Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

Lista Wiślaków na zgrupowanie w Villarreal
Od niedzieli, przez najbliższe dwa tygodnie, piłkarze Białej Gwiazdy przygotowania do rundy rewanżowej rozgrywek Lotto Ekstraklasy kontynuować będą na Półwyspie Iberyjskim. Trener Joan Carrillo ogłosił listę 26 piłkarzy, których zabierze na zgrupowanie do Villarreal.[Ekstraklasa]»

Kadra Lechii Gdańsk na obóz w Turcji
13 stycznia piłkarze Lechii Gdańsk wyruszyli do Turcji, gdzie spędzą najbliższe dni na pierwszym z zaplanowanych obozów przygotowawczych. Kadra Biało-Zielonych na zgrupowanie w Belek liczy 26 piłkarzy.[Ekstraklasa]»

[2018-01-12 17:32:57]
Khoblenko wypożyczony do Lecha
Oleksiy Khoblenko został w piątek nowym piłkarzem Lecha. Ukrainiec został wypożyczony z Czornomorca Odessa na sześć miesięcy z opcją pierwokupu. Kolejorz posiada opcję wykupienia zawodnika po zakończeniu sezonu.[Ekstraklasa]»

[2018-01-12 15:44:32]
Tim Rieder nowym piłkarzem WKS-u
24-letni Tim Rieder pierwszym zimowym wzmocnieniem Śląska Wrocław. Niemiecki środkowy obrońca został wypożyczony z FC Augsburg do końca sezonu 2017/18.[Ekstraklasa]»

Daniel Łukasik na dłużej w Lechii Gdańsk
Pomocnik Lechii Daniel Łukasik podpisał 12 stycznia nowy kontrakt z gdańskim klubem. Umowa Łukasika z Lechią obowiązywać będzie do 30 czerwca 2021 roku.[Ekstraklasa]»

[2018-01-11 20:10:01]
Tomasik piłkarzem Lecha
Piotr Tomasik nowym piłkarzem Lecha. Obrońca związał się z Kolejorzem trzy i pół-letnim kontraktem, który będzie obowiązywał do czerwca 2021 roku.[Ekstraklasa]»

[2018-01-11 19:47:05]
LV BET  gra dalej z Wisłą
Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie, która od marca 2017 roku wspiera Białą Gwiazdę, postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie oraz poszerzyć współpracę z Wisłą Kraków. Widząc duży potencjał sportowy 13-krotnego mistrza Polski zdecydowano się na realizację kolejnych wspólnych projektów.[Ekstraklasa]»

Jakub Wójcicki został nowym zawodnikiem Jagiellonii
Jakub Wójcicki jest pierwszym zawodnikiem, który zasilił Jagiellonię podczas zimowego okna transferowego. Boczny obrońca związał się z klubem dwuipółletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok. Rundę jesienną spędził w Cracovii, w której rozegrał 18 meczów.[Ekstraklasa]»

Flavio Paixao przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk
Flavio Paixao przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk. W czwartek 11 stycznia portugalski pomocnik Biało-Zielonych złożył podpis pod nową umową, która obowiązywać będzie przez dwa lata, począwszy od 1 lipca 2018 roku. Dotychczasowy kontrakt piłkarza z klubem wygasał 31 czerwca 2018 roku.[Ekstraklasa]»

[2018-01-10 16:04:14]
Suzuki sponsorem Korony Kielce
Grająca w Lotto Ekstraklasie Korona Kielce oraz Suzuki Motor Poland 10 stycznia 2018 r. podpisały umowę sponsorską, na podstawie której marka Suzuki została Partnerem Motoryzacyjnym Klubu.[Ekstraklasa]»

[2018-01-10 13:10:32]
Jerzy Brzęczek trenerem grudnia
W głosowaniu szkoleniowców drużyn LOTTO Ekstraklasy, trenerem miesiąca grudnia został Jerzy Brzęczek. Konkurs organizowany jest wspólnie przez Ekstraklasę S.A. oraz firmę SEGA. To drugie wyróżnienie dla szkoleniowca Wisły Płock w sezonie 2017/2018. Wcześniej trener Brzęczek najlepszy okazał się we wrześniu.[Ekstraklasa]»

Trener Jozak: na tym zgrupowaniu możemy tylko wygrać
- Tak jak powiedziałem na spotkaniu z drużyną, sprawdzimy nowe wachlarze rozwiązań. Skupimy się na jednej koncepcji taktycznej, ale będziemy mieć też dla niej swojego rodzaju zaplecze na - nazwijmy to - nagłe wypadki. Będziemy starali się wybadać i sprawdzić nowe możliwości - mówi przed wylotem do USA trener Romeo Jozak.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane