Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2019-09-13 13:34:03]
Nowa
Nowym bramkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego został Arkadiusz Malarz. Doświadczony golkiper, który przez ostatnie lata był zawodnikiem Legii Warszawa, podpisał umowę do końca sezonu 2020/21.[Ekstraklasa]»

Pozytywny wynik próbki A badania dopingowego u Michała Kołby
W związku z pozytywnym wynikiem próbki A badania dopingowego u Michała Kołby władze Ł.K.S. Łódź S.A. informują, że wstrzymują się z podjęciem decyzji odnośnie przyszłości zawodnika do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy - czytamy w komunikacie klubu.[Ekstraklasa]»

8. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 13 września, o godzinie 18:00 na stadionie Zagłębia w Lubinie zostanie zainaugurowana 8. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. Tym samym po dwutygodniowej przerwie spowodowanej wrześniowymi meczami reprezentacji narodowych polscy ligowcy powrócą do zmagań rozpoczynając tym samym II etap rundy jesiennej. Kolejny raz może zmienić się lider tabeli.[Ekstraklasa]»

Sędziowie 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 13-16 września.[Ekstraklasa]»

Jakub Szmatuła na dłużej w Piaście
Piast Gliwice skorzystał z opcji przedłużenia umowy Jakuba Szmatuły. Nowy kontrakt doświadczonego bramkarza będzie obowiązywał do 31 grudnia 2020 roku.[Ekstraklasa]»

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN oddaliła odwołanie Arki
Najwyższa Komisja Odwoławcza na posiedzeniu w dniu 11 września 2019 roku oddaliła w całości odwołanie Klubu dotyczące kary orzeczonej 7 sierpnia br.[Ekstraklasa]»

Trwa wymiana murawy przy Łazienkowskiej
We wtorek rano na boisko przy ulicy Łazienkowskiej wjechały koparki. Ma to związek z rozpoczętą dziś wymianą murawy. Prace zostaną zakończone w piątek, 13 września. Za wymianę murawy odpowiada niemiecka firma Peiffer Rollrasen.[Ekstraklasa]»

[2019-09-09 21:50:07]
Terminarz 12. kolejki 2019/20
Cała 12. kolejka PKO BP Ekstraklasy 2019/20 zostanie rozegrana po drugiej przerwie na mecze reprezentacji, od 18 do 21 października. Trzy mecze zostaną wyprodukowane dla telewidzów w technologii 4K.[Ekstraklasa]»

[2019-09-09 20:10:44]
Carlitos odchodzi z Legii
Po ponad roku spędzonym w barwach warszawskiej Legii Carlos Daniel López Huesca przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Al-Wahda.[Ekstraklasa]»

PKO Bank Polski uruchamia Program Partnerski dla klubów Ekstraklasy
PKO Bank Polski uruchamia Program Partnerski, który jest przeznaczony dla ekstraklasowych klubów. Nowa inicjatywa umożliwia klubom pozyskanie dodatkowych, znaczących środków finansowych dzięki promocji produktów bankowych wśród kibiców.[Ekstraklasa]»

[2019-09-08 06:52:42]
Wyższe frekwencje
Początek sezonu 2019/2020 pod względem frekwencji na stadionie był dla klubu bardzo udany tak samo jak dla całej PKO Ekstraklasy. W letniej części rundy jesiennej kibice chętniej zaczęli chodzić na stadion. W porównaniu z zeszłymi rozgrywkami większość klubów zanotowało frekwencyjny progres.[Ekstraklasa]»

Niskie wydatki polskich klubów na transfery
Zakończone dnia 2 września letnie okienko transferowe 2019 w Polsce nie należało do zbyt spektakularnych, a na pewno nie na tle innych, nawet średnich lig europejskich z Europy Środkowej czy Wschodniej.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane