Najnowsze newsy

Siatkówka

Jan Król opuszcza VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

Jan Król odchodzi z VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Trzydziestoletni atakujący po sezonie spędzonym w stolicy zmienia klub.[PlusLiga]»

Szeroka kadra Polski juniorów młodszych na sezon 2020
Fot.: CEV

w sobotę 6 czerwca reprezentacja juniorów młodszych pod okiem trenera Michała Bąkiewicza w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem rozpocznie pierwszą część zgrupowania.[Młodzieżowe]»

Mistrz Europy wstępuje w żółto niebieskie-szeregi
fot.: Sylwia Kuś

Zbigniew Bartman, który poprzedni sezon spędził w Rzeszowie, w sezonie 2020/2021 reprezentować będzie żółto – niebieskie barwy. Popularny “Zibi” występować będzie na pozycji przyjmującego.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły od 1 lipca będzie zawodnikiem Trefla Gdańsk
Fot.: Magdalena Kudzia

Ikona polskiej siatkówki, mistrz świata z 2014 roku, trzynastokrotny medalista mistrzostw kraju, czołowy atakujący globu - Mariusz Wlazły - od 1 lipca będzie zawodnikiem Trefla Gdańsk![PlusLiga]»

Marcin Waliński w Ślepsku Malow Suwałki
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Marcin Waliński został zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki - poinformował klub. 30-letni przyjmujący urodził się 24 października 1990 roku w Trzciance. Waliński rozegrał do tej pory 11 sezonów w PlusLidze, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych siatkarzy w zespole prowadzonym przez trenera Andrzeja Kowala.[PlusLiga]»

[2020-06-04 20:37:11]
Maciej Muzaj w Uralu Ufa
Fot.: Anna Jabłczyk

Maciej Muzaj będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Uralu Ufa. Reprezentant Polski, który obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry w Spale, podpisał roczny kontrakt z klubem rosyjskiej Superligi.[Ligi zagraniczne]»

[2020-06-04 17:47:31]
To już 12 lat…
Fot.: Piotr Dłubak

4 czerwca 2008 roku zmarła we Wrocławiu Agata Mróz-Olszewska, 138-krotna reprezentantka Polski w latach 2003-2006, złota medalistka mistrzostw Europy w 2003 i 2005 roku.[Siatkówka]»

Wassim Ben Tara zawodnikiem Stali Nysa
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Wassim Ben Tara, który poprzedni sezon spędził we francuskiej Ligue A w drużynie GFC Ajaccio VB, w sezonie 2020/2021 będzie reprezentował żółto – niebieskie barwy.[PlusLiga]»

Damian Schulz nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mistrz Świata 2018 oraz dwukrotny zdobywca Pucharu Polski. W PlusLidze rozegrał 169 spotkań, w których zdobył aż 1971 punktów. Damian Schulz przez najbliższe dwa sezony będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn![PlusLiga]»

[2020-06-03 17:11:14]
#WracamyDoGry - parkiet i piach:
Fot.: Anna Jabłczyk

- Wracamy do siatkówki na ile to możliwe - mówi mistrz świata z 2018 roku, przyjmujący Bartosz Kwolek. Środa była kolejnym dniem zgrupowania kadry siatkarzy w Ośrodku PrzygotowańOlimpijskich COS w Spale. Odbył się pierwszy trening z podziałem na grupy - przed południem był trening w sali i na siłowni, a następnie zajęcia zostały przeniesione na piasek.[Reprezentacje]»

Wspieramy seniorów w trakcie pandemii
Fot.: Karol Zdyb

W trudnym czasie pandemii Fundacja Polska Siatkówka nie pozostawiła bez pomocy najstarszych członków Rodziny Siatkarskiej, deklarując gotowość wsparcia ich w codziennych czynnościach.[Siatkówka]»

Agnieszka Bednarek zakończyła karierę sportową
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Agnieszka Bednarek zdecydowała się zakończyć karierę sportową, która rozpoczęła się w MLKS Sparcie Złotów, a w latach w 2001–2005 w SMS PZPS Sosnowiec. Olimpijka z Pekinu rozegrała 157 meczów w reprezentacji Polski. Przez ostatnich siedem sezonów grała w Grupie Azoty Chemika Police, z którym zdobyła sześć mistrzostw kraju, pięć pucharów i trzy Superpuchary Polski.[Siatkówka]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane