Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2017-06-24 08:58:43]
Arkadiusz Piech w Śląsku Wrocław
Trwa ofensywa transferowa Śląska Wrocław. Tym razem klub pozyskał byłego reprezentanta Polski, Arkadiusza Piecha. Piłkarz ten ostatnio grał w lidze cypryjskiej.[Ekstraklasa]»

Zgrupowanie Jagiellonii w Grodzisku skrócone
Nie w poniedziałek, a już w sobotę piłkarze Jagiellonii zakończą zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim i wrócą do Białegostoku. Jest to spowodowane wyprawą do Gruzji na czwartkowy mecz I rundy eliminacji Ligi Europy z Dinamem Batumi.[Ekstraklasa]»

Piłkarze Lechii Gdańsk rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu Ekstraklasy
Piątek 23 czerwca to pierwszy dzień przygotowań piłkarzy Lechii Gdańsk do sezonu 2017/2018 w Ekstraklasie. Tradycyjnie pierwszy etap przygotowań to testy poszczególnych zawodników.[Ekstraklasa]»

Pięciu nowych zawodników w Śląsku Wrocław
Szeregi WKS-u zasiliło dziś pięciu piłkarzy. Kontrakt z wrocławskim klubem podpisali: Jakub Kosecki, Michał Chrapek, Djordje Čotra, Jakub Słowik oraz Oktawian Skrzecz.[Ekstraklasa]»

Kolejni zawodnicy opuszczają szeregi Nafciarzy
Kolejnymi zawodnikami, którzy w sezonie 2017/2018 nie będą reprezentować barw Wisły Płock są: Tomislav Božić i Damian Piotrowski. Zarówno 29-letniemu obrońcy jak i niewiele starszemu skrzydłowemu z końcem czerwca wygasają kontrakty z klubem.[Ekstraklasa]»

[2017-06-22 15:07:38]
Adidas dalej z Arką
Firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., do której należy ultranowoczesny sklep internetowy no10.pl oraz największy piłkarski salon na Pomorzu zdecydowała się, wraz ze swoim Partnerem - marką Adidas, przedłużyć z Arką umowę na kolejne 3 sezony.[Ekstraklasa]»

Julian Cuesta piłkarzem Wisły Kraków
Po Zoranie Arseniciu, szeregi Białej Gwiazdy zasilił 26-letni Julián Cuesta Díaz. Hiszpański golkiper podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o dwa kolejne sezony.[Ekstraklasa]»

Krajowe przygotowania większości ekstraklasowiczów
Niemal wszystkie kluby z którymi będzie rywalizował Lech Poznań w nowym ligowym sezonie 2017/2018 piłkarskiej Ekstraklasy są już w trakcie letnich przygotowań do rundy jesiennej. Tegoroczne przygotowania do nowych rozgrywek są bardzo krótkie. W końcu rozgrywki zostaną wznowione już w piątek, 14 lipca, zatem za trochę ponad 3 tygodnie.[Ekstraklasa]»

Plan przygotowań Wisły Kraków do nowego sezonu
Biała Gwiazda treningi wznowiła w poniedziałek 19 czerwca. Do sezonu 2017/2018 drużyna krakowskiej Wisły przygotowuje się będzie na klubowych obiektach w Myślenicach.[Ekstraklasa]»

[2017-06-22 09:57:26]
Nafciarze rozpoczynają zgrupowanie
Po porannym treningu piłkarze Wisły Płock wyjeżdżają dzisiaj na obóz treningowy do Siedlec. Zgrupowanie potrwa do 1 lipca.[Ekstraklasa]»

[2017-06-21 16:21:21]
Rafał Siemaszko na 2 lata z Arką
Dzisiaj nową umowę z Arką podpisał wychowanek Orkana Rumia Rafał Siemaszko. Kontrakt obowiązuje na kolejne 2 lata.[Ekstraklasa]»

Barkroth jednym z droższych trsnsferów Lecha
Latem 2017 zarząd Lecha Poznań zakontraktował już pięciu piłkarzy z czego jednego kupił, jednego wziął z tzw. wolnego transferu i trzech wypożyczył. Koszt zatrudnienia wszystkich zawodników + wykupienie Macieja Makuszewskiego przekroczył już 1 mln euro, czyli ponad 4 miliony złotych co pokazuje, że władze klubu wyraźnie zainwestowały w letnie wzmocnienia. Na razie najmocniej wśród wszystkich klubów z Ekstraklasy.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane