Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

35. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 10 lipca, o godzinie 18:00 meczem na stadionie Zagłębia w Lubinie zostanie zainaugurowana 35. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W tej serii spotkań możemy poznać nowego Mistrza Polski, a nawet znać już całe ligowe podium. Na dole stawki nie dojdzie do żadnych zmian, już po zeszłym weekendzie wszystko jest jasne.[Ekstraklasa]»

Mateusz Praszelik nowym piłkarzem Śląska Wrocław
Kontrakt ze Śląskiem Wrocław podpisał Mateusz Praszelik. Pomocnik związał się z wrocławskim klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.[Ekstraklasa]»

Premier z wizytą w Akademii Lecha Poznań
Blisko połowę środków niezbędnych do realizacji swojego strategicznego projektu - Centrum Badawczo-Rozwojowego – Lech Poznań otrzymał w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu” Ministerstwa Sportu. We wtorek Kolejorz gościł we wronieckiej części akademii Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, który podkreślał panujący w niej profesjonalizm, dyscyplinę, zapał oraz stawianie na innowację.[Ekstraklasa]»

[2020-07-07 11:29:31]
Puma na dłużej z Cracovią
Najstarszy Klub sportowy w Polsce przez trzy kolejne lata ubierać będzie jeden z wiodących producentów odzieży sportowej firma Puma.[Ekstraklasa]»

Wielka inwestycja Lecha. Na stulecie Akademia w nowej odsłonie
Czterdzieści milionów złotych - tyle kosztować będzie wybudowanie nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Blisko połowę środków Lech Poznań otrzyma w ramach "Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu" Ministerstwa Sportu.[Ekstraklasa]»

34. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 34. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W 4 serii spotkań fazy finałowej zapadły kolejne rozstrzygnięcia. Znamy komplet spadkowiczów z ligi, wciąż nie znamy za to Mistrza Polski a to dzięki Lechowi Poznań, który po wygranej w szlagierze sam przybliżył się do europejskich pucharów.[Ekstraklasa]»

Mateusz Praszelik na testach medycznych w Śląsku Wrocław
Pomocnik Mateusz Praszelik przechodzi obecnie testy medyczne w Śląsku Wrocław. Jeśli zakończą się one pozytywnie, to 19-latek zostanie nowym zawodnikiem WKS-u. W sezonie 2019/20 Mateusz Praszelik reprezentował barwy Legii Warszawa. Jego umowa z warszawskim klubem wygasała 30 czerwca.[Ekstraklasa]»

Michał Szromnik podpisał umowę ze Śląskiem Wrocław
Bramkarz Michał Szromnik podpisał kontrakt z wrocławskim klubem. Jego umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku. 27-latek występujący obecnie w Chrobrym Głogów dołączy do Śląska Wrocław po zakończeniu obecnego sezonu.[Ekstraklasa]»

Mateusz Żebrowski na pokładzie Arki
Arka Gdynia podpisała kontrakt z Mateuszem Żebrowskim. Kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon.[Ekstraklasa]»

Mirbud ze zgodą na rozpoczęcie prac
3 lipca 2020 roku to kolejna ważna data w historii Wisły Płock. Tego dnia Urząd Miasta Płocka oficjalnie przekazał firmie Mirbud plac budowy pod realizację zadania pn. "Modernizacja Stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Łukasiewicza".[Ekstraklasa]»

Młodzieżowiec Czerwca PKO Banku Polskiego: Jakub Moder
Jakub Moder został wybrany Młodzieżowcem Czerwca PKO Banku Polskiego. Drugi raz z rzędu tytuł najlepszego gracza miesiąca w tej grupie wiekowej przypadł w udziale przedstawicielowi Lecha Poznań.[Ekstraklasa]»

Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt
Zagłębie Lubin S.A. z radością informuje, że 17-letni bramkarz Kacper Bieszczad będzie kontynuował karierę w klubie. „Bieszczu” przedłużył kontrakt z „Miedziowymi” o kolejne 3 lata.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane