Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

#WartaPoznania – nowa koszulka meczowa piłkarzy Warty Poznań
Ma nowy, haftowany herb, została wykonana z materiału, który w 75 proc. pochodzi z recyklingu, a w jej centralnym miejscu znajduje się symboliczny plan Poznania – tak wygląda nowa koszulka meczowa piłkarzy Warty Poznań na sezon 2023/24.[Ekstraklasa]»

Śląsk z najwyższą w Polsce oceną organizacji meczów i bezpieczeństwa
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował kolejny „Raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN”. Tworzony każdego roku dokument obejmuje dane i informacje z całego poprzedniego sezonu. Śląsk Wrocław tradycyjnie już znalazł się w czołówce wielu kategorii, osiągając najwyższą ogólną ocenę organizacji meczów w PKO BP Ekstraklasie.[Ekstraklasa]»

STS oficjalnym bukmacherem Korony Kielce
STS – największy bukmacher w Polsce – podpisał kontrakt sponsorski z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Na jej mocy STS został oficjalnym sponsorem i bukmacherem kieleckiego klubu.[Ekstraklasa]»

Śląsk z niespodzianką dla karnetowiczów
Sezon 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami, a pierwszy mecz PKO BP Ekstraklasy na Tarczyński Arenie zostanie rozegrany już w sobotę, 29 lipca. Najlepszym sposobem, by wspierać WKS jest kupno karnetu. Teraz na karnetowiczów czekają dodatkowe korzyści - 50% rabatu na bilet dla osoby towarzyszącej na mecz z Zagłębiem lub Pogonią![Ekstraklasa]»

Betclic nowym Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzów
Betclic, czołowa marka bukmacherska w Polsce, został nowym Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzów. Umowa z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy obowiązywać będzie przez co najmniej dwa lata. W ramach współpracy logo Betclic znajdzie się m.in. w centralnym punkcie frontu koszulek „Niebieskich”.[Ekstraklasa]»

[2023-07-13 20:20:30]
Burak Ince zawodnikiem Śląska
Śląsk Wrocław ma nowego piłkarza. Do kadry pierwszego zespołu dołączył Burak İnce. 19-letni turecki pomocnik podpisał z wrocławskim klubem umowę do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[Ekstraklasa]»

[2023-07-12 18:18:28]
#Hotić2026
Dino Hotić został nowym piłkarzem Lecha Poznań. Bośniacki skrzydłowy w środę w Centrum Badawczo-Rozwojowym ppodpisał z Kolejorzem trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku.[Ekstraklasa]»

Kenneth Zohore piłkarzem Śląska Wrocław
Kenneth Zohore został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. 29-letni napastnik podpisał z wrocławskim klubem roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[Ekstraklasa]»

[2023-07-11 12:43:47]
Juan Muñoz piłkarzem Zagłębia
Juan Muñoz urodził się 12 listopada 1995 roku w hiszpańskim mieście Utera, położonym w pobliżu Sewilli i to właśnie tam rozpoczynał swoją piłkarską karierę.[Ekstraklasa]»

[2023-07-11 09:57:28]
#Ali2026
Wszystkie formalności zostały dopięte, więc możemy już oficjalnie ogłosić, że Ali Gholizadeh jest piłkarzem Lecha Poznań. Irański skrzydłowy podpisał z Kolejorzem trzyletni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.[Ekstraklasa]»

Ogłoszono przetarg na wykonanie boisk treningowych przy Drodze Dębińskiej
Do 25 lipca potrwa ogłoszony właśnie przetarg na „wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych związanych z budową boisk treningowych” w ramach modernizacji infrastruktury sportowej przy Drodze Dębińskiej 12.[Ekstraklasa]»

[2023-07-08 20:43:02]
Nowe koszulki meczowe Śląska
Nowe spojrzenie i głębokie barwy. Prezentujemy koszulki meczowe na sezon 2023/24, tworzone we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane