Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2020-01-23 22:31:36]
Jagiellonia zmieniła herb
Jagiellonia Białystok powróci do historycznego herbu. Tak zdecydowali… kibice w internetowym głosowaniu. Zmiana logo na koszulkach nastąpi wraz ze startem nowego sezonu.[Ekstraklasa]»

Zimowe sparingi 2020 klubów z Ekstraklasy – część I
Wszystkie kluby PKO Ekstraklasy są obecnie w trakcie zimowych przygotowań. Jakie wyniki w zimowych sparingach osiągają ligowcy?[Ekstraklasa]»

Zimowy raport transferowy 2020 – część III
Jak zmienia się sytuacja kadrowa w klubach PKO Ekstraklasy rozgrywek 2019/2020. Raport z oficjalnie przeprowadzonymi transferami od 5 stycznia do 19 stycznia.[Ekstraklasa]»

[2020-01-18 12:00:33]
Nowy kontrakt Michalskiego
Obrońca Damian Michalski zdecydował się podpisać nowy kontrakt z Wisłą Płock. 21-letni zawodnik związał się umową obowiązującą do końca sezonu 2022/2023.[Ekstraklasa]»

Matias Lui i Lucas Minele trenują z KGHM Zagłębiem
Do przebywającego na zgrupowaniu w tureckim Belek zespołu „Miedziowych” dołączyło dwóch nowych zawodników. Sztab szkoleniowy KGHM Zagłębia Lubin będzie przyglądał się pochodzącym z Brazylii zawodnikom przez najbliższe kilkanaście dni i na tej podstawie oceni ich ewentualną przydatność do zespołu.[Ekstraklasa]»

Michał Nalepa przedłużył kontrakt z Arką
Michał Nalepa przedłużył kontrakt z Arką Gdynia do 30 czerwca 2022 roku.[Ekstraklasa]»

Norweski skrzydłowy wzmacnia Wisłę Płock
27-letni skrzydłowy Torgil Øwre Gjertsen został nowym piłkarzem Wisły Płock. Z klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022.[Ekstraklasa]»

Nemanja Mihajlović na pokładzie Arki
Arka Gdynia sfinalizowała transfer definitywny Nemanji Mihajlovicia z holenderskiego SC Heerenveen. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.[Ekstraklasa]»

[2020-01-17 15:09:16]
Pavels Steinbors w Arce do 2022 roku
Pavels Steinbors przedłużył kontrakt z Arką Gdynia do 30 czerwca 2022 roku. Pavels to już legenda Arki wybrany przez kibiców do 11-stki 90-lecia. Jest aktualnym reprezentantem Łotwy.[Ekstraklasa]»

KGHM Zagłębie rozpoczyna obóz w Turcji
Dziś rano "Miedziowi" wyruszyli do Belek, gdzie przez najbliższe dwa tygodnie będą przygotowywać się do rundy wiosennej rozgrywek PKO Ekstraklasy. Tuż po śniadaniu lubinianie ruszyli w drogę do Berlina, skąd popołudniem wylecą do Turcji. Zgrupowanie potrwa do 31 stycznia.[Ekstraklasa]»

Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin
Ofensywny pomocnik Filip Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin. Umowa, która wejdzie w życie 1 lipca 2020 roku została parafowana na okres trzech lat.[Ekstraklasa]»

Ricardinho przechodzi do Khor Fakkan Club
Ricardo Cavalcante Mendes, znany jako Ricardinho, przeniósł się do czternastej drużyny UAE Arabian Gulf League - Khor Fakkan Club. Brazylijczyk do klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich trafił na zasadzie gotówkowego transferu definitywnego, a Wisła Płock dodatkowo zastrzegła sobie także procent z jego następnej sprzedaży.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane