Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2021-11-16 23:08:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pzpn.pl

Polacy bez rozstawienia. Losowanie baraży 26 listopada

Zakończyła się faza grupowa eliminacji mistrzostw świata 2022 w strefie europejskiej. Reprezentacja Polski weźmie udział w dwuetapowych barażach – w losowaniu pierwszej rundy nie będzie rozstawiona i zagra na wyjeździe. Losowanie obu rund baraży odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:00 w Zurychu.

Bezpośredni awans na mistrzostwa świata 2022 w europejskiej strefie eliminacji wywalczyły: Serbia, Hiszpania, Szwajcaria, Francja, Belgia, Dania, Holandia, Chorwacja, Anglia oraz Niemcy.

Do rozegrania pozostały baraże, w których awans wywalczą trzy reprezentacje. 12 drużyn (10 wiceliderów grup eliminacyjnych oraz 2 zespoły, które wygrały swoją grupę Ligi Narodów) zostanie podzielonych na trzy drabinki, gdzie w każdej z nich odbędą się półfinały oraz finał. Tylko jeden zespół z każdej drabinki zdobędzie awans na mundial w Katarze. Losowanie baraży odbędzie się 26 listopada. Rozstawionych w nim będzie sześć zespołów, które rozegrają półfinał baraży na własnym stadionie.

Rozstawieni w losowaniu baraży będą: Portugalia, Szkocja, Włochy, Rosja, Szwecja, Walia.

Nierozstawieni w losowaniu baraży będą: Turcja, POLSKA, Macedonia Północna, Finlandia, Austria, Czechy.

Spotkania barażowe zostaną rozegrane pod koniec marca 2022 roku. Półfinały odbędą się 24 i 25 marca, a finały 28 i 29 marca.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane