Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

Zimowe sparingi 2019 klubów z Ekstraklasy – część II
W minionym tygodniu ligowcy przebywający w komplecie na zagranicznych obozach rozegrali bardzo dużo sparingów. Większość ekip ma na swoim koncie co najmniej 3 mecze kontrolne. Wyjątkiem jest Jagiellonia oraz Arka, które rozegrały dotąd po 2 spotkania.[Ekstraklasa]»

[2019-01-27 13:02:07]
Nowy przepis już za pół roku
Za pół roku od nowego sezonu 2019/2020 w życie wejdą kolejne zmiany w Ekstraklasie. Jednym z punktów małej reformy będzie konieczność przebywania na boisku w każdej drużynie podczas meczu co najmniej jednego młodzieżowca. Młodzieżowcem będzie wtedy zawodnik urodzony w 1999 roku lub młodszy. Część ligowców może mieć problem ze znalezieniem takiego piłkarza.[Ekstraklasa]»

[2019-01-26 09:45:55]
Maciej Spychała piłkarzem Wisły
Maciej Spychała na zasadzie transferu definitywnego został zawodnikiem Wisły Płock. Środkowy pomocnik podpisał z klubem 2,5-letni kontrakt, w którym znajduje się opcja przedłużenia o kolejny rok.[Ekstraklasa]»

Zhamaletdinov piłkarzem Lecha Poznań
Rosyjski napastnik, Timur Zhamaletdinov został w piątek zawodnikiem Lecha Poznań. 21-letni atakujący jest wypożyczony do Kolejorza na najbliższe pół roku, a klub ze stolicy Wielkopolski zapewnił sobie prawo wykupu zawodnika po zakończeniu tego sezonu.[Ekstraklasa]»

Timur Żamaletdinow na testach medycznych
Timur Żamaletdinow od czwartkowego popołudnia przechodzi testy medyczne w Lechu Poznań. Jeśli zakończą się one pozytywnie, 21-letni napastnik zostanie wypożyczony na pół roku do Kolejorza z opcją wykupu.[Ekstraklasa]»

Dobre wyniki badań Adama Frączczaka
W miniony piątek, 18 stycznia, Adam Frączczak przeszedł rutynową kontrolę u profesora Grzegorza Zielińskiego, który na początku grudnia operował go w Warszawie. Wyniki badań są optymistyczne. "Frączu" jest na dobrej drodze do powrotu na boisku.[Ekstraklasa]»

[2019-01-21 13:34:11]
Nowy kontrakt Mateusza Praszelika
18-letni Mateusz Praszelik podpisał z Legią Warszawa nową, półtoraroczną umowę z opcją przedłużenia. Absolwent Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, który przy Łazienkowskiej trenuje od 14. roku życia, przygotowuje się do rundy wiosennej z pierwszym zespołem.[Ekstraklasa]»

Sebastian Kowalczyk z nowym kontraktem
Nową umowę z Pogonią Szczecin parafował Sebastian Kowalczyk. Kontrakt piłkarza z Dumą Pomorza będzie obowiązywał przez 3 najbliższe lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.[Ekstraklasa]»

[2019-01-19 18:56:43]
Musonda nowym piłkarzem Śląska
Reprezentant Zambii, Lubambo Musonda, został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. Skrzydłowy związał się z klubem półtorarocznym kontraktem z opcją przedłużenia o dwa kolejne sezony.[Ekstraklasa]»

[2019-01-19 17:58:29]
Kadra na cypryjskie zgrupowanie
Po zakończeniu pierwszego etapu zimowych przygotowań już dziś późnym wieczorem Nafciarze wylecą z lotniska w Warszawie do Larnaki, skąd natomiast udadzą się do Ayia Napy, gdzie przez blisko dwa tygodnie będą przygotowywać się do zaplanowanego na 10 lutego startu drugiej części rozgrywek.[Ekstraklasa]»

Krzysztof Mączyński w Śląsku Wrocław
Krzysztof Mączyński, 31-krotny reprezentant Polski, został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Pomocnik związał się z klubem kontraktem do czerwca 2021 roku.[Ekstraklasa]»

Kadra Lechii Gdańsk na obóz w Turcji
W sobotę 19 stycznia w godzinach porannych piłkarze Lechii Gdańsk odlecą na zimowe zgrupowanie w Belek, które potrwa do 2 lutego. Trener Piotr Stokowiec zabrał do Turcji 27 zawodników.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane