Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2018-01-23 20:10:32]
Jakub Grič piłkarzem Sandecji
W dniu dzisiejszym nowym zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz został Jakub Grič. Słowak ostatnio występował w swoim rodzimym kraju. Umowa będzie obowiązywać przez najbliższe 3,5 roku.[Ekstraklasa]»

Matej Palcic piłkarzem Białej Gwiazdy
Drugi zimowy transfer Wisły stał się faktem. Nowym zawodnikiem krakowskiego klubu został 24-letni Słoweniec Matej Palčič. Prawy obrońca podpisał półtoraroczny kontrakt z możliwością przedłużenia go o kolejne dwa lata.[Ekstraklasa]»

Jarosław Jach sprzedany do Crystal Palace
Po 5 latach spędzonych w Lubinie Jarosław Jach zmienia otoczenie. 24-letni obrońca na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do występującego w angielskiej Premier League Crystal Palace, który wykupił stopera z Zagłębia.[Ekstraklasa]»

Damian Podleśny odchodzi z Lechii Gdańsk
Damian Podleśny odchodzi z Lechii Gdańsk. Kontrakt z bramkarzem Biało-Zielonych został rozwiązany za porozumieniem stron.[Ekstraklasa]»

[2018-01-23 15:20:54]
Nielsen piłkarzem Trellborgs FF
Lasse Nielsen odchodzi z Lecha Poznań. Duńczyk swoją karierę będzie kontynuował w szwedzkim klubie Trelleborgs FF. We wtorek zostały podpisane wszystkie dokumenty związane z transferem piłkarza.[Ekstraklasa]»

Gordon rozwiązał kontrakt z Jagiellonią
Szkocki obrońca Ziggy Gordon nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 24-latek we wtorek rozwiązał kontrakt z Jagą za porozumieniem stron.[Ekstraklasa]»

Kadra Legii na zgrupowanie w Benidormie
We wtorek legioniści wylecą na drugie zimowe zgrupowanie - tym razem miejscem ich przygotowań będzie hiszpański Benidorm. Trener Romeo Jozak zabierze ze sobą 28 zawodników, w tym testowanych Vjačeslavsa Kudrjavcevsa i Briana Iloskiego.[Ekstraklasa]»

[2018-01-22 17:56:22]
Reca na dłużej w Wiśle Płock
Arkadiusz Reca o dwa lata przedłużył wygasający latem 2018 roku kontrakt z Wisłą Płock. Oznacza to, że od teraz umowa skrzydłowego będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020.[Ekstraklasa]»

Arka wygrywa pierwszy sparing w Turcji
Dzisiaj Arka rozgrywała pierwszy sparing podczas zgrupowania w Turcji. Jej rywalem był piąty zespół ligi rumuńskiej FC Botosani. "Arkowcy" wygrali 2:0 (1:0).[Ekstraklasa]»

Kadra Śląska na zgrupowanie w cypryjskiej Ayia Napie
Piłkarze Śląska Wrocław we wtorek, 23 stycznia wylecą na obóz przygotowawczy w cypryjskiej Ayia Napie, który potrwa do 3 lutego. Trener Jan Urban zabierze na Cypr 23 piłkarzy.[Ekstraklasa]»

Kadra Wisły na zgrupowanie na Cyprze
Coraz mniej czasu pozostało do inauguracji rundy wiosennej w LOTTO Ekstraklasie. Po zakończeniu pierwszego z zimowych obozów już dziś późnym wieczorem Nafciarze wylecą z lotniska w Warszawie do cypryjskiego Ayia Napa, gdzie przez kilkanaście kolejnych dni będą przygotowywać się do zaplanowanego na 9 lutego startu drugiej części rozgrywek.[Ekstraklasa]»

[2018-01-21 11:54:26]
Daniel Pik zawodnikiem Cracovii
Młody talent Daniel Pik dołącza do Cracovii. Zawodnik przechodzi do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane