Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Reprezentacja

[2018-01-05 17:06:56]
Polska zagra z Chile w Poznaniu
Reprezentacja Polski 8 czerwca 2018 roku o godzinie 20.45 zmierzy się na INEA Stadion w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile.[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski zagra towarzysko z Nigerią
23 marca reprezentacja Polski zmierzy się w towarzyskim spotkaniu z Nigerią. Umowa pomiędzy obiema federacjami została już zawarta, nie ustalono jeszcze lokalizacji tej potyczki.[Reprezentacja]»

[2017-11-13 23:50:44]
Polska uległa Meksykowi
Reprezentacja Polski przegrała w towarzyskim spotkaniu uległa w Gdańsku Meksykowi 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla naszych rywali Raul Jimenez. Dla biało-czerwonych było to ostatnie spotkanie rozegrane w 2017 roku.[Reprezentacja]»

[2017-11-10 23:08:21]
Polska remisuje z Urugwajem
W meczu towarzyskim z Urugwajem chodziło i o pożegnanie Artura Boruca, i sprawdzenie alternatywnego systemu z trójką środkowych obrońców. Uhonorowanie kariery świetnego bramkarza wypadło efektownie i wzruszająco, a samo spotkanie choć nie dało fajerwerków i zakończyło się bezbramkowym remisem, to przyniosło wiele cennych wniosków selekcjonerowi Adamowi Nawałce.[Reprezentacja]»

Adam Nawałka uzupełnił kadrę na mecze z Urugwajem i Meksykiem
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka powołał 10 zawodników z polskiej ligi na towarzyskie mecze z Urugwajem (10 listopada, godz. 20:45, PGE Narodowy w Warszawie) i Meksykiem (13 listopada, godz. 20:45, Stadion Energa Gdańsk).[Reprezentacja]»

Zagraniczne powołania na mecze z Urugwajem i Meksykiem
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił powołania zagraniczne na towarzyskie mecze z Urugwajem (10 listopada, godz. 20:45, PGE Narodowy w Warszawie) i Meksykiem (13 listopada, godz. 20:45, Stadion Energa Gdańsk).[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski na 6. miejscu w rankingu FIFA
Reprezentacja Polski utrzymała 6. pozycję w rankingu FIFA. Nowe zestawienie zostało opublikowane 16 października, a na czele utrzymali się aktualni mistrzowie świata, Niemcy.[Reprezentacja]»

[2017-10-06 10:20:58]
Rekord Lubańskiego pobity
Fot.: Dawid Ćmielewski

Legenda zabrzańskiego Górnika, Włodziemierz Lubański, nie jest już najskuteczniejszym strzelcem w historii polskiej reprezentacji. Wyprzedził go Robert Lewandowski, który we wczorajszym meczu zdobył trzy bramki i ma już ich na swoim koncie aż pięćdziesiąt.[Reprezentacja]»

[2017-10-05 23:23:31]
Polska rozbiła Armenię
Lider eliminacyjnej grupy zagrał tak, jak na faworyta przystało: od pierwszych minut pozbawiając Ormian złudzeń, szybko wychodząc na wysokie prowadzenie i zwycięstwem nadrabiając różnicę bramek. Na zwycięstwo 6:1 złożyły się trzy gole Roberta Lewandowskiego i po jednym Kamila Grosickiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Rafała Wolskiego.[Reprezentacja]»

Wrześniowy Ranking Polskich Piłkarzy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Czterech piłkarzy zaczyna wyraźnie dominować w tegorocznym Rankingu Polskich Piłkarzy. Ci sami zawodnicy, co są w klasyfikacji generalnych na czterech pierwszych miejscach, zdobyli we wrześniu najwięcej punktów. Liderem wciąż jest Kamil Glik, który minimalnie wyprzedza Roberta Lewandowskiego, a na trzecim miejscu Piotr Zieliński, za którym jest Piszczek. W minionym miesiącu najwięcej punktów zdobył Piszczek, a za nim znaleźli się kolejno: Lewandowski, Glik i Zieliński.[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski wraca na zwycięską ścieżkę
Polacy zaatakowali od początku, Arkadiusz Milik szybko strzelił pierwszego gola, gospodarze kontrolowali przebieg meczu, ale w pełni kibice odetchnęli z ulgą dopiero po drugim trafieniu Kamila Glika, jeszcze trzecią bramkę dołożył Robert Lewandowski.[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski przegrywa w Kopenhadze
Reprezentacja Polski za kadencji Adam Nawałki przegrywa rzadko, jeszcze rzadziej w meczach o stawkę. Wieczór w Kopenhadze od pierwszych sekund układał się biało-czerwonym tak, jakby po prostu nie mógł należeć do nich.[Reprezentacja]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane