Najnowsze newsy

Siatkówka

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa przebadani na obecność koronawirusa
Fot.: Magdalena Kudzia

Siatkarze i sztab szkoleniowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa przeszli badania na obecność koronawirusa. Wszyscy są zdrowi i mogą przystąpić do walki w turnieju PreZero Grand Prix PLS, który w dniach 31 lipca – 2 sierpnia rozegrany zostanie na boiskach MONTA Beach Volley Club.[PlusLiga]»

Pierwszy sparing zakończony zwycięstwem - Ślepsk Malow Suwałki pokonany
Fot.: Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozegrała pierwszy sparing przed sezonem 2020/2021. Siatkarze Andrei Anastasiego w Arenie Ursynów pokonali 3-1 Ślepsk Malow Suwałki.[PlusLiga]»

Trefl Gdańsk otrzymał wyniki wszystkich testów na SARS-CoV-2
Fot.: Magdalena Kudzia

W czwartek Trefl Gdańsk otrzymał wyniki trzech ostatnich testów na obecność SARS-CoV-2 wśród zawodników oraz sztabu szkoleniowego. Poza potwierdzonymi wcześniej 12-stoma przypadkami zakażenie stwierdzono u jeszcze jednego zawodnika oraz jednego członka sztabu szkoleniowego. W sumie zakażonych jest więc 14 osób – 11 zawodników i trzech członków sztabu. Wszyscy pracownicy klubu, którzy mieli kontakt z drużyną, otrzymali wyniki ujemne.[PlusLiga]»

Zbigniew Bartman: dołożymy starań, aby PlusLiga na bardzo długo zadomowiła się w Nysie
Fot.: Magdalena Kudzia

Zbigniew Bartman po kilkunastu latach przerwy ponownie miał szansę zagrać na piasku. W ostatni weekend wspólnie ze Stalą Nysa wziął udział w turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, które odbyło się w Krakowie. Teraz nysianie skupiają się przygotowaniach do sezonu 2020/21. - Na pewno nie będziemy składać broni w żadnym meczu. Naszym nadrzędnym celem i zarazem podstawowym jest utrzymać się w lidze. Dołożymy wszelkich starań, żeby PlusLiga na naprawdę długo zadomowiła się w Nysie - wyznał przyjmujący beniaminka.[PlusLiga]»

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wyjadą na zgrupowanie
Fot.: Magdalena Kudzia

Siatkarze PGE Skry na razie przygotowują się do nowego sezonu PlusLigi na własnych obiektach. Wkrótce rozpoczną jednak sezon sparingowy, a przed wznowieniem rozgrywek wyjadą jeszcze na czterodniowe zgrupowanie.[PlusLiga]»

PreZero Grand Prix w stolicy, czyli gwiazdy zagrają nad Wisłą
Fot.: CEV

Dwóch mistrzów świata, do tego mistrzowie Polski, reprezentanci Polski i czołowi gracze PlusLigi, czyli Ligi Mistrzów Świata – drugi turniej eliminacyjny PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Warszawie będzie pełen gwiazd polskiej siatkówki. A uroku imprezie z pewnością doda cudowna nadwiślańska sceneria imprezy.[PlusLiga]»

Grzegorz Bociek: na treningach panuje świetna atmosfera. Oby zostało tak do końca sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Aluron CMC Warta Zawiercie zajął trzecie miejsce w grupie D turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki i niewiele zabrakło, aby awansował do sierpniowego turnieju finałowego, który odbędzie się w Gdańsku. Zawiercianie od 6 lipca przygotowują się do startu sezonu 2020/21 PlusLigi. Skład drużyny zmienił się bardzo w porównaniu do poprzednich rozgrywek. - Widać pomysł w tych wszystkich transferach. Uważam, że mamy bardzo fajny zespół. Dołączyło do nas sporo młodych zawodników. Już teraz na treningach dają z siebie maksa. Widać, że chcą grać. Pojawiła się świeża krew i myślę, że będzie fajnie. Na razie panuje rodzinna atmosfera. Jeden drugiemu pomaga, więc naprawdę super się trenuje. Jeśli chciałoby tak pozostać do końca sezonu, to myślę że mamy medal - powiedział Grzegorz Bociek, atakujący zespołu z Zawiercia.[PlusLiga]»

Wiktor Josifow w Cerrad Enea Czarnych Radom
Fot.: Magdalena Kudzia

Wiktor Josifow dołącza do drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom! 34-letni środkowy to reprezentant Bułgarii, który do zespołu Wojskowych przenosi się z włoskiego zespołu Vero Volley Monza. Tym samym skład Cerrad Enea Czarnych Radom na nadchodzące rozgrywki PlusLigi zostaje oficjalnie zamknięty![PlusLiga]»

[2020-07-27 15:56:30]
Jakub Bednaruk: jestem zachwycony
Fot.: Magdalena Kudzia

W niedzielę Jakub Bednaruk powierzył obowiązki pierwszego trenera Emilowi Siewiorkowi. Jego asystent, wychowanek MKS-u, poprowadził zespół do drugiego miejsca w grupie D i awansu do turnieju finałowego PreZero GrandPrix PLS![PlusLiga]»

Jan Firlej: w Gdańsku będziemy chcieli nadal bawić się siatkówką
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

GKS Katowice wywalczył awans do turnieju finałowego PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. – Dla nas nic się nie zmieni w Gdańsku. Będziemy chcieli nadal bawić się tą plażówką. Mam nadzieję, że coś tam pogramy - powiedział Jan Firlej, rozgrywający katowickiej drużyny.[PlusLiga]»

W sierpniu odbędzie się jubileuszowy turniej PGE Skry Bełchatów
Fot.: Magdalena Kudzia

To doskonała informacja dla siatkarskich kibiców z całej Polski. Pod koniec sierpnia PGE Skra Bełchatów zorganizuje turniej, który będzie jednym z punktów obchodów 90-lecia klubu, a jednocześnie doskonałym przetarciem przed zbliżającym się sezonem PlusLigi.[PlusLiga]»

PreZero Grand Prix – wraca siatkówka z kibicami!
Fot.: Sylwia Kuś

Po raz pierwszy od połowy marca wraca w Polsce siatkówka na żywo z udziałem kibiców! Serdecznie zapraszamy na mecze PreZero Grand Prix, które będą rozgrywane w Krakowie, w Warszawie a wielkie finały w Gdańsku. Przygotowaliśmy dla Państwa kluczowe informacje na temat udziału kibiców w tym zupełnie nowym cyklu, na który wstęp jest wolny.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane