Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W sobotę, 18 maja oraz w niedzielę, 19 maja na łącznie 8 stadionach rozegrana została ostatnia, 37. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań poznaliśmy nowego Mistrza Polski, czwarty klub, który latem będzie reprezentował nasz kraj w europejskich pucharach oraz drugiego spadkowicza z ligi. Emocji w weekend nie zabrakło.[Ekstraklasa]»

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W sobotę, 18 maja oraz w niedzielę, 19 maja na łącznie 8 stadionach odbędzie się ostatnia 37. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań poznamy wreszcie Mistrza Polski, czwarty klub, który latem będzie reprezentował nasz kraj w europejskich pucharach oraz drugiego spadkowicza z ligi. Emocji w weekend nie zabraknie.[Ekstraklasa]»

[2019-05-16 17:58:55]
Dariusz Żuraw zostaje w Lechu
Dariusz Żuraw pozostanie trenerem pierwszego zespołu Lecha Poznań. Szkoleniowiec będzie związany z Kolejorzem do 30 czerwca 2021 roku.[Ekstraklasa]»

36. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W poniedziałek, 13 maja, o godzinie 18:00 na stadionie Arki w Gdyni została zainaugurowana 36. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Po przedostatniej serii spotkań niestety jeszcze nie poznaliśmy Mistrza Polski. Ciekawych pojedynków w 36. kolejce nie brakowało też na dole stawki.[Ekstraklasa]»

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę LTC
W poniedziałek, na terenie Legia Training Center odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę ośrodka. W ceremonii udział wzięli Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, przedstawiciele rządu, prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski i zarząd klubu oraz władze i zawodnicy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.[Ekstraklasa]»

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 35. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań zmienił się lider ligowej tabeli, którym został Piast Gliwice. Ciekawie było też na dole tabeli, gdzie Śląsk Wrocław po ograniu Wisły Płock wynikiem 2:1 wydostał się ze strefy spadkowej spychając do niej jednocześnie ekipę „Nafciarzy”.[Ekstraklasa]»

Podsumowanie 33. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 33. kolejce doczekaliśmy się pierwszych rozstrzygnięć. Pewne utrzymania po sobotnich meczach są ekipy Chrobrego Głogów i Stomilu Olsztyn. O ligowy byt powalczą w ostatniej kolejce GKS Katowice, Bytovia Bytów i Wigry Suwałki.[Ekstraklasa]»

[2019-05-10 20:00:34]
Aleksandar Vuković trenerem Legii
Aleksandar Vuković podpisał z Legią Warszawa nowy, roczny kontrakt z opcją przedłużenia. Decyzję ogłosił prezes Dariusz Mioduski podczas spotkania z okazji premiery filmu dokumentalnego „7 kroków do mistrzostwa”.[Ekstraklasa]»

Obsada sędziowska 35. kolejki Lotto Ekstraklasy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 35. kolejki Lotto Ekstraklasy.[Ekstraklasa]»

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W dniach 10-12 maja 2019 odbędzie się 35. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań może się zmienić lider ligowej tabeli. Ciekawie będzie też na dole stawki w pojedynku Śląska Wrocław z Wisłą Płock. Ten kto przegra w tym spotkaniu może mieć bardzo duże problemy z utrzymaniem się w lidze.[Ekstraklasa]»

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 34. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań nie zmienił się lider ligowej tabeli oraz czerwona latarnia ligi. Hitem weekendu było sobotnie starcie Legii Warszawa z Piastem Gliwice w którym 1:0 zwyciężyli goście dzięki czemu włączyli się do realnej walki o tytuł Mistrza Polski. W I-lidze jest już za to Zagłębie Sosnowiec.[Ekstraklasa]»

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 3 maja, o godzinie 18:00 na stadionie Wisły w Płocku zostanie zainaugurowana 34. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań na pewno nie zmieni się lider ligowej tabeli oraz czerwona latarnia ligi. Hitem weekendu będzie sobotnie starcie Legii Warszawa z Piastem Gliwice.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane