Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Reprezentacja

Piotr Zieliński najlepszy w styczniowym Rankingu Polskich Piłkarzy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Wystartowała kolejna edycja Rankingu Polskich Piłkarzy. Piłkarzem stycznia został Piotr Zieliński, który minimalnie wyprzedził Igora Lewczuka, którego tak wysoka pozycja można uznać za niespodziankę. Za nim znalazło się dwóch naszych najlepszych bramkarzy, Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny.[Reprezentacja]»

Deloitte oficjalnym partnerem reprezentacji Polski
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zawarł umowę z firmą doradczą Deloitte, na mocy której uzyskała ona tytuł „Oficjalnego Partnera Polskiego Związku Piłki Nożnej”.[Reprezentacja]»

Powołania dla Słowaków z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza
Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Roman Gergel, Dávid Guba i Patrik Mišák zostali powołani na zgrupowanie reprezentacji Słowacji. Zaplanowane jest od 3 do 12 stycznia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.[Reprezentacja]»

PZPN zakończył współpracę z Janasem
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że wraz z końcem 2016 roku Rafał Janas przestanie pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski do lat 18 i 19.[Reprezentacja]»

Reprezentacja U-21 spotka się z młodzieżą z Włoch
23 marca 2017 roku reprezentacja Polski do lat 21, przygotowująca się do Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, zmierzy się w meczu towarzyskim na stadionie Cracovii w Krakowie z drużyną Włoch.[Reprezentacja]»

[2016-11-25 10:25:58]
Nawałka przeszedł zabieg
fot.: Krzysztof Wilk

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka przeszedł w czwartek, 24 listopada 2016 roku, zabieg operacyjny polegający na rekonstrukcji uszkodzeń więzadeł oraz chrząstki stawowej stawu kolanowego. Do urazu doszło na jednym ze zgrupowań kadry.[Reprezentacja]»

Kadra Dorny lepsza od młodzieżówki Niemiec
Wynikiem 1:0 zakończyło się rozgrywane w Tychach towarzyskie spotkanie młodzieżowych reprezentacji Polski i Niemiec. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Dawid Kownacki.[Reprezentacja]»

[2016-11-14 23:15:31]
Remis na zakończenie roku
Reprezentacja Polski w towarzyskim meczu rozegranym we Wrocławiu zremisowała 1:1 ze Słowenią. W 24. minucie prowadzenie dla gości zapewnił Miha Mevlja. W końcówce spotkania wyrównał Łukasz Teodorczyk.[Reprezentacja]»

Lewandowski, Piszczek i Glik opuścili zgrupowanie reprezentacji
Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek oraz Kamil Glik opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski, która we Wrocławiu przygotowuje się do towarzyskiego meczu ze Słowenią. Decyzja selekcjonera Adama Nawałki została podjęta po analizie raportu medycznego i rozmowach z zawodnikami.[Reprezentacja]»

[2016-11-11 23:57:47]
Polska liderem grupy E
Reprezentacja Polski w najważniejszym meczu piłkarskiej jesieni wygrała na gorącym terenie w Bukareszcie 3:0 z Rumunią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018.[Reprezentacja]»

Zmiany w kadrze na mecze z Rumunią i Słowenią
Paweł Dawidowicz nie weźmie udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, przygotowującej się do meczów eliminacji MŚ z Rumunią i towarzyskiego ze Słowenią.[Reprezentacja]»

[2016-11-03 20:34:48]
U21: Powołania na mecz z Niemcami
Marcin Dorna powołał zawodników na towarzyski mecz z Niemcami.[Reprezentacja]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane