Najnowsze newsy

Siatkówka

[2023-11-27 20:19:00]
Wyniki 8. kolejki PlusLigi
W meczu 8. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał KGHM Cuprum Lubin 3-0 i jako jedyny zachowuje status niepokonanej ekipy. Pierwszą przegraną zanotował natomiast Projekt Warszawa, który musiał uznać wyższość rywali z Bełchatowa.[PlusLiga]»

[2023-11-27 20:12:38]
Czwarta wygrana  Indykpolu w sezonie
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, pokonali w Iławie ekipę GKS Katowice 3:0. Statuetkę MVP otrzymał Alan Souza.[PlusLiga]»

Miedziowi wracają z Jastrzębia bez punktów
Fot. Magdalena Kudzia

W 8. kolejce PlusLigi siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali u siebie KGHM Cuprum Lubin 3:0. Tym samym jastrzębianie powiększyli swoje prowadzenie w tabeli.[PlusLiga]»

W Kędzierzynie-Koźlu komplet punktów dla gości
Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała z Barkomem Każany Lwów w meczu 8. kolejki PlusLigi. MVP meczu wybrany został Vasyl Tupchii.[PlusLiga]»

Jakub Majchrzak: Do każdego meczu podchodzimy tak samo
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w poniedziałek powrócą do Iławy. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, zmierzą się z GKS Katowice. Początek spotkania o godz. 17:30.[PlusLiga]»

Gdańszczanie pokonują na wyjeździe drużynę Ślepska Malow Suwałki
Fot. Magdalena Kudzia

W ósmej kolejce PlusLigi zawodnicy Trefla Gdańsk zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Ślepska Malow Suwałki. W tym niesamowitym widowisku Trefl Gdańsk okazał się lepszy i wygrał 3:0. Pierwsze dwa sety były wyraźnym wyrazem dominacji „gdańskich lwów”, które nie pozostawiły rywalom złudzeń co do swojej siły. Jednak to trzecia partia dostarczyła niezapomnianych emocji, zakończona wynikiem 34:36, ukazując determinację obu drużyn w dążeniu do zwycięstwa.[PlusLiga]»

[2023-11-21 07:38:59]
Wyniki 7. kolejki PlusLigi
Zakończyła się 7. kolejka PlusLigi. Lider tabeli, Jastrzębski Węgiel, bez problemów pokonał Barkom Każany Lwów 3-0. Tymczasem druga niepokonana dotąd ekipa, Projekt Warszawa, bez straty seta wygrała w Gdańsku z miejscowym Treflem.[PlusLiga]»

[2023-11-20 21:56:29]
Wielkie emocje w Lubinie
Fot. Magdalena Kudzia

Na zakończenie 7. kolejki Miedziowi zmierzyli się z Aluron Wartą CMC Zawiercie. Mimo wyniku 0:3 dla gości, w meczu nie brakowało zwrotów akcji i walki po obu stronach siatki.[PlusLiga]»

[2023-11-19 19:58:53]
Lwów pokonany w Wieluniu
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu 7. kolejki PLusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Barkom Każany Lwów. Mistrz Polski pozostał na szczycie ligowej tabeli.[PlusLiga]»

[2023-11-19 17:01:36]
Pewna wygrana ZAKSY w Radomiu
Fot. Magdalena Kudzia

Zgodnie z planem siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przywożą z Radomia komplet punktów. W meczu 7. kolejki PlusLigi wicemistrz Polski nie pozwolił gospodarzom ugrać nawet seta. MVP spotkania wybrany został Bartosz Bednorz.[PlusLiga]»

Niepokonany w tym sezonie Projekt Warszawa wygrywa z Treflem Gdańsk
Fot. Magdalena Kudzia

W sobotni wieczór zespół Trefla Gdańsk podjął w ERGO ARENIE drużynę Projektu Warszawa. W hicie 7. kolejki zmierzyły się drużyny z drugiego i trzeciego miejsca ligowej tabeli. W spotkaniu nie zabrakło siatkarskich emocji, a kibice mogli obserwować walkę o każdy centymetr boiska. Ostatecznie to spotkanie wygrali warszawianie 3:0.[PlusLiga]»

[2023-11-18 17:05:31]
Porażka Indykpolu w Rzeszowie
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się odnieść drugiego zwycięstwa z rzędu. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów 0:3. Dla akademików z Kortowa to trzecia porażka w tym sezonie.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane