Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - Liga Mistrzów

Konrad Piechocki: Zwycięstwo w LM to nasze niespełnione marzenie
Fot.: Piotr Wolankiewicz

We wtorek PGE Skra Bełchatów rozpocznie nowy sezon Ligi Mistrzów. - Wiemy, na jakim poziomie są te rozgrywki i czeka nas trudne zadanie - podkreśla Konrad Piechocki, prezes mistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

Gdańszczanie rozpoczynają przygodę w Lidze Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

We wtorek o godz. 18 siatkarze Trefla Gdańsk rozegrają pierwsze starcie w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów 2018/2019. Rywalem gdańszczan będzie PGE Skra Bełchatów. Drużyna Andrei Anastasiego trafiła bowiem do grupy D, gdzie znaleźli się także właśnie mistrzowie Polski oraz Berlin Recycling Volleys – mistrz Niemiec – i Greenyard Maaseik – mistrz Belgii. – Przed wtorkowym meczem nie myślę o wyniku, tylko przede wszystkim o tym, żebyśmy zagrali dobrą siatkówkę – mówi przed pierwszym starciem trener Andrea Anastasi. Transmisja meczu w Canal+Sport.[Liga Mistrzów]»

We wtorek startuje Liga Mistrzów z udziałem polskich drużyn
Fot.: Piotr Wolankiewicz

We wtorek zostaną rozegrane pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2018/19. W europejskich rozgrywkach trzy polskie kluby będą reprezentować Polskę - PGE Skra Bełchatów, Trefl Gdańk oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W grupie D zagrają raze dwie pierwsze wspomniane drużyny, które po przeciwnych stronach siatki staną... już jutro. Z kolei w grupie B rywalizować będą kędzierzynianie, którzy w środę we własnej hali podejmią czeski zespół VK CEZ Karlovarsko.[Liga Mistrzów]»

Znamy termin inauguracji PGE Skry w Lidze Mistrzów
Fot.: CEV

W ubiegłym tygodniu w Budapeszcie rozlosowano grupy Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Znamy też termin i miejsce rozegrania pierwszego meczu PGE Skry Bełchatów w tych rozgrywkach.[Liga Mistrzów]»

Trefl Gdańsk poznał rywali w Lidze Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra Bełchatów, Berlin Recycling Volleys i Greenyard Maaseik – to rywale Trefla Gdańsk w Lidze Mistrzów. Pierwszy mecz już za niespełna trzy tygodnie – w Bełchatowie. - Przede wszystkim cieszę się, że nie czekają nas długie podróże, ponieważ tego się obawiałem – mówi trener Andrea Anastasi. – Te mecze mają nam dać przede wszystkim doświadczenie – dodaje Włoch.[Liga Mistrzów]»

Znamy grupowych rywali PGE Skry w Lidze Mistrzów
Fot.: CEV

W Budapeszcie odbyło się uroczyste losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której zagrają siatkarze PGE Skry Bełchatów. Znamy już wszystkie drużyny, z którymi zmierzą się mistrzowie Polski.[Liga Mistrzów]»

Znamy rywali polskich drużyn w ramach Ligi Mistrzów 2018/2019
Fot.: CEV

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś po godzinie 18 rozpoczęła się transmisja i losowanie grup Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów. Wśród drużyn nie zabrakło polskich akcentów. Z kim zmierzą się polskie ekipy?[Liga Mistrzów]»

W piątek o godz. 18 losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na kogo może trafić Trefl Gdańsk?
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek 2 listopada o godz. 18 w Budapeszcie rozpocznie się losowanie fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Z kim w europejskich zmaganiach zmierzy się Trefl Gdańsk?[Liga Mistrzów]»

Przed losowaniem LM: podział na koszyki
Fot.: CEV

2 listopada w Budapeszcie odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której zagrają PGE Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Trefl Gdańsk. W fazie grupowej Ligi Mistrzów zagra 20 zespołów, które zostaną podzielone na pięć grup.[Liga Mistrzów]»

Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 2 listopada
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Brązowi medaliści PlusLigi – „gdańskie lwy” – w sezonie 2018/2019 będą rywalizować nie tylko na polskich parkietach, ale też w elitarnej Lidze Mistrzów. Gdańszczanie zmagania w tych prestiżowych rozgrywkach – jako jedna z najlepszych 20 drużyn „starego kontynentu” – rozpoczną od razu od fazy grupowej. Dziś europejska federacja podała, że losowanie grup odbędzie się 2 listopada.[Liga Mistrzów]»

Trefl Gdańsk zagra w siatkarskiej Lidze Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Brązowi medaliści PlusLigi – siatkarze Trefla Gdańsk – w przyszłym sezonie będą walczyć nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale także w elitarnej Lidze Mistrzów. Gdańszczanie po raz drugi w historii przystąpią do tych prestiżowych zmagań, rywalizując z najlepszymi zespołami „starego kontynentu”.[Liga Mistrzów]»

Rafał Szymura: Nastawiamy się na bardzo ciężki mecz
Fot.: Kamil Krawczyk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sobotę zmierzy się z Cucine Lube Civitanova w pierwszym półfinale Final Four Ligi Mistrzów, które w tym roku rozgrywane jest w Kazaniu. - Nastawiamy się na bardzo trudny mecz oraz włożenie całego serducha i woli walki w to spotkanie - powiedział Rafał Szymura, przymujący wicemistrzów Polski. W drugim półfinałowym pojedynku gospodarz Zenit Kazań powalczy z Sir Colussi Sicoma Perugia.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane