Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2018-06-25 14:39:37]
Marcin Staniszewski blisko Arki
Grający na pozycji bramkarza Marcin Staniszewski zostanie nowym zawodnikiem Arki. Strony ustaliły warunki umowy. Urodzony 14 stycznia 1997 roku w Koszalinie zawodnik podpisze kontrakt na 2 lata z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[Ekstraklasa]»

Miedź wyjechała na obóz do Opalenicy
23 piłkarzy Miedzi Legnica znalazło się w kadrze, która w poniedziałek wyjechała do Opalenicy na obóz przygotowawczy. Miedź w Opalenicy będzie trenować przez najbliższy tydzień, a w sobotę rozegra dwa mecze sparingowe z Wartą Poznań i Koroną Kielce.[Ekstraklasa]»

Letnie sparingi klubów z Ekstraklasy
Wszystkie kluby Ekstraklasy są już w trakcie letnich przygotowań do nowych rozgrywek. Tego lata co najmniej jeden sparing rozegrało już 14 drużyn. Żadnej gry kontrolnej na swoim koncie nie mają tylko beniaminkowie.[Ekstraklasa]»

Mateusz Sopoćko podpisał profesjonalny kontrakt z Lechią
18-letni Mateusz Sopoćko, uzdolniony wychowanek Akademii Lechii Gdańsk, podpisał z gdańskim klubem swój pierwszy profesjonalny kontrakt, który obowiązywać będzie do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o rok. Pomocnik wybrał nr 80.[Ekstraklasa]»

[2018-06-21 11:35:48]
Henrik Ojamaa zawodnikiem Miedzi
27-letni Estończyk Henrik Ojamaa, który może występować zarówno na pozycji pomocnika jak i napastnika, podpisał 2-letnią (z opcją przedłużenia o kolejny rok) umowę z Miedzią Legnica. Zawodnik przeszedł testy medyczne i od czwartku rozpoczął treningi z Miedzią.[Ekstraklasa]»

Jose Kante podpisał kontrakt z Legią
27-letni napastnik Jose Kante podpisał z mistrzem Polski dwuletni kontakt z opcją przedłużenia o rok. Reprezentant Gwinei w poniedziałek wieczorem dołączył do drużyny na zgrupowaniu w Warce.[Ekstraklasa]»

José Kanté odszedł z Wisły Płock
José Kanté Martínez, który nie skorzystał z oferty przedłużenia wygasającej 30 czerwca 2018 roku umowy z Wisłą Płock już w ubiegłym tygodniu otrzymał zgodę na wcześniejsze rozpoczęcie treningów z Legią Warszawa, a w poniedziałek w stolicy Hiszpan podpisał kontrakt z mistrzami Polski.[Ekstraklasa]»

Mateusz Machaj nowym zawodnikiem Jagiellonii
Jagiellonia Białystok dokonała drugiego letniego wzmocnienia przed sezonem 2018/19. Nowym zawodnikiem Żółto-Czerwonych został Mateusz Machaj, który w poniedziałek podpisał z Jagą dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.[Ekstraklasa]»

Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie w Warce
W dniach 18 czerwca – 1 lipca legioniści będą przygotowywać się do sezonu na zgrupowaniu w Warce. Na obóz zostało powołanych 29 zawodników.[Ekstraklasa]»

[2018-06-15 16:39:20]
Krystian Miś zawodnikiem Wisły
Krystian Miś został zawodnikiem Nafciarzy. 22-latek z klubem związał się dwuletnią umową, w której zawarto opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok. Do Wisły Płock kolejny nowy piłkarz dołącza na zasadzie transferu gotówkowego z Korony Kielce.[Ekstraklasa]»

[2018-06-15 15:45:08]
Michał Janota w Arce
Michał Janota podpisał dzisiaj umowę Arką Gdynia, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019 z opcją przedłużenia o kolejny rok.[Ekstraklasa]»

[2018-06-15 15:41:57]
Aleksandar Kolev w Arce
Kontrakt na 2 lata z opcją przedłużenia na kolejny rok podpisał dzisiaj Aleksandar Kolev.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane