Najnowsze newsy

Żużel - Sparingi

Polonia Bydgoszcz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54:36
W drugim tegorocznym treningu punktowanym żużlowcy bydgoskiej Polonii pewnie pokonali Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54:36. Niepokonanym przez rywali był Mateusz Szczepaniak (11+1). Wśród gości najwięcej punktów zdobył Krystian Pieszczek (11).[Sparingi]»

Orzeł Łódź - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 61:29
Zawodnicy Orła pokonali dzisiaj w treningu punktowanym MDM Komputery ŻKS Ostrovię 61:29. W miejscowym zespole wszyscy seniorze pokazali się z bardzo dobrej strony zapisując na swoim koncie dwucyfrowe wyniki. W drużynie przyjezdnej gościnnie wystąpiła dwójka łódzkich żużlowców, Mariusz Puszakowski i Denis Gizatullin, jednak ich występ pozostawił wiele do życzenia. Z pozostałych jeźdźców trenera Grzegorza Dzikowskiego najlepiej zaprezentowali się Kamil Brzozowski (9) i Mariusz Staszewski (8).[Sparingi]»

[2014-04-03 19:14:35]
Unibax Toruń - Stal Gorzów 53:37
Kiedy najlepsi żużlowcy świata przygotowują się do inauguracji cyklu Grand Prix, w Polsce trwają przedsezonowe sparingi. Dzisiaj w Toruniu miejscowe "Anioły" pokonały Stal Gorzów 53:37. W zespole gości wyróżniającymi się jeźdźcami byli Linus Sundstroem (10) oraz Bartosz Zmarzlik (11). Wśród zawodników Unibaxu bardzo dobrej strony pokazali się m.in. Adrian Miedziński (11) i Wiktor Kułakow (9+1).[Sparingi]»

Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra 44:46
Kolejne zwycięstwo w przedsezonowych treningach zapisali na swoim koncie zawodnicy z Zielonej Góry. Dzisiaj we Wrocławiu żużlowcy SPAR Falubazu pokonali Betard Spartę 46:44. Zespoły do pojedynku przystąpiły w dość osłabionych składach. Najlepszym z przyjezdnych okazał się Aleksandr Łoktajew (9+1). Wśród gospodarzy liderem okazał się Tomasz Jędrzejak (12+1).[Sparingi]»

MDM Komputery Ostrovia - Carbon Start 41:49
Zawodnicy Carbonu Startu Gniezno pokonali w meczu sparingowym MDM Komputery ŻKS Ostrovię 49:41. Najlepiej na ostrowskim torze czuł się dzisiaj Bjarne Pedersen, który w czterech startach, wywalczył komplet 12 punktów. Wśród podopiecznych trenera Grzegorza Dzikowskiego liderami okazali się David Ruud (8) i Nicklas Porsing (8+1).[Sparingi]»

Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 44:46
Żużlowcy Polonii w inauguracyjnym treningu punktowanym ulegli Unibaksowi Toruń 44:46. Oba zespoły przystąpiły do potyczki osłabione. Wśród torunian zabrakło Chrisa Holdera, Darcy Warda i Tomasza Golloba. W Polonii zabrakło natomiast Hansa Andersena i Patricka Hougaarda. W miejsce tego drugiego zaprezentował się Aleksandr Łoktajew.[Sparingi]»

GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Zawodnicy GKM-u po wczorajszej porażce w Gnieźnie udanie zrehabilitowali się na swoim obiekcie pokonując w treningu punktowanym drużynę Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk 47:43. Podopiecznych Roberta Kempińskiego do wygranej poprowadził Norbert Kościuch, autor 13 punktów. Wśród gości najlepiej spisał się Renat Gafurow, zdobywca 12 "oczek".[Sparingi]»

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 58:32
Żużlowcy SPAR Zielona Góra zrewanżowali się rywalom "zza miedzy". W dzisiejszym treningu punktowanym podopieczni trenera Rafała Dobruckiego pokonali Stal Gorzów 58:32. Goście przystąpili jednak do spotkania w dość eksperymentalnym składzie, bowiem znalazło się w nim aż sześciu gości. Komplet punktów dla miejscowych zdobył Jarosław Hampel (15). W drużynie przeciwnej najlepiej spisali się Grzegorz Zengota (8) oraz Linus Sundstroem (8+1).[Sparingi]»

Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 45:33
Zawodnicy Stali Gorzów pokonali w dzisiejszym sparingu SPAR Falubaz Zieloną Górę 45:33. Warto zaznaczyć, że zawody zakończyły się po trzynastu gonitwach. Najwięcej punktów w zespole gospodarzy zapisał na swoim koncie Bartosz Zmarzlik (10). W drużynie przeciwnej o "oczko" więcej zdobył Piotr Protasiewicz.[Sparingi]»

Carbon Start Gniezno - GKM Grudziądz 51:38
Zespół Carbon Start Gniezno pokonał w przedsezonowym sparingu GKM Grudziądz 51:28. Najlepszymi jeźdźcami gospodarzy okazali się Bjarne Pedersen (9+1) oraz Wadim Tarasienko (9). Wśród gości natomiast liderem był Sebastian Ułamek, zdobywca 12 "oczek". Niestety dzisiejsze zawody pechowo zakończyły się dla Michała Piosickiego. Wychowanek leszczyńskiej Unii w dwunastym biegu uderzył w Daniela Jeleniewskiego, któremu zdefektował motocykl. U juniora podejrzewa się złamanie obojczyka.[Sparingi]»

[2014-03-28 14:16:57]
Sparingowe derby przy Śląskiej
Przed nami trzeci przedsezonowy sparing gorzowskiej Stali. Dzisiejsze spotkanie to okazja by poczuć namiastkę derbowej atmosfery i rywalizacji. Do Gorzowa przyjeżdża ekipa SPAR Falubazu Zielona Góra - odwiecznego rywala "zza miedzy". W składzie gospodarzy pojawi się po raz pierwszy w tym sezonie Słoweniec Matej Zagar.[Sparingi]»

[2014-03-28 14:12:07]
Sparing z ROW-em Rybnik odwołany
Zapowiadany na dzisiaj sparing pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a ROW-em Rybnik, który miał się odbyć na Stadionie Olimpijskim na godz. 15.30, nie dojdzie do skutku. Spotkanie zostało odwołane ze względu na zły stan toru po nocnych opadach deszczu.[Sparingi]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane