Najnowsze newsy

Siatkówka

Nedeljković: Jestem szczęśliwy, że byłem częścią jednego z najlepszych klubów na świecie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Środkowy Aleksandar Nedeljković przechodzi do AZS Częstochowa. Młody Serb wystąpił w PlusLidze tylko w siedmiu spotkaniach PGE Skry Bełchatów, ale jak sam przyznaje – zebrał cenne doświadczenie.[PlusLiga]»

[2018-08-17 18:12:50]
MŚ 2022 mężczyzn w Rosji?
Fot.: FIVB

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zaproponowała Rosji zorganizowanie mistrzostw świata mężczyzn w 2022 roku - piszą o tym rosyjskie media.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Finał World Touru w Hamburgu: świetna gra polskich par
Fot.: FIVB

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak oraz mistrzowie Europy - Norwegowie Anders Mol i Christian Sorum wygrali swoje grupy w rozgrywanym w Hamburgu finałowym turnieju World Tour. Wymienione pary awansowały do półfinału.[Plażowa]»

[2018-08-17 16:08:19]
Nowa postać w sztabie PGE Skry
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Nowym trenerem przygotowania fizycznego mistrzów Polski został Eduardo Romero. Argentyńczyk współpracuje także z reprezentacją Polski kobiet, a wcześniej związany był z Impelem Wrocław.[PlusLiga]»

Cuprum Lubin zaprasza na Memoriał im. Jana Rutyńskiego
Fot.: FIVB

Zaplanowany na 11.09.2018 r Memoriał im. Jana Rutyńskiego rozpocznie serię spotkań kontrolnych drużyny Cuprum Lubin. Tym razem będzie on miał charakter spotkania znajomych i przyjaciół Jana Rutyńskiego, jednego z założycieli Cuprum Lubin SA. Memoriał będzie również świętem siatkówki, która była pasją i miłością nieodżałowanego Prezesa "Matki"...[PlusLiga]»

Michał Winiarski: Czuję się dużo pewniej
Fot.: Magdalena Gajek

W czwartek siatkarze PGE Skry Bełchatów rozpoczęli przygotowania do rozgrywek 2018/19 PlusLigi. Przez kolejny sezon rolę drugiego trenera pełnić będzie Michał Winiarski. - W poprzednim sezonie wypracowaliśmy sobie pewne relacje, które funkcjonowały przez cały rok bardzo dobrze. W związku z tym teraz jestem dużo spokojniejszy, pewniejszy siebie i mam większą wiedzę - powiedział asystent Roberto Piazzy.[PlusLiga]»

ME U18: Szybkie zwycięstwo Florczyka i Nowaka
Fot.: CEV

Za reprezentującymi obecnie polską siatkówkę plażową na czeskich boiskach, Mateuszem Florczykiem oraz Jakubem Nowakiem bardzo udane spotkanie, które odbyło się w ramach ich drugiego starcia w grupie D Mistrzostw Europy. Nasi rodacy zmierzyli się dziś z Marcussenem i Hoffem. Mecz z graczami z Danii trudno określić jako specjalnie wymagający - w każdym z dwóch setów wspomnianej rywalizacji nasi rodacy prezentowali się o wiele lepiej, stosunkowo szybko uciekając przeciwnikom na bezpieczne prowadzenie.[Plażowa]»

ME U18: Portugalczycy bez szans z Polakami
Fot.: FIVB

Guilherme Maia i Filipe Leite z Półwyspu Iberyjskiego byli przeciwnikami Mateusza Florczyka oraz Jakuba Nowaka, a zatem polskiej kadry na Mistrzostwach Europy do lat osiemnastu w czeskim Brnie. Portugalscy siatkarze w żadnym momencie tej popołudniowej konfrontacji nie potrafili prowadzić ze swoimi rywalami wyrównanej, ciekawej walki, co przy jak najbardziej poprawnej, konsekwentnej postawie Polaków, dało naprawdę przekonujące zwycięstwo naszych graczy.[Plażowa]»

Akcja
Siatkarze PGE Skry wznowili treningi. O godz. 9:30 bełchatowianie spotkali się na pierwszych zajęciach.[PlusLiga]»

[2018-08-16 14:57:50]
Otwarty trening ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę 22 sierpnia trening ONICO Warszawa będzie otwarty zarówno dla przedstawicieli mediów, jak i kibiców. Zajęcia potrwają od godziny 16 do 19. Serdecznie zapraszamy do Areny Ursynów![PlusLiga]»

Marcin Janusz: To jest ten moment, kiedy muszę wziąć wszystko w swoje ręce
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W ramach trwającego w mediach PlusLigi „Tygodnia z Treflem” dziś kibice „gdańskich lwów” mogą obejrzeć w dwóch częściach obszerny wywiad z nowym rozgrywającym drużyny, Marcinem Januszem. – Po trzech sezonach w Bełchatowie czułem, że to jest ten moment, kiedy muszę wziąć wszystko w swoje ręce. Chcę coś osiągnąć w swojej karierze, chcę zrobić krok w przód i liczę na to, że współpraca z trenerem Anastasim mi w tym pomoże – mówi o przenosinach do Gdańska rozgrywający.[PlusLiga]»

[2018-08-16 10:27:26]
Nowy trójkolorowy: Dominik Depowski
Ma dopiero 22 lata, a na swoim koncie grę w plusligowych klubach z Rzeszowa, Warszawy i Szczecina. Uchodzi za jeden z największych talentów na pozycji przyjmującego. Mowa o Dominiku Depowskim, który od nowego sezonu będzie bronił barw katowickiego GKS-u.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane