Najnowsze newsy

Siatkówka

Dominik Depowski w Aluronie Virtu CMC Zawiercie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dominik Depowski został zawodnikiem Aluronu Virtu CMC Zawiercie - poinformował klub. Przyjmujący podpisał 2-letni kontrakt.[PlusLiga]»

Czołowy atakujący TAURON 1.Ligi w Cerrad Enea Czarnych Radom
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Cerrad Enea Czarni Radom zakontraktowali atakującego na sezon 2020/2021! W nadchodzących rozgrywkach PlusLigi, nowym zawodnikiem w drużynie Roberta Prygla będzie Daniel Gąsior! Nowy nabytek zespołu Wojskowych w ostatnim sezonie TAURON 1.Ligi był siatkarzem AZS AGH Kraków.[PlusLiga]»

Bartłomiej Lipiński nowym przyjmującym Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Srebrny medalista Letniej Uniwersjady, przyjmujący Bartłomiej Lipiński w sezonie 2020/2021 będzie reprezentował barwy Trefla Gdańsk. 23-letni zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem, a nad morze przenosi się z Lubina, w którego szeregach zdobył w minionych rozgrywkach ponad 300 punktów.[PlusLiga]»

Michał Superlak dołącza do VERVY Warszawa ORLEN Paliwa
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podpisała kontrakt z nowym atakującym. W najbliższym sezonie w barwach stołecznego klubu kibice zobaczą Michała Superlaka.[PlusLiga]»

Jan Kopyść żegna się z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

Jan Kopyść nie będzie już zawodnikiem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Młody przyjmujący po sezonie spędzonym w stolicy przeniósł się do Exact Systems Norwid Częstochowa.[PlusLiga]»

Komunikat dotyczący stanu zdrowia Mateusza Bieńka
Fot.: Anna Jabłczyk

W środę rano w Łodzi Mateusz Bieniek – reprezentant Polski przeszedł zabieg operacyjny lewego kolana.[Reprezentacje]»

Szymon Jakubiszak dołącza do Cuprum Lubin
Fot.: Anna Gumowska

Szymon Jakubiszak został zawodnikiem Cuprum Lubin - poinformował klub. Przyjmujący ma 22 lata i mierzy 208 cm. Jest wychowankiem Trefla Gdańsk i reprezentował ten klub we wszystkich kategoriach młodzieżowych od młodzika aż do Młodej Ligi.[PlusLiga]»

Stal Nysa po 15 latach znowu w PlusLidze!
Fot.: Anna Szłapa

Siatkarze Stali Nysa w sezonie 2020/2021 zagrają w Lidze Mistrzów Świata. Decyzja zapadła W trakcie uroczystej sesji Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki, która odbyła się w Nysie.[PlusLiga]»

Wicemistrz świata w Cerrad Enea Czarnych Radom
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Cerrad Enea Czarni Radom zakontraktowali nowego zawodnika! W sezonie 2020/2021 Cerrad Enea Czarnych wzmocni reprezentant Brazylii, wicemistrz świata z 2018 roku, Lucas Eduardo Lóh![PlusLiga]»

Milan Katić i Dusan Petković zostają w PGE Skrze!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W przyszłym sezonie Bełchatowem znów będzie rządzić #SerbskaMafia. W naszym klubie na kolejny rok zostają Serbowie Milan Katić i Dusan Petković, którzy stanowią bardzo ważne ogniwa w zespole PGE Skry.[PlusLiga]»

Bardzo dobre wiadomości dla kibiców
Fot.: Anna Jabłczyk

- Mamy bardzo dobre wiadomości dla kibiców - powiedział Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Kasprzyk, który w piątek odwiedził w Spale kadrę siatkarzy, będącą od 1 czerwca na zgrupowaniu w miejscowym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodla Sportu.[Reprezentacje]»

Sztab szkoleniowy GKS-u ułożył plan przygotowań do kolejnego sezonu
Fot.: Anna Jabłczyk

Wczesna data rozpoczęcia kolejnej edycji rozgrywek PlusLigi (16 września br.) wymusiła na klubach ligi mistrzów świata zmiany w planowaniu okresu przygotowawczego. Nie ominęło to także GKS-u Katowice, którego siatkarska drużyna spotka się na pierwszych przedsezonowych zajęciach już na początku lipca.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane