Najnowsze newsy

Siatkówka

Aluron Virtu Warta Zawiercie zagra w PlusLidze sezonu 2017/18
Rada Nadzorcza Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. podjęła uchwałę o składzie PlusLigi i ORLEN Ligi na sezon 2017/18.[PlusLiga]»

Michał Winiarski asystentem trenera PGE Skry Bełchatów
Fot.: Krzysztof Wilk

Michał Winiarski, który dwa miesiące temu zakończył sportową karierę, od nowego sezonu będzie pełnił rolę asystenta trenera PGE Skry Bełchatów - Roberto Piazzy. Siatkarz związany był z PGE Skrą przez 8 lat. Pierwszy kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał w 2005 roku. Do Skry przychodził jako wschodząca gwiazda polskiej i światowej siatkówki.[PlusLiga]»

Kacper Stelmach zostaje w GKS Katowice
Fot.: Anna Jabłczyk

20-letni przyjmujący w kolejnym sezonie nadal będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice.[PlusLiga]»

Maret Balkestein-Grothues zawodniczką Chemika
Maret Balkestein-Grothues podpisała kontrakt z Chemikiem Police. W poprzednim sezonie występowała w barwach Fenerbahce Stambuł. Zdobyła mistrzostwo i puchar Turcji, kraju, w którym liga przez wielu uważana jest za najlepszą na świecie.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jaroslava Pencova nadal w BKS PROFIT CREDIT
27-letnia reprezentantka Słowacji zostaje na kolejny sezon w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.[ORLEN Liga Kobiet]»

Małgorzata Skorupa w ŁKS Commercecon
Fot. Michał Sobczak

Środkowa Małgorzata Skorupa będzie w przyszłym sezonie występowała w zespole ŁKS-u Commercecon Łódź. To trzecia zawodniczka na tej pozycji, którą ogłosił łódzki klub. Skorupa na środku siatki rywalizować będzie z Ewą Kwiatkowską i Zuzanną Efimienko-Młotkowską.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-21 13:41:58]
Hélène Rousseaux w Developresie
Fot.: Anna Szłapa

Belgijska przyjmująca Hélène Rousseaux (188 cm wzrostu) zamyka kadrę Developoresu SkyRes Rzeszow na nowy 2017/2-018 sezon. 26 letnia siatkarka podpisała roczny kontrakt.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-21 12:28:07]
Reprezentantka Czech w MKS-ie
Barbora Purchartová w nadchodzącym sezonie będzie grać w barwach Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-21 10:29:36]
Bartosz Janeczek przyjmującym BBTS!
Fot.: Anna Jabłczyk

Trzeci sezon z rzędu nasze barwy będzie reprezentował Bartosz Janeczek, który zmieni pozycję na boisku.[PlusLiga]»

Łukasz Kozub: Jedziemy po złoty medal
Fot.: Karol Zdyb

W piątek w Brnie reprezentacja Polski rozpocznie mistrzostwa świata juniorów U21. W fazie grupowej Polacy zmierzą się odpowiednio z Maroko, Czechami i Kanadą. - Jedziemy na ten turniej po złoty medal. Myślę, że po tych sukcesach, które osiągnęlismy trudno byłoby jechać z innym nastawieniem - mówi Łukasz Kozub, rozgrywający biało-czerwonych.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski na mistrzostwa świata juniorów U21
Fot.: Karol Zdyb

W piątek w Brnie i Czeskich Budziejowicach rozpoczną się mistrzostwa świata juniorów U21. Polski zespół w fazie grupowej zagra z Kanadą, Czechami i Marokiem. Dwie najlepsze drużyny awansują do czołowej ósemki.[Reprezentacje]»

[2017-06-20 19:54:04]
Nowy atakujący zespołu PGE Skry
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Znamy nazwisko drugiego atakującego zespołu PGE Skry. W nadchodzącym sezonie duet atakujących stworzą Mariusz Wlazły i 24-letni Szymon Romać. Po Macieju Muzaju to kolejny leworęczny siatkarz w bełchatowskim klubie na tej pozycji.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane