Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

9. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 9. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ten weekend znów doszło do zmiany lidera. Mimo straty 2 oczek u siebie 1. miejsce w sobotę odzyskała Lechia Gdańsk, jednak w niedzielę nowym liderem po wyjazdowej wygranej została Jagiellonia Białystok. Mimo zwycięstwa tabelę nadal zamyka Cracovia Kraków.[Ekstraklasa]»

[2018-09-20 19:30:49]
Rafał Siemaszko na dłużej z Arką
Rafał Siemaszko podpisał dzisiaj umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku i zawiera opcję przedłużenia.[Ekstraklasa]»

[2018-09-20 16:09:55]
Faurecia sponsorem Miedzi Legnica
Do grona sponsorów ekstraklasowej Miedzi Legnica dołączyła Faurecia, czyli jeden z największych na świecie producentów części samochodowych specjalizujący się w produkcji foteli samochodowych, systemach wyposażenia wnętrz samochodów oraz technologiach kontroli emisji spalin, który w Legnicy zainwestował w dwa zakłady produkcyjne.[Ekstraklasa]»

9. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 21 września, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Szczecinie zostanie zainaugurowana 9. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań odbędzie się kilka ciekawych pojedynków, których wyniki mogą mocno namieszać w ligowej tabeli. W ten weekend może dojść do kolejnej zmiany lidera.[Ekstraklasa]»

Marko Poletanović piłkarzem Jagiellonii
Okno transferowe w Ekstraklasie zamknęło się z końcem sierpnia, ale to nie oznacza końca transferów w wykonaniu Jagiellonii Białystok. W środę roczny kontrakt z opcją dalszego przedłużenia podpisał 25-letni pomocnik z Serbii – Marko Poletanović.[Ekstraklasa]»

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 8. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ten weekend po 2 tygodniach przerwy spowodowanej wrześniową przerwą na kadrę polscy ligowcy wrócili do ekstraklasowych zmagań i rozpoczęli drugi etap rundy jesiennej. W tej serii spotkań zmienił się lider ligowej tabeli, którym została Wisła Kraków. Znów swoją pozycję pogorszył Lech Poznań, natomiast na dnie pozostała Cracovia z Pogonią Szczecin.[Ekstraklasa]»

[2018-09-17 19:53:24]
Kontuzja Thomasa Dähne
W ostatnim spotkaniu LOTTO Ekstraklasy z Miedzią Legnica kontuzji doznał bramkarz Wisły Thomas Dähne.[Ekstraklasa]»

Trener Sierpnia w LOTTO Ekstraklasie - Piotr Stokowiec
Od początku rozgrywek 2018/19 Lechia Gdańsk dowodzona przez Piotra Stokowca nie zwalnia tempa. Niepokonani przez 7 ligowych kolejek, pierwsze miejsce w tabeli i coraz bliższa perspektywa pobicia klubowych rekordów. Po najlepszym starcie sezonu w historii klubu Piotr Stokowiec został wybrany Trenerem Sierpnia w LOTTO Ekstraklasie.[Ekstraklasa]»

[2018-09-13 19:41:35]
Siedmiu kapitanów Lecha
Lech Poznań jest jedną z nielicznych drużyn występujących w LOTTO Ekstraklasie 2018/2019 w której nie ma stałego kapitana zespołu. Taką decyzję przed rozpoczęciem rozgrywek podjął Ivan Djurdjević dla którego to kto nosi kapitańską opaskę nie jest istotne. Już po letnich sparingach nie było wiadomo, kto najczęściej będzie kapitanem Kolejorza i tak jest nadal.[Ekstraklasa]»

Wyjątkowa koszulka Legii na stulecie niepodległości
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Legia Warszawa prezentuje limitowaną serię koszulek meczowych w ciemnoczerwono-złotych barwach. Wyjątkowa w historii klubu, pełna symboliki kolekcja jest już dostępna w sprzedaży online.[Ekstraklasa]»

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 14 września, o godzinie 18:00 Derbami Dolnego Śląska zostanie zainaugurowana 8. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Tym samym po 2 tygodniach przerwy spowodowanej wrześniową przerwą na kadrę polscy ligowcy wrócą do ekstraklasowych zmagań i rozpoczną drugi etap rundy jesiennej.[Ekstraklasa]»

[2018-09-12 13:51:26]
W każdym meczu inny skład
W trwającym sezonie 2018/2019 zespół Lecha Poznań jest nieprzewidywalny dla nikogo. Trafienie wyjściowego składu bez żadnego błędu od 12 lipca graniczy z cudem i nie wiadomo, jak długo taka sytuacja jeszcze potrwa. Dodatkowo sztab szkoleniowy wraz z klubem postanowił pewien czas temu nie ogłaszać oficjalnie sytuacji kadrowej panującej w zespole.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane