Najnowsze newsy

Siatkówka

Michał Winiarski: TAURON Giganci Siatkówki to niesamowity turniej
Fot.: FIVB

W tegorocznej edycji turnieju TAURON Giganci Siatkówki oprócz Jastrzębskiego Węgla i PGE Skry Bełchatów, zagrają również siatkarze Trefla Gdańsk, których trenuje Michał Winiarski, czyli wielka postać polskiej siatkówki. Były siatkarz, a dziś szkoleniowiec bardzo cieszy się, że jego zespół będzie miał okazję sprawdzianu w tak dobrze zorganizowanym turnieju o wysokim poziomie sportowym.[PlusLiga]»

[2020-06-16 12:24:40]
Kamil Szymura w Cuprum Lubin
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Kamil Szymura w nowym sezonie będzie zawodnikiem Cuprum Lubin - poinformował klub. Grający na pozycji libero zawodnik ma 21 lat, jednak Cuprum będzie jego czwartym klubem w seniorskiej karierze.[PlusLiga]»

Michał Gierżot nowym przyjmującym Jastrzębskiego Węgla
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Kolejny adept Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla dostanie szansę gry w rozgrywkach PlusLigi. Dwuletni kontrakt z jastrzębskim klubem podpisał Michał Gierżot.[PlusLiga]»

Nowy libero drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarz Radomskiego Centrum Siatkarskiego, Maciej Nowowsiak podpisał kontrakt z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom! 19-letni zawodnik gra na pozycji libero, a w tym roku ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Spale.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa bez Patryka Niemca
Fot.: Magdalena Kudzia

Patryk Niemiec nie będzie już zawodnikiem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Dwudziestotrzyletni środkowy po sezonie spędzonym w stolicy zmienia pracodawcę.[PlusLiga]»

Jakub Nowosielski dołącza do GieKSy
Fot.: Anna Jabłczyk

Rozgrywający Jakub Nowosielski będzie reprezentował GKS Katowice w sezonie 2020/2021 PlusLigi.[PlusLiga]»

Patryk Niemiec zagra w Aluronie Virtu CMC Zawiercie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Patryk Niemiec został nowym graczem Aluronu Virtu CMC Zawiercie. Mistrz świata kadetów podpisał z dziesiątą drużyną w momencie przerwania poprzedniego sezonu dwuletni kontrakt.[PlusLiga]»

Dawid Woch nowym środkowym Indykpolu AZS Olsztyn
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Na swoim koncie ma m.in. tytuły Mistrza Świata Kadetów oraz Mistrza Europy Juniorów. Dawid Woch w nowym sezonie zasili szeregi Indykpolu AZS Olsztyn![PlusLiga]»

Radosław Rybak trenerem islandzkiego klubu
Radosław Rybak będzie w przyszłym sezonie trenerem islandzkiego klubu Hamar Hveragerði. Były reprezentant Polski od kilku lat jest związany z islandzką siatkówką i tam zakończył swoją karierę zawodniczą.[Ligi zagraniczne]»

Piotr Hain dołącza do Asseco Resovii Rzeszów
Fot.: Sylwia Kuś

29-letni środkowy bloku Piotr Hain podpisał dwuletni kontrakt z Asseco Resovii Rzeszów - poinformował klub.[PlusLiga]»

Jan Fornal dołącza do zespołu z Warszawy
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa ma nowego przyjmującego. Kontrakt ze stołecznym klubem podpisał Jan Fornal.[PlusLiga]»

[2020-06-11 00:19:02]
Od „flagowego” do reprezentacji
Fot.: Anna Szłapa

Maciej Etgens przed kilkoma laty był „flagowym” klubu kibica Resovii. Jego zamiłowanie do siatkówki, wytrwałość i determinacja sprawiły, że szybko przeszedł na drugą stronę swoje ulubionej dyscypliny, gdzie stopniowo realizuje marzenia.[Siatkówka]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane