Najnowsze newsy

Siatkówka

W środę rozpoczynają się eliminacje do ME 2019
Fot.: Anna Szłapa

Mistrzostwa Europy w 2019 roku będą prawdziwie historyczną edycją tej imprezy. W turnieju udział wezmą 24 drużyny, a za organizację tych mistrzostw odpowiedzialne będą cztery kraje - Francja, Słowenia, Belgia i Holandia. Od środy rozpoczynają się eliminacje do przyszłorocznego turnieju Starego Kontynentu, które zakończą się na początku stycznia 2019 roku. Wśród 26 reprezentacji, które powalczą o bilet na mistrzostwa Europy znalazła się Hiszpania. - Naszym celem jest uzyskanie awansu. Jesteśmy dobrze przygotowani i mam nadzieję, że zrealizujemy nasze założenia - powiedział Miguel Angel De Amo, były rozgrywający AZS Częstochowa.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Drużyna Aluronu Virtu rozpoczęła przygotowania
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W poniedziałek 13 sierpnia drużyna Aluron Virtu Warty Zawiercie rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Sztab szkoleniowy do dyspozycji miał dwunastu zawodników. W zespole brakuje Taichiro Kogi i Arasha Dosanjh, którzy przebywają na zgrupowaniach swoich drużyn narodowych. „Trzy i pół miesiąca dały dużo do myślenia i dużo czasu na to aby odpocząć i zatęsknić za siatkówką” skomentował po treningu Grzegorz Bociek atakujący Aluron Virtu.[PlusLiga]»

Grzegorz Bociek: zatęskniłem za siatkówką
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W poniedziałek Aluron Virtu Warta Zawiercie rozpoczął przygotowania do sezonu 2018/19. - Przez te trzy i pół miesiąca zdążyłem zatęsknić za siatkówką - powiedział Grzegorz Bociek, który drugi rok będzie bronił barwy zawierciańskiej drużyny.[PlusLiga]»

Maciej Etgens odbył staż w Holandii
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Podczas wakacji Maciej Etgens nie marnował czasu. Na zaproszenie trenera Gido Vermeulena odbył staż w Centrum Olimpijskim w Papendal, będącym bazą przygotowawczą męskiej reprezentacji Holandii do wrześniowych mistrzostw świata. - Współpraca z trenerem Gido Vermulenem pozwoliła mi spojrzeć na analizę przeciwnika z innej strony niż dotychczas - przyznał statystyk MKS-u.[PlusLiga]»

Dresdner SC zagra w turnieju o Puchar Firmy Developres
Fot.: Karol Zdyb

Dresdner SC weźmie udział w tegorocznej edycji VI Międzynarodowego Turnieju o Puchar Firmy Developres.[Siatkówka]»

[2018-08-14 09:05:06]
#ToTwójAZS! Kup karnet już teraz!
Fot.: Anna Jabłczyk

#ToTwójAZS! To będzie wyjątkowy sezon. Po dziesięciu latach, Akademicy wracają do europejskich pucharów. Zawodnicy będą dawać z siebie 100%, ale potrzebują pomocy swoich kibiców. W sprzedaży są już karnety na zbliżające się rozgrywki.[PlusLiga]»

Cerrad Czarni Radom rozpoczęli przygotowania
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Koniec wakacji dla siatkarzy Cerrad Czarni Radom. Na 60 dni przed pierwszym ligowym pojedynkiem w SiatkarskaLiga, podopieczni Roberta Prygla na siłowni Platinium Fitness Radom zainaugurowali przygotowania do sezonu 2018/2019![PlusLiga]»

Rabobank Super Series: Rosjanki najlepsze w turnieju
Fot.: FIVB

Po cenne brązowe medale turnieju Rabobank Super Series sięgnęła kadra Italii, której rywalem w ostatnim boju była Turcja. W czwartej partii tej konfrontacji Włoszki nie dały przeciwniczkom praktycznie żadnych szans, wygrywając przewagą dziewięciu punktów. O turniejowe złoto zmierzyły się ze sobą ekipy Rosjanek oraz Holenderek. Wspomniany mecz zakończył się ostatecznie szczęśliwie dla zespołu Sbornej dopiero po niezwykle wyrównanej aż do ostatniej piłki grze w decydującym secie.[Reprezentacje]»

We wtorek Pałac Bydgoszcz rozpoczyna przygotowania
14 sierpnia we wtorek Pałac Bydgoszcz rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/19 Ligi Siatkówki Kobiet. Drużynę w rozgrywkach prowadzić będzie Piotr Matela.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jelena Blagojević: Musimy być jednością na boisku
Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów, nie ukrywa swojego podekscytowania na myśl o nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

Memoriał Wagnera na sportowych antenach Polsatu
Fot.: Anna Jabłczyk

Kanały sportowe Telewizji Polsat wyemitują XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera z udziałem reprezentacji Polski. Spotkania naszych siatkarzy będą transmitowane także w Super Polsacie.[Reprezentacje]»

Jak zmieniał się Memoriał Wagnera?
Fot.: Anna Jabłczyk

Za nami - półmetek memoriałowych wspomnień. Przed nami - kolejne edycje, w czasie których działo się wiele. Zarówno na siatkarskich parkietach, jak i w kuluarach. O tym, jak Jak zmieniał się Memoriał Huberta Jerzego Wagnera? Zapraszamy na kolejny odcinek![Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane