Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

Nika Kvantaliani dołącza do
Dziewiętnastoletni Nika Kvantaliani dołączył do kadry Bruk-Betu Termaliki. Nowy nabytek Słoni to reprezentant gruzińskich młodzieżówek U17, U18, U19, obecnie jest członkiem kadry U20 Gruzji.[Ekstraklasa]»

Deniss Rakels znów będzie grał dla Pasów
Dzisiaj została sfinalizowana umowa wypożyczenia Denissa Rakelsa z Reading F.C do Cracovii. Zawodnik został wypożyczony do końca sezonu z opcją pierwokupu.[Ekstraklasa]»

[2018-01-17 13:10:37]
Lech skrócił wypożyczenie Rakelsa
Deniss Rakels odchodzi z Kolejorza. Wypożyczenie Łotysza z angielskiego Reading zostało skrócone przez poznański klub i piłkarz nie będzie wiosną występował przy Bułgarskiej.[Ekstraklasa]»

[2018-01-17 07:58:01]
Kadra Pogoni na obóz w Turcji
Trener Kosta Runjaic zabierze do Turcji 24 piłkarzy z pola oraz trzech bramkarzy. Chwilę przed godziną 8 drużyna wyruszyła w całodzienną podróż.[Ekstraklasa]»

Korona rozwiązała kontrakt z Pońskim
Piotr Poński nie jest już zawodnikiem Korony Kielce. Na prośbę młodego piłkarza rozwiązano jego kontrakt z kieleckim klubem za porozumieniem stron.[Ekstraklasa]»

Chomczenowski rozwiązał kontrakt z Jagiellonią
Ukrainiec Dmytro Chomczenowski nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 27-letni skrzydłowy rozwiązał kontrakt z Jagą za porozumieniem stron.[Ekstraklasa]»

[2018-01-16 10:34:10]
Todorovski na dłużej w Zagłębiu
Macedoński obrońca Aleksandar Todorovski będzie piłkarzem Zagłebia Lubin przynajmniej do końca sezonu. Klub przedłużył wygasający z końcem minionego roku kontrakt z "Todorem", a nowa umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2018 roku.[Ekstraklasa]»

[2018-01-15 15:24:09]
Kadra Śląska na obóz w Trzebnicy
Prezentujemy listę zawodników Śląska Wrocław, którzy wyjechali na zgrupowanie do Trzebnicy. Obóz rozpocznie się 15 stycznia i potrwa 5 dni.[Ekstraklasa]»

Lee McCulloch w sztabie trenerskim Lechii Gdańsk
Do sztabu szkoleniowego I zespołu Lechii Gdańsk dołączył Lee McCulloch. 39-letni były reprezentant Szkocji pełnić będzie funkcję asystenta trenera Adama Owena. Od poniedziałku przebywa z zespołem na zgrupowaniu w Turcji.[Ekstraklasa]»

Telstar 18 - nowa oficjalna piłka meczowa LOTTO Ekstraklasy
Telstar 18 - tak nazywa się piłka, która już 9 lutego zadebiutuje na boiskach LOTTO Ekstraklasy. To także oficjalna futbolówka Mistrzostw Świata FIFA 2018, która dzięki wbudowanemu chipowi NFC jest najnowocześniejszym produktem w tym segmencie.[Ekstraklasa]»

[2018-01-14 09:33:55]
Kadra Lecha na obóz do Turcji
Dwudziestu dziewięciu piłkarzy znalazło się w kadrze Lecha na zimowe zgrupowanie w Turcji. Wśród nich znaleźli się wszyscy trzej zawodnicy, którzy w styczniu dołączyli do Kolejorza.[Ekstraklasa]»

[2018-01-14 08:37:05]
Kadra Jagiellonii na obóz w Belek
Sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok podał kadrę, która wyruszy w niedzielę na obóz przygotowawczy w Belek. Zgrupowanie w Turcji potrwa od 14 stycznia do 2 lutego.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane