Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2018-11-18 18:57:38]
Najdłuższa jesień w historii
Ze względu na reformę Ekstraklasy w tym roku podobnie jak w poprzednich latach jesienne zmagania w lidze zakończą się bardzo późno. W tym roku padnie nowy rekord, bowiem runda jesienna 2018/2019 zakończy się raptem 2 dni przed wigilią.[Ekstraklasa]»

[2018-11-14 11:12:45]
Piast ponownie w akcji Movember
Piast Gliwice kolejny rok z rzędu wspiera akcję Movember. Tym razem Gerard Badia i Jorge Felix przypominają o niej występując w dedykowanym spocie wideo, a logotyp akcji jest widoczny w klubowych social media. Klub wspiera także zbiórkę pieniędzy dla kibica cierpiącego na raka jądra.[Ekstraklasa]»

Koszulka meczowa na 100-lecie Powstania
Rokrocznie Lech Poznań uczestnicy w obchodach wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W tym roku przypada 100 lat od zimowych wydarzeń z przełomu 1918 i 1919 roku. Kolejorz, jako klub, który pielęgnuje pamięć historyczną całego regionu, już od meczu z Wisłą Płock rozpocznie tegoroczne, jubileuszowe upamiętnienie tych ważnych dla historii Polski zajść.[Ekstraklasa]»

Terminy zgrupowań Legii w przerwie zimowej
Legia Warszawa odbędzie dwa zgrupowania w przerwie zimowej. Miejscem przygotowań do rundy wiosennej będzie ośrodek ONETROIA Jose Mourinho Training Center w Troia Peninsula (Portugalia), położony ok. 100 km na południe od Lizbony.[Ekstraklasa]»

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 8 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Zabrzu została zainaugurowana 15. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ostatniej serii spotkań przed 3 tej jesieni listopadową przerwą na kadrę nie dojdzie do zmiany lidera ligowej tabeli. Natomiast niedzielny hit 15. kolejki pomiędzy Jagiellonią Białystok, a pogrążonym w kryzysie Lechem Poznań zakończył się remisem 2:2.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 18. kolejki Fortuna 1 Ligi
Pora na drugą część rozgrywek na zapleczu ekstraklasy. Czy Raków i ŁKS obronią miejsca premiowane awansem? Jak zmieni się sytuacja w dolnych rejonach tabeli? Przed pierwszoligowcami jeszcze cztery kolejki w tym roku.[Ekstraklasa]»

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 8 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Zabrzu zostanie zainaugurowana 15. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ostatniej serii spotkań przed 3 tej jesieni listopadową przerwą na kadrę znów może dojść do zmiany lidera ligowej tabeli. Hitem 15. kolejki będzie niedzielne starcie Jagiellonii z pogrążonym w kryzysie Lechem.[Ekstraklasa]»

Dzień Świętego Marcina również w Białymstoku
11 listopada, niedzielne popołudnie. W całej Polsce to Święto Niepodległości. W stolicy Wielkopolski jednak ma ono zapach i smak cukierniczego arcydzieła. Chodzi o polukrowany i obsypany orzechami wypiek z ciasta półfrancuskiego ze znakomitym farszem z białego maku i bakalii. Detale? Receptury? Oj, co to... to nie! Te poznańscy cukiernicy trzymają w najlepiej zabezpieczonych skrytkach.[Ekstraklasa]»

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 14. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań swoje mecze wygrała cała prowadząca trójka, która mocno odskoczyła już pogrążonemu w kryzysie siódmemu Lechowi Poznań. Do strefy spadkowej ponowne wpadł Górnik Zabrze.[Ekstraklasa]»

Ivan Djurdjević nie jest już trenerem Lecha
Po meczu z Lechią Gdańsk Ivan Djurdjević przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Lecha Poznań. Szkoleniowcem, który przejmie jego rolę do czasu zatrudnienia nowego sztabu będzie Dariusz Żuraw, który od tego sezonu prowadzi drużynę rezerw Kolejorza.[Ekstraklasa]»

Pogoń wywiozła komplet punktów z Gdyni
Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Pogoń Szczecin wywiozła z Gdyni 3 punkty. Goście już w 17. Minucie objęli prowadzenie, by do przerwy przegrywać, a na koniec meczu cieszyć się ze zwycięstwa. Dwie bramki dla Portowców zdobył Adam Buksa.[Ekstraklasa]»

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 2 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Gdyni zostanie zainaugurowana 14. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań dojdzie do kilku pojedynków w których trudno jest wskazać faworyta. Kolejne rezultaty ponownie mogą mocno namieszać w ligowej tabeli w której znów może dojść do zmiany lidera.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane