Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

9. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 24 września, o godzinie 18:00 na stadionie Górnika w Łęcznej, zostanie zainaugurowana 9. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2021. Po tym weekendzie liderem na pewno będzie Lech Poznań, który postara się wygrać na Podlasiu po ponad 8 latach.[Ekstraklasa]»

PKO Bank Polski Ekstraklasa i Olimpiady Specjalne grają razem w 9. kolejce
Już 23 września 2021 roku rozpocznie się 21. Europejski Tydzień Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Razem z nim hasło #GrajmyRazem powróci na stadiony piłkarskiej Ekstraklasy! 9. kolejka rozgrywek została oficjalnie dedykowana Olimpiadom Specjalnym Polska.[Ekstraklasa]»

Bibrowicz koordynatorem Athletic Performance
Bartosz Bibrowicz, do niedawna trener w chińskich związkach sportowych i członek chińskiej delegacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, dołącza do Legii Warszawa na stanowisku koordynatora Athletic Performance. Będzie pracował zarówno z pierwszą drużyną, jak i zespołami Akademii Legii.[Ekstraklasa]»

8. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 17 września, o godzinie 18:00 meczem na stadionie Zagłębia w Lubinie, została zainaugurowana 8. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022. Już w piątek pozycję lidera obronił Lech Poznań, który na pewno będzie przewodził także po kolejnej serii spotkań.[Ekstraklasa]»

Eko-kubki od Królewskiego na meczach Legii
Jeden eko-kubek zamiast tysiąca plastikowych kubeczków. Takie proekologiczne rozwiązanie proponuje kibicom Legia Warszawa wraz ze swoim wieloletnim sponsorem – piwem Królewskie. Już od najbliższego meczu zespołu Mistrza Polski z Górnikiem Łęczna (19 września) można je będzie kupić w kioskach piwnych Królewskiego na promenadach obiektu.[Ekstraklasa]»

Marcus samodzielnym liderem tabeli strzelców wszech czasów
Marcus da Silva zdobył w Katowicach bramkę na 4:2 dla Arki i został samodzielnym liderem tabeli strzelców wszech czasów Arki Gdynia. To był jego 243. mecz w barwach Arki i 63. gol! Jednocześnie gol nr 50. w rozgrywkach ligowych.[Ekstraklasa]»

8. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 17 września, o godzinie 18:00 meczem na stadionie Zagłębia w Lubinie, zostanie zainaugurowana 8. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022.[Ekstraklasa]»

Muzeum Śląska i pub na Stadionie Wrocław
Stadion Wrocław w przyszłym tygodniu ogłosi przetarg na budowę i uruchomienie muzeum Śląska Wrocław oraz pubu z częścią restauracyjną. Zarówno muzeum, jak i pub znajdować się będą na poziomie esplanady, w pomieszczeniach między trybunami B i C, a najłatwiej dotrzeć będzie do nich wchodząc na Stadion Wrocław od strony ul. Królewieckiej.[Ekstraklasa]»

7. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W sobotę, 11 września, o godzinie 12:30 na stadionie Warty Poznań w Grodzisku Wielkopolskim, została zainaugurowana 7. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022. Po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej pierwszą tej jesieni, wrześniową przerwą na kadrę ekstraklasowicze w końcu wrócili do rywalizacji. Pozycję lidera utrzymał Lech Poznań.[Ekstraklasa]»

[2021-09-13 16:27:39]
Zmiana w zarządzie Lechii Gdańsk
W związku ze złożoną rezygnacją Roberta Krupskiego z funkcji wiceprezesa Lechii Gdańsk SA, jego miejsce zajmie delegowany czasowo do zarządu obecny członek Rady Nadzorczej Michał Hałaczkiewicz.[Ekstraklasa]»

Prezes Artur Jankowski żegna się z Zagłębiem Lubin
Po ponad dwudziestu miesiącach pracy zakończyła się kadencja Pana Artura Jankowskiego na stanowisku Prezesa Zarządu. Dotychczasowy sternik Miedziowych, który z Zagłębiem osiągnął rekordowy zysk w historii Spółki, odchodzi z Klubu, aby podjąć nowe wyzwania zawodowe.[Ekstraklasa]»

[2021-09-10 11:35:13]
Piłkarz Sierpnia 2021: Yaw Yeboah
Yaw Yeboah Piłkarzem Sierpnia PKO Banki Polski Ekstraklasy. Dla zawodnika Wisły Kraków to pierwsze wyróżnienie w karierze.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane