Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2021-04-10 12:45:44]
Maciej Skorża trenerem Lecha
Wielki powrót na Bułgarską. Trener Maciej Skorża, który w 2015 roku dał klubowi ostatnie jak dotąd mistrzostwo Polski, znów poprowadzi Lecha Poznań. W sobotę podpisał dwuletni kontrakt, w niedzielę z trybun obejrzy starcie Kolejorza z Legią Warszawa, a w poniedziałek oficjalnie przejmie zespół.[Ekstraklasa]»

Akademia Lecha w nowej odsłonie. Rusza budowa
Czterdzieści milionów złotych - tyle kosztować będzie wybudowanie nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha Poznań we Wronkach. Inwestycja właśnie rusza, ostatnim etapem przed symbolicznym "wbiciem łopaty" było podpisanie umowy z generalnym wykonawcą - firmą Projprzem Budownictwo. Całość będzie gotowa w połowie 2022 roku.[Ekstraklasa]»

Mateusz Kuzimski z nowym kontraktem z Wartą Poznań
Najlepszy w tym sezonie strzelec Warty Poznań, napastnik Mateusz Kuzimski podpisał nową umowę z Klubem. Kontrakt obowiązuje do czerwca 2022 roku.[Ekstraklasa]»

24. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 9 kwietnia, o godzinie 18:00 na stadionie Jagiellonii w Białymstoku zostanie zainaugurowana 24. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021. Aktualnie najciekawiej wygląda walka o 3. miejsce w lidze oraz o utrzymanie.[Ekstraklasa]»

Wybrano Trenera Marca w PKO Bank Polski Ekstraklasie
Trzy mecze i dziewięć punktów. To marcowy dorobek Legii Warszawa pod wodzą Czesława Michniewicza, który dzięki dobrej postawie drużyny otrzymuje drugą w karierze nagrodę Trenera Miesiąca.[Ekstraklasa]»

Napastnik Legii Piłkarzem Marca w PKO Bank Polski Ekstraklasie
W drugim miesiącu z rzędu nagroda dla najlepszego piłkarza rozgrywek przypadła w udziale przedstawicielowi Legii Warszawa. Po triumfie Bartosza Kapustki w lutym, za marzec laur wywalczył Tomas Pekhart.[Ekstraklasa]»

Centralny punkt szczepień na stadionie Legii
Od 19 kwietnia centralny miejski punkt szczepień masowych przeciwko COVID-19 w ramach akcji #WarszawaSzczepi zostanie zlokalizowany na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3.[Ekstraklasa]»

Trener Dariusz Żuraw odchodzi z Lecha
Zarząd Lecha Poznań zdecydował, że Dariusz Żuraw przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu. Umowa z 48-letnim szkoleniowcem została rozwiązana i odchodzi on z klubu.[Ekstraklasa]»

23. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W Wielką Sobotę, 3 kwietnia oraz w Lany Poniedziałek, 5 kwietnia odbyła się świąteczna 23. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021. W pierwszej serii spotkań po jedynej tej wiosny przerwie na kadrę został rozegrany mecz mniej.[Ekstraklasa]»

23. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W Wielką Sobotę, 3 kwietnia oraz w Lany Poniedziałek, 5 kwietnia odbędzie się świąteczna 23. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021. W pierwszej serii spotkań po jedynej tej wiosny przerwie na kadrę odbędzie się jeden mecz mniej.[Ekstraklasa]»

Piłkarz Rakowa Młodzieżowcem Miesiąca PKO Banku Polskiego
Nagrodę Młodzieżowca Marca PKO Banku Polskiego w 2021 roku zdobył Kamil Piątkowski z Rakowa Częstochowa. To pierwsza taka nagroda zarówno dla tego piłkarza, jak i w ogóle przedstawicieli klubu spod Jasnej Góry.[Ekstraklasa]»

BeGreen sponsorem głównym Warty Poznań
Poznańska firma BeGreen, działająca w branży odnawialnych źródeł energii, została sponsorem głównym Warty Poznań S.A. Umowę podpisano do końca sezonu 2022/23, a już w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze piłkarze „Zielonych” zagrają z reklamą BeGreen na koszulkach.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane