Najnowsze newsy

Siatkówka

Konferencja prasowa przed III rundą MŚ w Turynie
Fot.: Anna Szłapa

Dzisiaj w Turynie odbyło się spotkanie trenerów i kapitanów sześciu najlepszych drużyn tegorocznych mistrzostw świata z przedstawicielami mediów przed III rundą turnieju. Trenerzy zgodnie przyznali, że w tej części mistrzostw znalazły się najlepsze drużyny.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Rok 2018 jest ważny dla Polski ze względu na obchody stulecia odzyskania niepodległości. Również PGE Skra Bełchatów chce włączyć się w tę wyjątkową celebrację. Od soboty do końca roku w naszych kanałach społecznościowych będzie można poznać sto najciekawszych historycznych faktów z naszego regionu i nie tylko.[PlusLiga]»

VI Międzynarodowy Turniej o Puchar Firmy Developres już w październiku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Już w październiku w Rzeszowie odbędzie się Turniej o Puchar Firmy Developres. Międzynarodowa impreza organizowana jest po raz szósty.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jan Such: W półfinale Polska, Rosja, USA i Włochy
Fot.: Marek Barczyński

- W półfinale FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Włochy/Bułgaria 2018 zagrają zespoły Polski, Rosji, USA i Włoch – prognozuje Jan Such, olimpijczyk z Monachium, trener czołowych polskich klubów.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Budowlane w komplecie. Femke Stoltenborg dołączyła do zespołu
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W poniedziałek (24 września) do treningów Grot Budowlanych Łódź dołączyła holenderska rozgrywająca, Femke Stoltenborg. Siatkarka rozpoczęła przygotowania wraz z zespołem od treningu na siłowni Kuźnia Centrum Atletyki przy ulicy Gdańskiej 126/128 w Łodzi. Następnie po raz pierwszy pojawiła się na zajęciach w hali Sport Arena.[ORLEN Liga Kobiet]»

Dwie pary siatkówki plażowej w polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej
Fot.: FIVB

Julia Gierczyńska i Patrycja Jundziłł oraz Mikołaj Miszczuk i Dominik Poznański zagrają w turnieju siatkówki plażowej w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires 6-18 października. Towarzyszyć im będą trenerzy Tomasz Sińczak i Rafał Szternel.[Młodzieżowe]»

Wisła Warszawa najlepsza w turnieju na Bemowie
Fot.: Karol Zdyb

Wisła Warszawa, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, Przyburze Brześć i NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - taka jest kolejność drużyn w międzynarodowym turnieju, który rozegrany został w stołecznej hali OSiR Bemowo. Najlepszą zawodniczką zwycięskiego zespołu została wybrana środkowa Anna Lewandowska.[I Liga Kobiet]»

Ihar Pimachin nie będzie pierwszym trenerem KSZO
Mając na względzie przede wszystkim cel sportowy, zarząd klubu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski po rozmowach z Iharam Pimachinam postanowił zakończyć współpracę z z nim w charakterze pierwszego trenera.[ORLEN Liga Kobiet]»

Prezentacja „gdańskich lwów” w Forum Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W najbliższą niedzielę 30 września siatkarze Trefla Gdańsk zapraszają wszystkich kibiców do Forum Gdańsk (poziom 0, „na mostku”) na przedsezonowe spotkanie i zaprezentowanie drużyny przed startem nowego sezonu PlusLigi! Początek atrakcji o godz. 14![PlusLiga]»

[2018-09-24 17:23:36]
MŚ: program III rundy turnieju
Fot.: Anna Szłapa

Polska w III rundzie mistrzostw świata w Turynie w grupie J zmierzy się odpowiednio z Serbią (27 września) i Włochami (28 września). Spotkania zostaną rozegrane o 20.30 z Serbami i 21.15 z Włochami. Transmisje na antenie Polsatu Sport.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

PGE Skra Bełchatów zagra o Superpuchar Polski
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Znamy już termin i miasto rozegrania tegorocznego meczu o Superpuchar Polski, w którym jako krajowy mistrz udział weźmie również PGE Skra Bełchatów.[PlusLiga]»

MŚ: Grzegorz Ryś: Faworyci awansowali do 3. rundy
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Sześć drużyn, z 24 które wystartowały, pozostało na placu boju w FIVB Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej mężczyzn Włochy/Bułgaria 2018. Do trzeciej fazy zakwalifikowali się zwycięzcy grup – Włochy, Brazylia, USA i Polska oraz zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem – Rosja i Serbia.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane