Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie sprostała Leo Shoes Modena
Fot. Magdalena Kudzia

W drugim meczu w CEV Lidze Mistrzów 2021 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie sprostała Leo Shoes Modena. Siatkarze Andrei Anastasiego przegrali z utytułowaną włoską ekipą 0-3.[Liga Mistrzów]»

Czas na starcie z włoską potęgą. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra z Modeną
Fot. Magdalena Kudzia

W swoim drugim meczu w turnieju CEV Ligi Mistrzów 2021 w Roeselare siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa zmierzą się z wielką włoską Modeną. Do spotkania dojdzie w środę 16 grudnia.[Liga Mistrzów]»

Świetny mecz VERVY Warszawa ORLEN Paliwa na inaugurację CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa od mocnego uderzenia rozpoczęła pierwszy turniej grupy D w CEV Lidze Mistrzów 2021. Siatkarze Andrei Anastasiego w Roeselare w bardzo dobrym stylu bez straty seta pokonali miejscowe Knack.[Liga Mistrzów]»

Ángel Trinidad de Haro rozpracuje Knack Roeselare? „To mocna drużyna”
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna walkę w CEV Lidze Mistrzów. Pierwszym rywalem siatkarzy Andrei Anastasiego będzie Knack Roeselare. Zespół wicemistrzów Belgii doskonale zna rozgrywający warszawian – Ángel Trinidad de Haro.[Liga Mistrzów]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna zmagania w CEV Lidze Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

We wtorek 15 grudnia VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zainauguruje swój drugi sezon w rozgrywkach CEV Ligi Mistrzów. Stołeczni siatkarze w pierwszym turnieju grupy D w Roeselare zmierzą się z miejscowym Knack, Leo Shoes Modena i Kuzbassem Kemerowo.[Liga Mistrzów]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa poznała terminarz CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa poznała harmonogram pierwszego turnieju CEV Ligi Mistrzów 2021. Do rywalizacji dojdzie w połowie grudnia w Belgii.[Liga Mistrzów]»

Kwalifikacje LM: Arcada Galati - Jastrzębski Węgiel 0:3
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Arcada Galati przegrała z Jastrzębskim Węglem 0:3 (18:25, 16:25, 17:25) w meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów. Polski zespół awansował do fazy grupowej i zagra z Zenitem Kazań, Berlinem Recycling Volleys i ACH Volley Lublana. Turnieje tej grupy zostaną zorganizowane w Berlinie oraz Kazaniu.[Liga Mistrzów]»

Węgrzy zarażeni koronawirusem i nie zagrają w Lidze Mistrzów.
W dniach 10-12 listopada w rumuńskim Gałaczu zaplanowano turniej 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z udziałem: gospodarzy – drużyny Arcada Galati, Jastrzębskiego Węgla oraz węgierskiego Fino Kaposvar. Już wiadomo, że Węgrzy nie wezmą udziału w zawodach nad Dunajem z powodu koronawirusa.[Liga Mistrzów]»

Eliminacje LM: Jastrzębski Węgiel zagra w Rumunii
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Europejska Konfederacja Siatkówki CEV podtrzymała swoją decyzję dotyczącą gospodarza turnieju 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. O awans do fazy głównej tych rozgrywek Jastrzębski Węgiel powalczy w Rumunii.[Liga Mistrzów]»

Turnieje Ligi Mistrzów w Kędzierzynie-Koźlu i Bełchatowie
Fot.: FIVB

Zgodnie z decyzją Europejskiej Federacji Siatkówki faza grupowa tegorocznej Ligi Mistrzów zostanie rozegrana w nieco innym systemie niż w ostatnich latach. Gospodarzami będą m.in. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów.[Liga Mistrzów]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa chce zorganizować turniej CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywki CEV Ligi Mistrzów stanęły pod znakiem zapytania. W jakiej formie się odbędą? Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej przygotowała awaryjny scenariusz.[Liga Mistrzów]»

Wyjazd Jastrzębskiego Węgla do Rumunii odwołany! Powodem koronawirus w Arcadzie Galati
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Jastrzębski Węgiel informuje, że wskutek potwierdzonych przypadków koronawirusa w rumuńskiej drużynie turniej 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie - taki komunikat możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Jastrzębia Zdroju.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane