Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

Dopełnić formalności w meczu z Arkasem
Fot.: Elżbieta Wilk

Przed nami ostatnie spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już w środę ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie ostatni zespół w grupie E – Arkas Izmir. Turcy nie są w stanie zmienić swojej pozycji, mistrzom Polski triumf zagwarantuje awans z pierwszego miejsca w grupie.[Liga Mistrzów]»

Bartosz Bednorz: Chcemy udowodnić, że jesteśmy lepsi
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę PGE Skra Bełchatów rozegra ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na wyjeździe zmierzy się z Chaumont VB 52 Haute Marne. Siatkarze PGE Skry już zapewnili sobie awans z grupy, ale w przypadku zwycięstwa i korzystnego rezultatu w drugim spotkaniu pomiędzy Dynamo Moskwa i Lokomotiwem (środa godz. 17:00), mają szansę na rozstawienie w play-off. - Chcemy udowodnić, że jesteśmy lepsi - powiedział Bartosz Bednorz.[Liga Mistrzów]»

Karol Kłos: Nie pamiętam tak dobrych statystyk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W 5. meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów PGE Skra Bełchatów wygrała 3:0 z niezwyciężonym dotąd Lokomotiwem Nowosybirsk i zapewniła sobie awans do dalszych gier. - Charakter drużyny pozostał i bardzo cieszy to, że w trudnych sytuacjach nie pękamy - powiedział środkowy wicemistrzów Polski po wtorkowym, spektakularnym zwycięstwie.[Liga Mistrzów]»

Maurice Torres: Dla nas to ważne zwycięstwo
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Trentino Diatec 3:2 w meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów i zapewniła sobie awans do fazy play off. - Dla nas to piękne i bardzo ważne zwycięstwo - powiedział Maurice Torres, który zdobył 19 punktów dla drużyny mistrza Polski.[Liga Mistrzów]»

Marcin Janusz: Cały zespół zagrał dobrze
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę PGE Skra Bełchatów pokonała Lokomotyw Nowosybirsk 3:0 w meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów i w dalszym ciągu zachowuje szanse na awans do fazy play off. - Mamy ciężką sytuację w grupie i nie możemy pozwolić sobie na porażkę w grupie. Graliśmy pod presją, ale wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Marcin Janusz, rozgrywający wicemistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

Ferdinando De Giorgi: Nie utrzymaliśmy równej jakości gry
Fot.: Elżbieta Wilk

Jastrzębski Węgiel pokonał Spacer’s Toulouse VB 3:2 w meczu piątej kolejki grupy D Ligi Mistrzów. Jastrzębianie zachowali szanse awansu do fazy play off. - Nie utrzymaliśmy równej jakości gry - powiedział Ferdinando De Giorgi, trener jastrzębskiej drużyny.[Liga Mistrzów]»

Georg Grozer: Zagraliśmy tak samo, jak Skra u nas
Fot.: FIVB

Lider grupy C Ligi Mistrzów przegrał z kretesem z PGE Skrą Bełchatów, w żadnym z trzech setów nie wychodząc poza granicę dwudziestu punktów. Lokomotiw Nowosybirsk zagrał we wtorek jeden z najsłabszych meczów w trwającym sezonie, a wicemistrz Polski jeden z najlepszych.[Liga Mistrzów]»

[2018-02-14 13:30:22]
Kluczowe spotkanie ZAKSY w Trentino
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Od ostatniego starcia ZAKSY z wicemistrzem Italii minęły niemal dwa miesiące. W meczu rozgrywanym w Kędzierzynie-Koźlu polski zespół pokazał wolę walki i charakter. Celem przed środowym starciem będzie również wygrana i odzyskanie pozycji lidera grupy E.[Liga Mistrzów]»

Liga Mistrzów: Bełchatowianie pokonują Lokomotyw Nowosybirsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po dość słabym starcie w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, bełchatowianie przełamali złą passę i wciąż mają szanse na awans do kolejnej rundy prestiżowych europejskich rozgrywkach. We wtorkowym mecz drużyna Roberto Piazzego zmierzyli się z Lokomotywem Nowosybirsk. Po dość srogiej lekcji siatkówki na Syberii, wydawało się, że ekipa spod Łodzi może mieć problemy z wygraniem trzeciego meczu z rzędu. Tymczasem Rosjanie zgubili swoją formę gdzieś w trakcie jazdy do Polski, bo tym razem to oni muszą wyciągnąć wnioski ze sromotnej klęski. Najlepiej punktującym meczu okazał się Srećko Lisinac (15). W drużynie z Rosji najwięcej punktów zdobyli Nikołaj Pawłow i Ilias Kurkajew (po 9).[Liga Mistrzów]»

[2018-02-13 15:51:04]
Dziś rewanż z Lokomotywem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W 5. kolejce Ligi Mistrzów PGE Skra podejmie przed własną publicznością lidera grupy C – Lokomotyw Nowosybirsk. Nasi siatkarze z rosyjskimi zespołami w tych rozgrywkach rywalizowali w Bełchatowie dwukrotnie, odnosząc ważne zwycięstwa.[Liga Mistrzów]»

Francuski klucz do awansu. We wtorek arcyważny mecz w Lidze Mistrzów
Fot.: Elżbieta Wilk

Rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. W dniach od 13 do 15 lutego zostanie rozegrana piąta, przedostatnia seria gier LM.[Liga Mistrzów]»

Georg Grozer: postaramy się zatrzymać gospodarzy
Fot.: FIVB

- Nie mam wątpliwości, że czeka nas jutro ciężkie zadanie. W Nowosybirsku wygraliśmy 3:0, ale od tamtego spotkania gra PGE Skry nabrała innej jakości – mówi as Lokomotiwu, doskonale znany w Polsce Georg Grozer, który przypomina, że bełchatowianie w grupie pokonali dwa razy Dynamo Moskwa.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane