Najnowsze newsy

Siatkówka

Katarzyna Zaroślińska-Król: Cieszę się, że rozpoczęłam te ME fajnie
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski kobiet pokonała 3:0 (25:14, 25:16, 25:11) Portugalię w swoim drugim meczu na Mistrzostwach Europy. - Zaczynają się coraz trudniejsze mecze jak te z Belgijkami i Włoszkami. To czas na takie naprawdę dobre granie - przyznała atakująca biało-czerwonych, Katarzyna Zaroślińska-Król:.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Kaja Grobelna: Chcemy awansować do ósemki
Fot.: FIVB

Reprezentacja Belgii wygrała drugie spotkanie w grupie B mistrzostw Europy. W sobotę pokonały Słowenię w trzech setach. - Kluczowym elementem była zagrywka, która ułatwiła nam grę na siatce - powiedziała po spotkaniu Kaja Grobelna, atakująca reprezentacji Belgii.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2019-08-24 16:13:00]
Norbert Huber: Jestem głodny gry
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Na pewno na początku będzie ciężko, ale to jednocześnie fajny okres, który przygotuje nas do sezonu – mówi Norbert Huber, środkowy PGE Skry, który rozpoczął już treningi z nowym zespołem.[PlusLiga]»

Nikola Grbić: Presja? Karmię się nią każdego dnia
Fot.: FIVB

- Nie ma klubu na świecie, który ma najlepszych zawodników, inwestuje duże pieniądze, a nie ma oczekiwań w kwestii wyników. Szczęśliwie dla mnie zawsze grałem w klubach, które oczekiwały dobrych wyników. Presja? Karmię się nią każdego dnia. Nie przejmuję się nią za bardzo, bo to jest normalne. Jakiś rodzaj presji powinien na tobie ciążyć, jeśli chcesz coś wygrać - mówi w specjalnej rozmowie Nikola Grbić, trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

Portugalia - drugim rywalem biało-czerwonych
Fot.: Karol Zdyb

Sobota będzie drugim dniem, rozgrywanych w czterech krajach CEV Mistrzostwach Europy kobiet w piłce siatkowej. Biało-czerwone po zwycięstwie w piątek nad Słowenią 3:0 spotkają się dziś z Portugalią, która na inaugurację przegrała z Włochami 0:3[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Jacek Nawrocki: Nie ma czasu na łapanie oddechu
Fot.: CEV

Polskie siatkarki pokonały 3:0 (25:12, 25:22, 25:23) reprezentację Słowenii w ich pierwszym meczu na EuroVolley 2019 kobiet. - Presja i prestiż EuroVolleya powodują, że nawet takie mecze jak ten z Portugalią powodują w zespole duże napięcie - przyznał szkoleniowiec reprezentacji Polski, Jacek Nawrocki.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Malwina Smarzek-Godek: Najważniejsze jest zwycięstwo
Fot.: FIVB

Reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpoczęła CEV Mistrzostwa Europy kobiet 2019. Biało-czerwone pokonały Słowenię 3:0 (25:12, 25:22, 25:23). - Najważniejsze podczas tego meczu było zwycięstwo za trzy punkty - powiedziała Malwina Smarzek, atakująca polskiej drużyny.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Prezydent CEV Aleksandar Boricić w Atlas Arenie
Fot.: FIVB

W czterech krajach - Polsce, Słowacji, Turcji i na Węgrzech - rozpoczęły się CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet. W Łodzi gościł prezydent Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) Aleksandar Boricić.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Vojin Ćaćić uzupełnia szeregi Jurajskiej Armii
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Aluron Virtu CMC pozyskał nowego przyjmującego. Jest nim 29-letni kapitan reprezentacji Czarnogóry Vojin Ćaćić. Teraz można powiedzieć, że skład zawiercian został skonpletowany.[PlusLiga]»

Słowenia - pierwszy rywal biało-czerwonych
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Jacka Nawrockiego 23 sierpnia rozpoczyna walkę o medal mistrzostw Europy. Jak daleko zajdą Malwina Smarzek-Godek i jej koleżanki? Czy zdobędą medal? Odpowiedź poznamy już wkrótce.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Jastrzębski Węgiel rozpoczął przygotowania
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W czwartek po południu Jastrzębski Węgiel rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Najpierw zawodnicy i szkoleniowiec byli do dyspozycji dziennikarzy w ramach media day Jastrzębskiego Węgla, a następnie – po spotkaniu drużyny z zarządem Klubu – rozpoczął się inauguracyjny trening. W pierwszych zajęciach drużyny wzięło udział 15 zawodników.[PlusLiga]»

Andrea Anastasi szczerze o porażce w Londynie
Fot.: FIVB

Nie ma na świecie drugiego trenera siatkówki, który mógłby się pochwalić medalami mistrzostw Europy z trzema różnymi reprezentacjami. Andrea Anastasi na swój sukces pracował długie lata, a w ostatniej dekadzie na dobre związał się z naszym krajem. Teraz do przedsprzedaży trafiła jego autobiografia, w której postanowił opowiedzieć o tym, jak zdobył „licencję na trenowanie”. Zdradził też wiele nieznanych historii związanych ze specyfiką pracy w Polsce, a także opowiedział m.in. o tym, dlaczego w jego drużynie nigdy nie zagrał Mariusz Wlazły.[Siatkówka]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane