Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

[2018-01-08 13:14:00]
Filip Jazvić odchodzi z Arki
Arka Gdynia za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z Filipem Jazvićem. Pomocnik, który przed Arką reprezentował barwy rumuńskiego Universitatea Craiova jesienią 2017 rozegrał w żółto-niebieskich barwach 10 spotkań i zdobył 1 bramkę.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 11:47:47]
Łukasz Moneta zagra w Zagłębiu
23-letni pomocnik nowym nabytkiem KGHM Zagłębia Lubin. Łukasz Moneta do Lubina trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z Legii Warszawa z opcją pierwokupu. Zawodnik, który na boisku będzie występował z numerem 77 swój debiut będzie miał szansę zaliczyć właśnie w spotkaniu z Legią.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 11:03:32]
Legioniści wrócili na Ł3
W poniedziałek piłkarze Legii Warszawa po przerwie świątecznej wrócili z urlopów. Oprócz starej gwardii w klubie zjawili się również nowi zawodnicy. Po dwudniowych zajęciach przy Łazienkowskiej w środę legioniści wylecą na zgrupowanie do USA.[Ekstraklasa]»

Redwan Memeszew na testach w Jagiellonii
Od poniedziałku na testach w Jagiellonii będzie przebywał ukraiński zawodnik Redwan Memeszew. 25-letni zawodnik występuje w drugiej linii.[Ekstraklasa]»

Sparingowy rozkład jazdy Wisły Kraków
Sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy zaplanował swoim podopiecznym cztery mecze kontrolne, które zostaną rozegrane podczas okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej rozgrywek Lotto Ekstraklasy 2017/2018. Trzy pierwsze sparingi odbędą się podczas zgrupowania Wiślaków w Hiszpanii, ostatni z kolei po powrocie do Polski.[Ekstraklasa]»

Adam Buksa wypożyczony do Pogoni Szczecin
21-letni ofensywny zawodnik Adam Buksa został piłkarzem Pogoni. Szczeciński klub wypożyczył go z Zagłębia Lubin na pół roku, z prawem pierwokupu w przypadku utrzymania w Lotto Ekstraklasie. Buksa może grać jako pomocnik i napastnik.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 09:11:32]
Kadra Górnika na obóz w Kravare
W poniedziałek rano drużyna zabrzańskiego Górnika wyjechała na pierwszy obóz przygotowawczy do czeskiego Kravare. Podopieczni trenera Marcina Brosza do soboty będą trenowali w ośrodku Buly Arena.[Ekstraklasa]»

William Remy w Legii po zaliczeniu testów medycznych
Środkowy obrońca Montpellier HSC William Remy w sobotę przyleciał do Warszawy. 26-letni defensor zwiąże się z stołecznym klubem umową po pozytywnym zaliczeniu testów medycznych, które odbędą się w poniedziałek.[Ekstraklasa]»

Dawid Błanik piłkarzem Pogoni Szczecin
Drugim zimowym wzmocnieniem Pogoni jest Dawid Błanik. Występujący ostatnio w I-ligowym GKS-ie Tychy zawodnik do Pogoni trafia na zasadzie transferu definitywnego. 20-letni piłkarz, mogący grać jako boczny obrońca i pomocnik związał się ze szczecińskim klubem 3,5-letnim kontraktem.[Ekstraklasa]»

[2018-01-05 21:01:20]
Marko Vešović piłkarzem Legii
Marko Vešović, reprezentant Czarnogóry i czołowy zawodnik aktualnego mistrza Chorwacji HNK Rijeka pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał 3,5-letni kontrakt z Legią Warszawa. Nowy piłkarz mistrza Polski będzie występował z numerem 20.[Ekstraklasa]»

[2018-01-05 15:34:14]
Gerson wraca do Lechii Gdańsk
Po zakończeniu wypożyczenia do koreańskiego Gangwon FC Gerson Guimarães Ferreira Junior wraca do Lechii Gdańsk. 25-letni Brazylijczyk w poniedziałek stawi się na pierwszych zajęciach Lechii w 2018 roku i rozpocznie z gdańskim zespołem okres przygotowawczy do wiosennych meczów Lechii w Lotto Ekstraklasie.[Ekstraklasa]»

[2018-01-05 13:15:46]
Andrii Bogdanov w Arce
Nowym zawodnikiem Arki został Andrii Bogdanov. Urodzony 21 stycznia 1990 roku w Kijowie zawodnik podpisał kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia. Jest środkowym pomocnikiem.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane