Najnowsze newsy

Siatkówka

Tuomas Sammelvuo: Siłą Finlandii jest zespołowość
Fot.: FIVB

Tuomas Sammelvuo będzie miał okazję wrócić do Polski. Obecny trener Finlandii, a kiedyś przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle za dziesięć dni poprowadzi swoją ekipę w LOTTO EUROVOLLEY Polska 2017 – Chcemy postawić rywalom jak najcięższe warunki – przyznał fiński szkoleniowiec.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Skład reprezentacji Polski na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 201
Fot.: Anna Jabłczyk

Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji narodowej mężczyzn podał skład na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Wśród przyjmujących znaleźli się: Kubiak, Kurek, Buszek oraz Szalpuk. Miejsca zabrakła dla młodego przyjmującego Aleksandra Śliwki. Szkoleniowiec biało-czerwonych zdecydował się również desygnować do występów czworo środkowoych.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Roberto Serniotti: chciałbym, żeby za rok Resovia wróciła do Ligi Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Asseco Resovia Rzeszów rozpoczęła przygotowania do sezonu ligowego z nowym szkoleniowcem i mocno przemeblowanym składem. - Mam taką filozofię pracy, że zawodników, z którymi aktualnie pracuję uważam za najlepszych na świecie - mówi o potencjale swoich podopiecznych włoski opiekun Resoviaków.[PlusLiga]»

Maciej Olenderek: Chciałbym, żebyśmy byli waleczną drużyną
Fot.: Magdalena Kudzia

Maciej Olenderek jest jedną z nowych twarzy w LOTOSIE Treflu Gdańsk. Niespełna 25-letni libero trafił do gdańskiego zespołu z ONICO AZS Politechniki Warszawskiej (obecnie ONICO Warszawa). W rozmowie z naszym portalem opowiada m.in. o swoim ulubionym miejscu w Trójmieście, a także o celach na najbliższy sezon. – Nie chciałbym gdybać, które miejsce zajmiemy – powiedział libero gdańskiej ekipy.[PlusLiga]»

[2017-08-14 23:35:25]
AZS TV: Obóz
Fot.: Anna Jabłczyk

W minionym tygodniu w stolicy Warmii i Mazur odbywał się Obóz z Gwiazdami, zorganizowany przez naszego Sponsora Strategicznego, firmę Indykpol​. Nasza kamera towarzyszyła obozowiczom przez cały obóz - zobaczcie kolejny odcinek AZS TV.[PlusLiga]»

Klaudia Kaczorowska: Mamy pełniejszy skład niż w ubiegłym sezonie
Fot. Michał Sobczak

Brązowy medalista ub. sezonu w Orlen Lidze – Developres SkyRes Rzeszów w dość nietypowy sposób rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Po odbyciu trzech treningów siatkarki rozjechały się do domów. Ponownie spotkają się 24 sierpnia.[ORLEN Liga Kobiet]»

Aleksander Śliwka: jestem zadowolony z pracy na zgrupowaniu
Fot.: Anna Jabłczyk

Polska pokonała Rosję 3:2 w ostatnim dniu XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w TAURON ARENIE Kraków i wygrała cały turniej. To był ostatni sprawdzian formy biało-czerwonych przed LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. W niedzielę szansę gry otrzymał Aleksander Śliwka. - Jestem zadowolony z pracy na zgrupowaniu - powiedział przyjmujący.[Reprezentacje]»

Łukasz Kaczmarek: nie można lekceważyć żadnych drużyn podczas LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski w niedzielę wygrała XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który rozgrywany był w TAURON ARENIE Kraków. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Łukasz Kaczmarek. - Osobiście przepracowałem bardzo dobrze cały okres w Spale. Uważam, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy. Ostateczną decyzję teraz musi podjąć trener – powiedział Łukasz Kaczmarek, atakujący biało-czerwonych.[Reprezentacje]»

Ferdinando De Giorgi: jesteśmy gotowi na Euro
Fot.: Anna Jabłczyk

Biało-czerwoni wygrali 15. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Czy podobnie jak w 2014 roku, sukces w towarzyskich zawodach przekują w złoto, tym razem LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017? Na razie z niecierpliwością czekamy na listę czternastu zawodników, którzy będę reprezentować Polskę na Euro. - Przed memoriałem szukałem odpowiedzi na kilka pytań, miałem wątpliwości może w dwóch kwestiach - zdradził selekcjoner Polaków.[Reprezentacje]»

[2017-08-14 11:20:05]
Kadra U23 przed MŚ w Kairze
Fot.: Anna Szłapa

Kadra seniorów przygotowuje się do LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Reprezentacja U23 będzie miała mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną od 18 do 25 sierpnia w Kairze. W ekipie prowadzonej przez Dariusza Daszkiewicza jest wielu zawodników, którzy grali w PlusLidze oraz Młodej Lidze.[Młodzieżowe]»

Memoriał Wagnera: Polska zwycięzcą turnieju. MVP dla Maksima Michajłowa
Fot.: FIVB

Polska, Francja, Rosja, Kanada taka jest kolejność drużyn zakończonego w niedzielę XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który rozgrywany był w TAURON ARENIE Kraków. MVP turnieju został wybrany Maksim Michajłow. Dla biało-czerwonych był to ostatni sprawdzian przed LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.[Reprezentacje]»

[2017-08-13 20:39:41]
MHJW: Zmiennicy wygrywają turniej
Fot.: Anna Jabłczyk

O wielki ból głowy przyprawili dziś biało-czerwoni trenera De Giorgiego. W ostatnim dniu krakowskiego turnieju zmierzyli się z reprezentacją Rosji. Dwa przegrane sety mogły już odebrać kibicom nadzieje na szczęśliwe zakończenie turnieju. Dłuższa przerwa przed trzecią partią całkowicie odwróciła losy rywalizacji i po trzech kolejnych partiach zwycięzcami okazali się biało-czerwoni, wygrywając tym samym cały turniej. Ferdinando De Giorgi desygnował dziś do gry mocno odmieniony skład. Swoje szanse dostali Kochanowski i Kaczmarek, którzy wykorzystali je w stu procentach. Teraz przed trenerem trudne zadanie wybrania kadry na Mistrzostwa Europy.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane