Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Reprezentacja

Reprezentacja Polski wraca na zwycięską ścieżkę
Polacy zaatakowali od początku, Arkadiusz Milik szybko strzelił pierwszego gola, gospodarze kontrolowali przebieg meczu, ale w pełni kibice odetchnęli z ulgą dopiero po drugim trafieniu Kamila Glika, jeszcze trzecią bramkę dołożył Robert Lewandowski.[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski przegrywa w Kopenhadze
Reprezentacja Polski za kadencji Adam Nawałki przegrywa rzadko, jeszcze rzadziej w meczach o stawkę. Wieczór w Kopenhadze od pierwszych sekund układał się biało-czerwonym tak, jakby po prostu nie mógł należeć do nich.[Reprezentacja]»

Peszko opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski
Uraz więzadłowy odniesiony podczas ostatniego meczu ligowego pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Kraków (1:1) eliminuje Sławomira Peszko z udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, przygotowującej się do spotkań eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią i Kazachstanem.[Reprezentacja]»

Powołania z polskiej ligi na mecze z Danią i Kazachstanem
Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, powołał sześciu zawodników z polskiej ligi na mecze eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią w Kopenhadze (01.09.2017, godz. 20:45) i Kazachstanem na PGE Narodowym w Warszawie (04.09.2017, godz. 20:45). Tydzień temu nominacje otrzymali piłkarze z lig zagranicznych.[Reprezentacja]»

Zagraniczne powołania na mecze z Danią i Kazachstanem
Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, ogłosił powołania zagraniczne na mecze eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią w Kopenhadze (01.09.2017, godz. 20:45) i Kazachstanem na PGE Narodowym w Warszawie (04.09.2017, godz. 20:45).[Reprezentacja]»

Zagraniczne powołania na mecz z Rumunią
Adam Nawałka ogłosił nazwiska powołanych na czerwcowy mecz eliminacji mistrzostw świata.[Reprezentacja]»

[2017-04-06 20:40:51]
Polska coraz wyżej w rankingu FIFA
Reprezentacja Polski zajmuje 11. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), który został dziś opublikowany. To najwyższa lokata naszej drużyny narodowej w historii![Reprezentacja]»

Lewandowski już na czele Rankingu Polskich Piłkarzy 2017 roku
fot.: Aleksandra Jarzynka

Na pozycję lidera awansował Robert Lewandowski. Za jego plecami zacięta walka trwa pomiędzy Kamilem Glikiem, Piotrem Zielińskim i Łukaszem Piszczkiem. W marcu bardzo dobry wynik osiągnął Jakub Błaszczykowski, ale on miał słabsze poprzednie miesiące.[Reprezentacja]»

[2017-03-26 23:37:30]
Polska lepsza od Czarnogóry!
Fot.: Dawid Ćmielewski

Reprezentacja Polski wygrała w Podgoricy z Czarnogórą, 2:1 i zajmuje obecnie fotel lidera grupy E.[Reprezentacja]»

Pełna kadra Polski na mecz z Czarnogórą
Selekcjoner Adam Nawałka ogłosił nazwiska Polaków grających w ekstraklasie, którzy uzupełnią kadrę na mecz eliminacji MŚ z Czarnogórą.[Reprezentacja]»

[2017-03-15 12:39:41]
Kadra Czarnogóry na mecz z Polską
Selekcjoner reprezentacji Czarnogóry, Ljubiša Tumbaković, ogłosił kadrę na mecz el. MŚ z Polską (26 marca, 20.45). Uwagę zwraca powołanie Mirko Vučinicia, który nie grał w reprezentacji od listopada 2015 roku.[Reprezentacja]»

Zagraniczne powołania na mecz z Czarnogórą
Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, powołał zawodników z lig zagranicznych na mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018 z Czarnogórą, który zostanie rozegrany 26 marca 2017 roku o godzinie 20:45 w Podgoricy.[Reprezentacja]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane