Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

Legionisto #zostańwdomu – akcja społeczna Legii Warszawa
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, piłkarze Legii Warszawa uczestniczą w akcji „Legionisto #zostańwdomu”, prowadzonej na stronie Legia.com, w klubowych kanałach social media i nowej aplikacji Legii.[Ekstraklasa]»

Radosław Sobolewski: Jesteśmy w stałym kontakcie
Przez kilka najbliższych dni piłkarze Wisły Płock będą trenować indywidualnie według wytycznych przygotowanych przez sztab szkoleniowy. Decyzja w sprawie dalszych zajęć zostanie podjęta w środę 18 marca.[Ekstraklasa]»

Specjalny plan treningowy piłkarzy KGHM Zagłębia
Z uwagi na szczególną sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w związku z decyzją Ekstraklasy S.A. o wstrzymaniu rozgrywek, w najbliższym czasie zawodnicy "Miedziowych" będą trenować indywidualnie, według przygotowanych przez sztab szkoleniowy rozpisek.[Ekstraklasa]»

[2020-03-15 12:24:43]
Komunikat Zarządu Klubu
Zarząd Arka Gdynia SSA informuje, że obecnie prowadzone są negocjacje dotyczące transakcji zakupu/sprzedaży większościowego pakietu akcji Klubu i odbywają się one na poziomie właścicielskim.[Ekstraklasa]»

Specjalny tryb treningów piłkarzy Legii
W związku z sytuacją epidemiologiczną i podjęciem decyzji przez Ekstraklasę S.A. o przełożeniu najbliższych kolejek, od poniedziałku piłkarze Legii Warszawa przejdą na specjalny program treningów indywidualnych, nie wymagający ich obecności w klubie.[Ekstraklasa]»

Bogdan Wilk: Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna
- Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna, ale musimy się dostosować do warunków. Trwają jeszcze konsultacje, by ułożyć w szczegółach plan działań. Czekamy na rozwój sytuacji, ale na ten moment we wtorek wracamy do treningów, by być przygotowanym na wznowienie rozgrywek - skomentował ostatnie wydarzenia Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.[Ekstraklasa]»

Mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy przełożone
W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostały przełożone.[Ekstraklasa]»

27. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 13 marca, o godzinie 18:00 na stadionie ostatniego ŁKS-u w Łodzi zostanie zainaugurowana 27. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W tej serii spotkań, która z wiadomych względów zostanie rozegrana przy pustych trybunach, bez udziału mediów i kibiców, hitem będzie sobotni klasyk ligi w którym Lech Poznań zmierzy się przy Bułgarskiej z Legią Warszawa.[Ekstraklasa]»

Trener Aleksandar Rogić dochodzi z Arki
Po meczu Arki Gdynia z Wisłą Płock trener Aleksandar Rogić poinformował, że był to jego ostatni mecz w roli szkoleniowca Arki.[Ekstraklasa]»

Rafał Wolski piłkarzem Wisły Płock
Siedmiokrotny reprezentant Polski Rafał Wolski został nowym piłkarzem Wisły Płock. 27-letni pomocnik po rozwiązaniu umowy z Lechią Gdańsk zasilił szeregi Wisły na zasadzie wolnego transferu. Decyzją obu stron długość kontraktu nie będzie ujawniana.[Ekstraklasa]»

[2020-03-06 17:03:11]
Piotr Celeban na dłużej w Śląsku
Do końca czerwca 2022 roku umowę z wrocławskim klubem przedłużył Piotr Celeban, rekordzista pod względem występów dla Śląska w Ekstraklasie.[Ekstraklasa]»

Maciej Bartoszek nowym trenerem Korony Kielce
Maciej Bartoszek został nowym szkoleniowcem Korony Kielce, zastępując na tym stanowisku dotychczasowego trenera Mirosława Smyłę.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane