń został odwołany. Powodem podjęcia takiej decyzji jest niekorzystna aura oraz stan leszczyńskiego toru. W piątek nastąpiło załamanie pogody w Lesznie, a dodatkowe opady deszczu w sobotę i dzisiaj w nocy spowodowały, że tor na stadionie im. Alfreda Smoczyka przyjął zbyt dużą ilość wody. Ściganie na takiej nawierzchni mogłoby narazić na kontuzję zawodników już na początku sezonu.[Sparingi]»

[2015-03-14 15:36:11]
Sparing ze SPAR Falubazem odwołany
Sobotni sparing pomiędzy Łączyńscy-Carbon Startem Gniezno a SPAR Falubazem Zielona Góra został odwołany z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Mimo starań organizatorów, nawierzchni nie udało się doprowadzić do stanu pozwalającego na bezpieczną rywalizację. Nowy termin meczu kontrolnego nie został jeszcze ustalony.[Sparingi]»

Przywitaj wiosnę z żużlowcami ŻKS Ostrovia
Z okazji pierwszego dnia wiosny ŻKS Ostrovia zorganizuje żużlowy piknik. Zaplanowano szereg atrakcji, które skierowane są do całych rodzin. Impreza odbędzie się 22 marca.[Sparingi]»

Skład FOGO Unii na trening w Toruniu
Menadżer FOGO Unii Leszno podał skład na jutrzejszy trening punktowany w Toruniu. Leszczyńskie Byki wystartują w zestawieniu bez Nickiego Pedersena i Tomasa Jonassona. Początek zawodów o godzinie 14:00.[Sparingi]»

Awizowane składy na weekendowe sparingi Falubaz - Gniezno
Fot.: Lech Ćmielewski

Jutro w Gnieźnie, w niedzielę w Zielonej Górze. Falubaz i Start w najbliższy weekend zmierzą się w towarzyskim dwumeczu. Będzie to pierwsze poważne ściganie dla obu zespołów.[Sparingi]»

Sparing z Wrocławiem przełożony na wtorek
Ze względu na fatalne prognozy pogody zaplanowany na jutro (14 marca) sparing z Betardem Wrocław, został przełożony na wtorek (17 marca). Początek o godz. 17.[Sparingi]»

[2015-03-12 21:35:24]
Dwa mecze Spartan w weekend
W weekend odbędą się dwa mecze z udziałem żużlowców Betardu Sparty Wrocław. W sobotę o godz. 19 w Rybniku drużyna Piotra Barona pojedzie sparing z ŻKS ROW Rybnik. Natomiast następnego dnia, w niedzielę 15 marca, nastąpi rewanż na Stadionie Olimpijskim o godz. 14.[Sparingi]»

[2014-04-05 23:59:00]
Treningowy turniej par w Gnieźnie
Fot.: Lech Ćmielewski

Dwa duety zajęły ex aequo pierwsze miejsce w rozegranym w sobotnie popołudnie w Gnieźnie treningowym turnieju par. Jonas Davidsson i Wojciech Lisiecki zdobyli w sumie szesnaście punktów, tyle samo co Adrian Gomólski i Wadim Tarasienko. Co istotne, Szwed zadebiutował w tym roku na „owalu” przy Wrzesińskiej i wygrał wszystkie swoje wyścigi.[Sparingi]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane