Najnowsze newsy

Siatkówka

Giba gościem XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia
Fot.: FIVB

Gdy organizatorzy Memoriału Arkadiusza Gołasia zaprezentowali kluby, które zagrają w XIV edycji tego turnieju jasne stało się, że hala w Swarzędzu-Zalasewie wypełni się najlepszymi siatkarzami. Do plejady gwiazd dołączył właśnie najlepszy zawodnik świata.[PlusLiga]»

Zmiana trenera w Cuprum Lubin. Marcelo Fronckowiak nowym szkoleniowcem
Daniele Capriotti nie poprowadzi drużyny Cuprum Lubin w sezonie 2018/19 w rozgrywkach PlusLigi. Rolę pierwszego szkoleniowca pełnić będzie Marcelo Fronckowiak.[PlusLiga]»

Jakub Skwarek: To będzie wyzwanie, a zarazem duża szansa na rozwój
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jakub Skwarek w sezonie 2018/19 będzie pełnił rolę asystenta trenera Legionovii Legionowo. W rozmowie z naszym portalem zdradza, skąd wziął się pomysł, aby współpracował z żeńskim klubem. Opowiada także o pracy z młodzieżą i przygotowaniach zespołu do rozgrywek. - To będzie wyzwanie, a zarazem duża szansa na rozwój. Cieszę się, że trafiłem do Legionowa - powiedział Jakub Skwarek.[ORLEN Liga Kobiet]»

Rabobank Super Series: Znamy finalistki
Fot.: FIVB

Prawo do walki w finale rozgrywanych już od wtorku zmagań typu Rabobank Super Series, zagwarantowały sobie holenderskie i rosyjskie siatkarki. Sborna swój awans wywalczyła za sprawą korzystnego wyniku boju z Włoszkami. Również bez konieczności rozgrywania czwartego seta, a zatem podobnie jak Rosja, swój mecz zwyciężyła dobrze dysponowana w tym turnieju drużyna Holandii, która to spotkała się w sobotniej rywalizacji, przy wsparciu własnych kibiców, z Turcją.[Reprezentacje]»

[2018-08-11 23:10:10]
WT Vaduz: Polki na drugim miejscu!
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze poradziły sobie w meczu z rywalkami z Grecji, Martyna Kłoda i Agata Ceynowa. Za sprawą dwusetowej wygranej zapewniły one sobie prawo do walki o złoto. W dzisiejszym finale zmagań World Tour Vaduz Polki zmierzyły się z Amerykankami, które to dla odmiany zwyciężyły wcześniej ze Szwajcarkami. We wspomnianym boju polskich oraz amerykańskich siatkarek, nasze rodaczki niestety uległy, sięgając tym samym po drugie miejsce w końcowej kwalifikacji. W konfrontacji o brąz szczęście dopisało Greczynkom.[Plażowa]»

WT Vaduz: Canarinhos żegnają się z turniejem
Fot.: CEV

Mateusz Paszkowski i Mateusz Łysikowski zwycięsko zakończyli starcie z duetem Márcio Gaudie/Arthur z Brazylii, a zatem z pogromcami Samoilovsa i Smitsa. Jakkolwiek inauguracyjna partia starcia należała do skuteczniejszych o włos Canarinhos, niezrażeni Polacy bardzo szybko zrewanżowali się swoim przeciwnikom, doprowadzając do cennego wyrównania, a następnie cieszyli się z wygranej w najważniejszym z setów. Porażka Brazylijczyków z Polakami była ich ostatnim występem w mieście Vaduz.[Plażowa]»

Bartosz Firszt: Szczecin to idealne miejsce do rozwoju
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątkowe przedpołudnie poinformowaliśmy, że do ekipy Stoczni dołączył Bartosz Firszt. Dziś prezentujemy pierwszy klubowy wywiad z nowym przyjmującym naszej ekipy.[PlusLiga]»

W poniedziałek początek przygotowań
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W poniedziałek 13 sierpnia drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu Plus Ligi. Na początek zawodnicy udadzą się na badania lekarskie po czym o godzinie 10:00 rozpocznie się pierwszy trening w siłowni Interfit Club Zawiercie.[PlusLiga]»

[2018-08-11 17:09:28]
Turecka potęga w Rzeszowie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Swój udział w VI Międzynarodowym Turnieju o Puchar Firmy Developres potwierdziła kolejna drużyna – to turecka potęga, Eczacibasi Stambuł.[ORLEN Liga Kobiet]»

Nicolas Szerszeń: Czuję się bardziej Polakiem niż Francuzem
Fot.: Anna Jabłczyk

Młody siatkarz, którego ojciec 35 lat temu reprezentował barwy ekipy z Rzeszowa, Nicholas Szerszeń przebywa już w stolicy Podkarpacia. - Bywałem kilka razy wcześniej na Podpromiu, wiem jak wygląda atmosfera na meczach z perspektywy kibica. Teraz jestem w zespole, trenuję i poczuję to wkrótce z zupełnie innej strony - przyznaje nowy przyjmujący Resovii.[PlusLiga]»

Asseco Resovia Rzeszów rozpoczęła przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

Podopieczni trenera Andrzeja Kowala rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym tygodniu zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów przeszli szczegółowe badania. Start PlusLigowych zmagań już w połowie pażdziernika.[PlusLiga]»

Wojciech Grzyb kapitanem Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dla Wojciecha Grzyba nadchodzące rozgrywki PlusLigi będą piątymi w szeregach Trefla Gdańsk oraz dziewiętnastymi w PlusLidze. Sezon 2018/2019 będzie jednak dla środkowego wyjątkowy, bowiem pełnić on będzie funkcję kapitana gdańskiego zespołu.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane