Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

17. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 30 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie we Wrocławiu zostanie zainaugurowana 17. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań na pewno pozycję lidera utrzyma Lechia Gdańsk. Wygrana pozwoli też utrzymać Lechowi Poznań lokatę w górnej ósemce. Ciekawie będzie także m.in. w pojedynku słabego Zagłębia Sosnowiec z Zagłębiem Lubin, które zawodzi od paru tygodni.[Ekstraklasa]»

16. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 16. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ten weekend po 2 tygodniach listopadowej przerwy na kadrę polscy ligowcy wrócili do zmagań i rozpoczęli ostatni etap jesieni. Po kolejnym już zwycięstwie na prowadzeniu w tabeli pozostała rewelacyjna Lechia Gdańsk mająca coraz większą przewagę.[Ekstraklasa]»

[2018-11-25 21:16:54]
Adam Nawałka trenerem Lecha Poznań
Adam Nawałka podpisał kontrakt z Lechem Poznań. Były selekcjoner reprezentacji Polski związał się z Kolejorzem umową do 30 czerwca 2021 roku. Do nowego sztabu szkoleniowego dołączyło jeszcze pięciu trenerów.[Ekstraklasa]»

16. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 23 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Gliwicach zostanie zainaugurowana 16. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Tym samym po 2 tygodniach listopadowej przerwy na kadrę polscy ligowcy wrócą do zmagań i rozpoczną ostatni etap jesieni. Hitem tego weekendu będzie niedzielna potyczka lidera z wiceliderem.[Ekstraklasa]»

[2018-11-18 18:57:38]
Najdłuższa jesień w historii
Ze względu na reformę Ekstraklasy w tym roku podobnie jak w poprzednich latach jesienne zmagania w lidze zakończą się bardzo późno. W tym roku padnie nowy rekord, bowiem runda jesienna 2018/2019 zakończy się raptem 2 dni przed wigilią.[Ekstraklasa]»

[2018-11-14 11:12:45]
Piast ponownie w akcji Movember
Piast Gliwice kolejny rok z rzędu wspiera akcję Movember. Tym razem Gerard Badia i Jorge Felix przypominają o niej występując w dedykowanym spocie wideo, a logotyp akcji jest widoczny w klubowych social media. Klub wspiera także zbiórkę pieniędzy dla kibica cierpiącego na raka jądra.[Ekstraklasa]»

Koszulka meczowa na 100-lecie Powstania
Rokrocznie Lech Poznań uczestnicy w obchodach wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W tym roku przypada 100 lat od zimowych wydarzeń z przełomu 1918 i 1919 roku. Kolejorz, jako klub, który pielęgnuje pamięć historyczną całego regionu, już od meczu z Wisłą Płock rozpocznie tegoroczne, jubileuszowe upamiętnienie tych ważnych dla historii Polski zajść.[Ekstraklasa]»

Terminy zgrupowań Legii w przerwie zimowej
Legia Warszawa odbędzie dwa zgrupowania w przerwie zimowej. Miejscem przygotowań do rundy wiosennej będzie ośrodek ONETROIA Jose Mourinho Training Center w Troia Peninsula (Portugalia), położony ok. 100 km na południe od Lizbony.[Ekstraklasa]»

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 8 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Zabrzu została zainaugurowana 15. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ostatniej serii spotkań przed 3 tej jesieni listopadową przerwą na kadrę nie dojdzie do zmiany lidera ligowej tabeli. Natomiast niedzielny hit 15. kolejki pomiędzy Jagiellonią Białystok, a pogrążonym w kryzysie Lechem Poznań zakończył się remisem 2:2.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 18. kolejki Fortuna 1 Ligi
Pora na drugą część rozgrywek na zapleczu ekstraklasy. Czy Raków i ŁKS obronią miejsca premiowane awansem? Jak zmieni się sytuacja w dolnych rejonach tabeli? Przed pierwszoligowcami jeszcze cztery kolejki w tym roku.[Ekstraklasa]»

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 8 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Zabrzu zostanie zainaugurowana 15. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ostatniej serii spotkań przed 3 tej jesieni listopadową przerwą na kadrę znów może dojść do zmiany lidera ligowej tabeli. Hitem 15. kolejki będzie niedzielne starcie Jagiellonii z pogrążonym w kryzysie Lechem.[Ekstraklasa]»

Dzień Świętego Marcina również w Białymstoku
11 listopada, niedzielne popołudnie. W całej Polsce to Święto Niepodległości. W stolicy Wielkopolski jednak ma ono zapach i smak cukierniczego arcydzieła. Chodzi o polukrowany i obsypany orzechami wypiek z ciasta półfrancuskiego ze znakomitym farszem z białego maku i bakalii. Detale? Receptury? Oj, co to... to nie! Te poznańscy cukiernicy trzymają w najlepiej zabezpieczonych skrytkach.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane