Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Reprezentacja

Polska zagra mecze towarzyskie z Irlandią i Czechami
Reprezentacja Polski 11 września 2018 roku rozegra mecz towarzyski z Irlandią na Stadionie Wrocław. 15 listopada biało-czerwoni zmierzą się z Czechami na Stadionie Energa Gdańsk.[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski na 10. miejscu w rankingu FIFA
Reprezentacja Polski znalazła się na 10. miejscu w opublikowanym 12 kwietnia 2018 roku rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu do poprzedniego zestawienia, biało-czerwoni spadli o cztery pozycje. Na czele nadal znajdują się mistrzowie świata, Niemcy, którzy wyprzedzają Brazylię i Belgię.[Reprezentacja]»

[2018-03-27 23:45:33]
Passa przełamana
Po pięciu godzinach czekania i szukania swoich okazji, reprezentacja Polski przerwała passę bez strzelonego gola. Uczynił to Robert Lewandowski, a drugie trafienie dołożył Kamil Grosicki. Biało-czerwoni nie zdołali utrzymać dwubramkowego prowadzenia sprzed przerwy, ale i tak wygrali, bo pięknym trafieniem w doliczonym czasie gry popisał się Piotr Zieliński. Po dobrym meczu drużyna Adama Nawałki pokonała Koreę Południową 3:2.[Reprezentacja]»

Karol Linetty i Bartosz Bereszyński opuścili zgrupowanie
Karol Linetty i Bartosz Bereszyński ze względu na urazy opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski. Linetty w meczu z Nigerią doznał kontuzji oka. Diagnostyka, która została przeprowadzona od razu po spotkaniu wykluczyła poważniejsze obrażenia, ale jego występ w meczu z Koreą Południową jest niemożliwy.[Reprezentacja]»

[2018-03-23 23:45:12]
Biało-czerwoni przegrali z Nigerią
Nie wyszedł reprezentacji Polski pierwszy mecz w 2018 i we Wrocławiu Nigeria pokonała biało-czerwonych po golu Victora Mosesa z rzutu karnego. Pomimo dobrych szans piłkarze Adama Nawałki nie zdołali wyrównać.[Reprezentacja]»

[2018-01-05 17:06:56]
Polska zagra z Chile w Poznaniu
Reprezentacja Polski 8 czerwca 2018 roku o godzinie 20.45 zmierzy się na INEA Stadion w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile.[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski zagra towarzysko z Nigerią
23 marca reprezentacja Polski zmierzy się w towarzyskim spotkaniu z Nigerią. Umowa pomiędzy obiema federacjami została już zawarta, nie ustalono jeszcze lokalizacji tej potyczki.[Reprezentacja]»

[2017-11-13 23:50:44]
Polska uległa Meksykowi
Reprezentacja Polski przegrała w towarzyskim spotkaniu uległa w Gdańsku Meksykowi 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla naszych rywali Raul Jimenez. Dla biało-czerwonych było to ostatnie spotkanie rozegrane w 2017 roku.[Reprezentacja]»

[2017-11-10 23:08:21]
Polska remisuje z Urugwajem
W meczu towarzyskim z Urugwajem chodziło i o pożegnanie Artura Boruca, i sprawdzenie alternatywnego systemu z trójką środkowych obrońców. Uhonorowanie kariery świetnego bramkarza wypadło efektownie i wzruszająco, a samo spotkanie choć nie dało fajerwerków i zakończyło się bezbramkowym remisem, to przyniosło wiele cennych wniosków selekcjonerowi Adamowi Nawałce.[Reprezentacja]»

Adam Nawałka uzupełnił kadrę na mecze z Urugwajem i Meksykiem
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka powołał 10 zawodników z polskiej ligi na towarzyskie mecze z Urugwajem (10 listopada, godz. 20:45, PGE Narodowy w Warszawie) i Meksykiem (13 listopada, godz. 20:45, Stadion Energa Gdańsk).[Reprezentacja]»

Zagraniczne powołania na mecze z Urugwajem i Meksykiem
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił powołania zagraniczne na towarzyskie mecze z Urugwajem (10 listopada, godz. 20:45, PGE Narodowy w Warszawie) i Meksykiem (13 listopada, godz. 20:45, Stadion Energa Gdańsk).[Reprezentacja]»

Reprezentacja Polski na 6. miejscu w rankingu FIFA
Reprezentacja Polski utrzymała 6. pozycję w rankingu FIFA. Nowe zestawienie zostało opublikowane 16 października, a na czele utrzymali się aktualni mistrzowie świata, Niemcy.[Reprezentacja]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane