Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

Bez goli na otwarcie rundy rewanżowej
Po niezbyt ciekawym meczu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zremisowała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:0. Przez większość spotkania zdecydowanie przeważali Żółto-Czerwoni, ale tego dnia brakowało im ostatniego podania i skuteczności.[Ekstraklasa]»

[2017-11-16 16:29:31]
Lech poleci do Belek
Poznaliśmy plan zimowych przygotowań Lecha Poznań. Przez 12 dni podopieczni Nenada Bjelicy będą pracować w tureckim Belek.[Ekstraklasa]»

Boisko treningowe Lecha już w grudniu będzie zadaszone
Przy INEA Stadionie powstaje zadaszenie nad boiskiem treningowym ze sztuczną nawierzchnią. Prace przygotowawcze trwały kilka ostatnich tygodni, we wtorek rozpoczął się montaż kotew gruntowych, na których oparta będzie konstrukcja tzw. "balonu". Zakończenie budowy i otwarcie obiektu zaplanowane jest na początek grudnia.[Ekstraklasa]»

Patryk Małecki na dłużej w Wiśle Kraków
Kolejny Wiślak zostaje przy R22. Patryk Małecki porozumiał się w sprawie warunków nowej umowy i podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.[Ekstraklasa]»

Obsada sędziowska 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy
Poznaliśmy obsadę sędziowską 16. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2017/2018.[Ekstraklasa]»

16. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
Już w piątek, 17 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Białymstoku zostanie zainaugurowana 16. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018. Tym samym polscy ligowcy powrócą do zmagań po dwutygodniowej przerwie na kadrę i rozpoczną ostatni IV etap rundy jesiennej składający się łącznie z 6 kolejek. W 16 serii spotkań czeka nas arcyciekawe starcie wicelidera z liderem.[Ekstraklasa]»

Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. wybrała nowego prezesa
Obradująca w dniu 9 listopada Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. rozstrzygnęła postępowanie konkursowe dotyczące wyłonienia nowego prezesa spółki. Został nim były wiceprezes oraz dotychczasowy p.o. prezesa Marcin Animucki.[Ekstraklasa]»

Top5 najszybszych goli sezonu 2016/17
W całym poprzednim sezonie LOTTO Ekstraklasy padło 812 goli. Razem z Oficjalną Marką Zegarków Ekstraklasy - Aztorin, odliczamy 5 zdobytych najszybciej po pierwszym gwizdku sędziego. 23 sekundy i 1:0? Imponujące! Zapraszamy na wspólne odliczanie![Ekstraklasa]»

Piłkarze Legii odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka
Każdy dzień jest dobry na to, aby zacząć pomagać innym! Zgodnie z mottem Fundacji Legii dwaj legioniści - Guilherme oraz Michał Kopczyński przed środowym treningiem odwiedzili małych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka[Ekstraklasa]»

Trener Października w LOTTO Ekstraklasie - Gino Lettieri
Bilans spotkań Korony Kielce w październiku 2017 roku w lidze: 3 mecze - 2 zwycięstwa, 1 remis. Bramki zdobyte: 10, bramki stracone: 3. Do tego wyrównany rekord swej najwyższej wygranej w historii występów w Ekstraklasie. Te argumenty przekonały głosujących do przyznania trenerowi drużyny z województwa świętokrzyskiego, Gino Lettieriemu, nagrody dla Trenera Października.[Ekstraklasa]»

Thomas Rogne odwiedził Poznań. Norweg przygotowuje się do transferu
Thomas Rogne przerwę między sezonami wykorzystał na wizytę w Poznaniu. Norweski obrońca po ostatnim meczu rozegranym w barwach IFK Goteborg przyleciał do stolicy Wielkopolski, aby jak najlepiej przygotować się do styczniowej zmiany klubu.[Ekstraklasa]»

Kamil Jóźwiak po zakończeniu sezonu odejdzie z Lecha
Agent Kamila Jóźwiaka w poniedziałek po południu definitywnie odrzucił przedstawioną zawodnikowi ofertę przedłużenia umowy z Lechem Poznań do końca sezonu 2020/2021. Wychowanek klubu, który na Bułgarską trafił prawie 6 lat temu postanowił kontynuować karierę za granicą.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane