Najnowsze newsy

Siatkówka

Wojciech Sobala: Każdy zespół chciałby takiego otwarcia
Fot.: Elżbieta Wilk

- Tak jak w zeszłym sezonie mieliśmy założenie, żeby w PlusLidze dotrzeć do play offów, tak teraz chcemy pokazać się w Europie z jak najlepszej strony, to jest nasz cel. Jeśli wyjdziemy z grupy - super - powiedział środkowy Jastrzębskiego Węgla, po obiecującej inauguracji w Lidze Mistrzów. Pomarańczowi wygrali bez straty seta z Berlinem Recycling Volleys.[Liga Mistrzów]»

Andrea Anastasi o Meczu Gwiazd: Tu będzie się liczyła dobra zabawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

15 grudnia krakowska Tauron Arena zapełni się siatkarskimi kibicami, którzy będą mieli okazję obejrzeć swoich ulubieńców z tej mniej poważnej strony. Wybrani przez fanów zawodnicy wystąpią bowiem w gwiazdorskim starciu “Północ” vs “Południe”. Wśród szczęśliwców znalazły się także „gdańskie lwy” - Andrea Anastasi, który poprowadzi grę ekipy „Północy” oraz Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk i Mateusz Mika. Ten ostatni ustąpił jednak miejsca Wojciechowi Włodarczykowi.[PlusLiga]»

Scott Kevorken: Każdego rywala traktujemy poważnie
Fot.: CEV

Scott Kevorken jest jednym z nowych zawodników VfB Friedrichshafen. Jednak amerykański zawodnik nie miał trudności z adaptacją. Kevorken natychmiastowo odnalazł się w drużynie Vitala Heynena i w ciągu czterech miesięcy stał się Häflerem. Przed ważnym czwartkowym meczem w ramach Ligi Mistrzów (7.12., 20:00) Scott Kevorken zdradził, dlaczego Ankara jest tylko jednym z wielu trudnych przeciwników, dlaczego, jego zdaniem, w tym roku VfB gra tak dobrze i jak to jest z jego marzeniem, aby kiedyś zagrać w profesjonalną siatkówkę w jego ojczyźnie.[Liga Mistrzów]»

Pięciu reprezentantów ONICO Warszawa wystąpi w Meczu Gwiazd!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W miejsce kontuzjowanego Mateusza Miki do drużyny Północy dołączył Wojciech Włodarczyk. W związku z tym w Meczu Gwiazd zobaczymy aż czterech siatkarzy ONICO Warszawa oraz trenera stołecznej drużyny, Stephane’a Antigę. Mecz odbędzie się 15 grudnia o godzinie 19:00 w krakowskiej Tauron Arenie.[PlusLiga]»

Dołącz do akcji - Książki dla dzieci!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W grudniu siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz wraz z trenerem odwiedzą najmłodszych pacjentów ze Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy. Trwa zbiórka książek dla dzieci![PlusLiga]»

Zawodnicy ONICO Warszawa odwiedzieli szpital dziecięcy przy ulicy Niekłańskiej
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego obejrzenia prezentacji na temat świątecznych tradycji na całym świecie. Potem przyszedł czas na konkursy. Oprócz kilkuset misiów na małych pacjentów czekały również wyjątkowe piłki z autografami całej drużyny ONICO Warszawa. Aby je zdobyć należało zwyciężyć w jednej z czterech konkurencji prowadzonych przez warszawskich siatkarzy.[PlusLiga]»

Komentarze przed meczem z PGE Skrą Bełchatów
Zapraszamy do zapoznania się z przedmeczowymi wypowiedziami Dafi Społem Kielce.[PlusLiga]»

Kacper Piechocki: Nie tak wyobrażaliśmy sobie start w Lidze Mistrzów
Fot.: Krzysztof Wilk

PGE Skra Bełchatów przegrała z Chaumont 52 Haute Marne 1:3 w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. - Spotkały się dwie dobre drużyny i niestety to my przegraliśmy. Na pewno nie tak sobie wyobrażaliśmy start w Lidze Mistrzów - powiedział Kacper Piechocki, libero wicemistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

Michał Szalacha: Z wszystkimi chcemy walczyć
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz zmierzą się z Cuprum Lubin i powalczą o cenne punkty. Początek meczu o godzinie 18:00. Spotkanie to zainauguruje trzynastą kolejkę PlusLigi.[PlusLiga]»

Znamy termin XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Tuż po Mikołajkach, również Fundacja Huberta Jerzego Wagnera ma prezent dla siatkarskich kibiców. Znamy bowiem termin 16. Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który rozpocznie się 24 sierpnia (piątek) i potrwa do 26 sierpnia (niedziela) 2018 roku.[Reprezentacje]»

Łukasz Kozub: Wszystko jest w naszych rękach
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W najbliższą niedzielę siatkarze z Będzina zmierzą się w Sosnowcu z Jastrzębskim Węglem (godz. 20:00). Po serii przegranych będzinianie chcą się pokusić o niespodziankę, jaką byłaby wygrana z uczestnikiem Ligi Mistrzów. - Mam miłe wspomnienia z zeszłego sezonu, gdy wygraliśmy w Jastrzębiu-Zdroju 3:1 – mówił Łukasz Kozub, rozgrywający MKS-u.[PlusLiga]»

Iga Chojnacka: Wszystko w naszych rękach
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Cenny komplet punktów dopisał do swojego konta Impel Wrocław, wygrywając w Orbicie z MKS-em. Zespół wrocławianek czeka niebawem trudniejsze zadanie, a konkretnie wyjazdowa rywalizacja z ŁKS-em Commercecon, który bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie ligowym. - Jesteśmy młode - powinnyśmy ten fakt wykorzystywać. Na pewno nie wolno zrażać się błędami - musimy się na nich uczyć - zaznacza w rozmowie z Przeglądem Ligowym, Iga Chojnacka.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane