Najnowsze newsy

Siatkówka - Plażowa

Rafał Pośpiech: Dużo dzieje się w Grodzie Kraka
Fot.: FIVB

W czwartek, w Krakowie na obiektach KS Wanda rozbrzmiały pierwsze gwizdki ORLEN Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018. Organizatorzy oprócz wielu atrakcji dla kibiców przygotowali również nowości dla zawodników.[Plażowa]»

WT Siofok: Polki z nowym zwycięstwem
Fot.: FIVB

Z Czeszkami, Zolnercikovą oraz Klimesovą zmierzyły się dziś popołudniu, Agata Ceynowa oraz Martyna Kłoda. Najbardziej wyrównana, ciekawa walka towarzyszyła pierwszej partii wspomnianego spotkania, szczęśliwszej dla Diany Zolnercikovej i Evy Klimesovej. Ostatecznie zwycięzcę tej rywalizacji w ramach World Tour Siofok poznaliśmy dopiero po dodatkowym secie, w którym o cztery punkty efektywniej w placu gry od boiskowych przeciwniczek zaprezentowały się ambitne siatkarki z Polski.[Plażowa]»

WT Siofok: Ceynowa i Kłoda pozostają w turnieju
Fot.: CEV

Olsen i Bisgaard były przeciwniczkami Agaty Ceynowej i Martyny Kłody w spotkaniu barażowym, o pozostanie w zmaganiach World Tour. Lepiej dysponowane na piasku biało-czerwone zdołały skutecznie rozprawić się ze swoimi duńskimi przeciwniczkami, właściwie nie dając im większych szans w żadnym z rozegranych setów. Każdą z partii polskie reprezentantki zwyciężyły stosunkowo solidną przewagą pięciu punktów. Za sprawą sobotniej porażki z Ceynową i Kłodą, Olsen oraz Bisgaard pożegnały się z turniejem w Siofok.[Plażowa]»

WT Siofok: Porażka polskich siatkarek
Fot.: FIVB

Martyna Kłoda i Agata Ceynowa przegrały mimo naprawdę ambitnej walki dzisiejszą rywalizację ze Słowenkami, siostrami Niną Lovsin i Tajdą Lovsin. Na niekorzystnym dla Polek końcowym wyniku zaważył niewątpliwie przegrany różnicą sześciu punktów drugi set. Decydująca, ostatnia partia spotkania także należała niestety do bardziej zdeterminowanych na tamten moment i niezwyciężonych jak dotąd w zmaganiach typu World Tour Siofok reprezentantek Słowenii.[Plażowa]»

[2018-08-24 13:08:40]
WT Siofok: Polki z cenną wygraną
Fot.: FIVB

Zwycięstwo w swojej pierwszej konfrontacji zapisały właśnie rywalizujące aktualnie w zmaganiach WT Siofok, a konkretnie w grupie B tych rozgrywek, Martyna Kłoda oraz Agata Ceynowa. Przeciwniczkami polskich siatkarek plażowych były niewątpliwie dużo słabsze dziś technicznie na piasku Dénesi i Györi, które to bardzo szybko pozwoliły się zdominować naszym efektywnym w placu gry rodaczkom. W decydującej partii spotkania Brigitta Dénesi i Panna Györi poległy różnicą ośmiu punktów.[Plażowa]»

Dwie polskie pary na podium w Hamburgu
Fot.: FIVB

Michał Bryl i Grzegorz Fijałek ulegli 0:2 (19:21, 17:21) Norwegom Christianowi Sorumowi i Andersowi Molowi w wielkim finale World Touru w Hamburgu. Polacy mogą cieszyć się z drugiego miejsca, natomiast chwilę wcześniej po brązowe medale sięgnął drugi polski duet Kantor/Łosiak.[Plażowa]»

Finał World Touru w Hamburgu: świetna gra polskich par
Fot.: FIVB

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak oraz mistrzowie Europy - Norwegowie Anders Mol i Christian Sorum wygrali swoje grupy w rozgrywanym w Hamburgu finałowym turnieju World Tour. Wymienione pary awansowały do półfinału.[Plażowa]»

ME U18: Szybkie zwycięstwo Florczyka i Nowaka
Fot.: CEV

Za reprezentującymi obecnie polską siatkówkę plażową na czeskich boiskach, Mateuszem Florczykiem oraz Jakubem Nowakiem bardzo udane spotkanie, które odbyło się w ramach ich drugiego starcia w grupie D Mistrzostw Europy. Nasi rodacy zmierzyli się dziś z Marcussenem i Hoffem. Mecz z graczami z Danii trudno określić jako specjalnie wymagający - w każdym z dwóch setów wspomnianej rywalizacji nasi rodacy prezentowali się o wiele lepiej, stosunkowo szybko uciekając przeciwnikom na bezpieczne prowadzenie.[Plażowa]»

ME U18: Portugalczycy bez szans z Polakami
Fot.: FIVB

Guilherme Maia i Filipe Leite z Półwyspu Iberyjskiego byli przeciwnikami Mateusza Florczyka oraz Jakuba Nowaka, a zatem polskiej kadry na Mistrzostwach Europy do lat osiemnastu w czeskim Brnie. Portugalscy siatkarze w żadnym momencie tej popołudniowej konfrontacji nie potrafili prowadzić ze swoimi rywalami wyrównanej, ciekawej walki, co przy jak najbardziej poprawnej, konsekwentnej postawie Polaków, dało naprawdę przekonujące zwycięstwo naszych graczy.[Plażowa]»

[2018-08-11 23:10:10]
WT Vaduz: Polki na drugim miejscu!
Fot.: FIVB

Bardzo dobrze poradziły sobie w meczu z rywalkami z Grecji, Martyna Kłoda i Agata Ceynowa. Za sprawą dwusetowej wygranej zapewniły one sobie prawo do walki o złoto. W dzisiejszym finale zmagań World Tour Vaduz Polki zmierzyły się z Amerykankami, które to dla odmiany zwyciężyły wcześniej ze Szwajcarkami. We wspomnianym boju polskich oraz amerykańskich siatkarek, nasze rodaczki niestety uległy, sięgając tym samym po drugie miejsce w końcowej kwalifikacji. W konfrontacji o brąz szczęście dopisało Greczynkom.[Plażowa]»

WT Vaduz: Canarinhos żegnają się z turniejem
Fot.: CEV

Mateusz Paszkowski i Mateusz Łysikowski zwycięsko zakończyli starcie z duetem Márcio Gaudie/Arthur z Brazylii, a zatem z pogromcami Samoilovsa i Smitsa. Jakkolwiek inauguracyjna partia starcia należała do skuteczniejszych o włos Canarinhos, niezrażeni Polacy bardzo szybko zrewanżowali się swoim przeciwnikom, doprowadzając do cennego wyrównania, a następnie cieszyli się z wygranej w najważniejszym z setów. Porażka Brazylijczyków z Polakami była ich ostatnim występem w mieście Vaduz.[Plażowa]»

WT Vaduz: Australijki gromią Dudę i Łodej
Fot.: FIVB

Nicole Laird i Brittany Kendall w spotkaniu drugiej rundy kwalifikacji World Tour Vaduz nie dały żadnych szans polskiemu duetowi Marta Duda/Marta Łodej. Nieskuteczna gra m.in. w ataku w wykonaniu naszych reprezentantek sprawiła, że Duda oraz Łodej bardzo szybko oddały swoim przeciwniczkom inauguracyjną partię. Podobny scenariusz miał decydujący set meczu, w którym ponownie ewidentnie dominowały na piasku waleczne Australijki.[Plażowa]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane