Najnowsze newsy

Siatkówka

Liga Narodów: Niespodziewana wygrana Japończyków
Fot.: FIVB

Po dwutygodniowej tułaczce po Europie i weekendzie spędzonym w Ameryce Północnej niemieccy siatkarze wracają do siebie. Po bardzo kiepskim starcie w Lidze Narodów przyszedł czas na lepszą grę. To można było zauważyć już podczas meczów rozgrywanych w łódzkiej Atlas Arenie, a przede wszystkim tych rozgrywanych w Ottawie. Tymczasem niemiecka publiczność nie przyniosła szczęścia swoim ulubieńcom. Zawodnicy Andrei Gianiego odnieśli drugą porażkę z rzędu, zdobywając w meczu z Japończykami jeden punkt. Tym samym ich marzenia o finałowym turnieju w Lille zaczęły coraz bardziej się oddalać. Warto zauważyć, że w spotkaniu na ataku zagrał Marcus Böhme, nominalny środkowy. Najlepiej punktującym okazał się Japończyk, Yuji Nishida (24). Bardzo dobrze zaprezentował się także przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Christian Fromm (20).[Reprezentacje]»

Rozmowa z Michałem Gogolem - asystentem trenera kadry narodowej
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Reprezentacja Polski stara się złapać oddech po kolejnej zmianie strefy czasowej przed następnym intensywnym siatkarsko weekendem Ligi Narodów, tym razem w USA. Mimo zmęczenia asystent trenera Heynena - Michał Mieszko Gogol, na co dzień I szkoleniowiec Stoczni Szczecin podzielił się swoimi spostrzeżeniami.[Reprezentacje]»

Mateusz Kowalski zostaje w MKS Będzin. Tomasz Kowalski wraca po trzech latach
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mateusz Kowalski to trzeci środkowy, po Arturze Ratajczaku i Bartłomieju Grzechniku, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z klubem MKS Będzin. Do obsadzenia tej pozycji pozostało już tylko jedno wolne miejsce. W środę kontrakt z kolei podpisał Tomasz Kowalski, który będzie odpowiedzialny za rozegranie.[PlusLiga]»

Kanadyjski przyjmujący zasila szeregi ZAKSY
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest coraz bliżej domknięcia składu na sezon ligowy 2017/2018. Nowym nazwiskiem w szeregach wicemistrzów Polski jest młody, kanadyjski przyjmujący - Brandon Koopers. Zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.[PlusLiga]»

Kacper Piechocki przedłużył kontrakt z PGE Skrą
Fot.: Magdalena Gajek

Kacper Piechocki przedłużył swój kontrakt z PGE Skrą Bełchatów. Libero, który niedawno został powołany do reprezentacji Polski seniorów, związał się z bełchatowskim klubem nową umową, obowiązującą na dwa lata.[PlusLiga]»

[2018-06-15 10:16:43]
Mariusz Wlazły już trenuje
Fot.: Magdalena Kudzia

Po 349 dniach młodzi adepci siatkówki ponownie trenowali pod okiem kapitana PGE Skry Bełchatów. W weekend rozpoczęła się III edycja Treningów z Mariuszem Wlazłym! Wyjątkowa, ponieważ jej trasa obejmuje aż siedem miast z sześciu województw! Inauguracja odbyła się w Lublinie i Tarnobrzegu.[PlusLiga]»

Tomasz Fornal: Jestem pod wrażeniem pracy Vitala Heynena
Fot.: FIVB

- Praca Vitala Heynena zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jego podejście do treningów jest niesamowite. Nie chcę oczywiście słodzić, ale w moim odczuciu jest perfekcjonistą. Widać, że siatkówka jest jego pasją. Przykłada dużą uwagę do poszczególnych elementów. Pokazuje technicznie jak powinno się dobrze wykonywać dane elementy. Po jego oczach widać, że to co robi sprawia mu ogromną przyjemność. Siatkówka jest dla niego pasją, a nie pracą, czy sposobem, dzięki któremu może zarabiać pieniądze - powiedział Tomasz Fornal w rozmowie z naszym portalem o wspólnych treningach z kadrą narodów.[Reprezentacje]»

[2018-06-14 18:13:02]
Jan Fornal siatkarzem MKS-u
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W ostatnich czterech sezonach wystepował na zapleczu PlusLigi, jednak kolejne rozgrywki spędzi już w elicie! 23-letni Jan Fornal został przyjmujący MKS-u Będzin. - Dostałem szansę sprawdzenia się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, więc nie mogłem z niej zrezygnować - przyznał siatkarz.[PlusLiga]»

Kamil Semeniuk przyjmującym Jurajskich Rycerzy
Fot.: Krzysztof Wilk

Kamil Semeniuk przyjmującym Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Nowy Jurajski Rycerz został wypożyczony na rok z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

[2018-06-14 14:28:30]
Środkowi Cuprum Lubin w komplecie
Bartłomiej Zawalski - mierzący 204 cm młody zawodnik z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, dołączy do Miedziowej drużyny i uzupełni skład na pozycji środkowego bloku.[PlusLiga]»

Media chętnie informowały o PGE Skrze
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Ponad 83 miliony złotych tzw. ekwiwalentu reklamowego w mediach wypracowała w poprzednim sezonie drużyna PGE Skry Bełchatów. Złożyło się na to ponad 17 tysięcy publikacji i emisji poświęconych mistrzom Polski w krajowych mediach.[PlusLiga]»

Kadrowicz Nawałki podziękował za upominek od PGE Skry
Fot.: Piotr Wolankiewicz

„PGE Skra Bełchatów życzy powodzenia w Mistrzostwach Świata Rosja 2018! Polska dawaj!” - ramki z takim napisem zostały przygotowane przez nasz klub dla wszystkich kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski. Niespodzianki zostały wysłane do hotelu w Arłamowie, gdzie podopieczni Adama Nawałki przygotowywali się do mundialu. Jedną z nich pochwalił się napastnik naszej reprezentacji.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane