Najnowsze newsy

Siatkówka - Puchar Polski

Leszek Dejewski: chcemy zagrać w Final Four Pucharu Polski
Fot.: Sylwia Kuś

- Na losowanie nie mamy co narzekać. Można było trafić na Trefla i czekałaby nas długa podróż do Gdańska – mówi II trener Jastrzębskiego Węgla, Leszek Dejewski. Jego zespół zagra w Warszawie z ONICO w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

Marian Kardas: Mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W środowym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski, Krispol Września podejmie w swojej hali obecnego obrońcę tytułu. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że wylosowaliśmy ZAKSĘ. Co prawda nie mamy dużych szans, ale organizacja takiego meczu to naprawdę świetna sprawa – przyznał trener Marian Kardas.[Puchar Polski]»

Pięć Pucharów Polski Waldemara Wspaniałego
Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Była to ogromna sensacja gdy Stilon Gorzów, grający na co dzień w serii B, zdobył w Radomiu Puchar Polski. Pokonaliśmy na turnieju w Radomiu m.in. Mostostal Kędzierzyn-Koźle, a w ostatnim secie było 15:0. Po raz ostatni obowiązywał stary system liczenia punktów – wspomina Waldemar Wspaniały.[Puchar Polski]»

Puchar Polski: w Nysie pozytywnie przyjęto wynik losowania
Fot.: Anna Szłapa

W najbliższą środę rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski. O trofeum powalczy sześć drużyn z PlusLigi oraz dwa pierwszoligowe zespoły: AZS PWSZ Stal Nysa i APP Krispol Września. Zwycięzcy awansują do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany 27-28 stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia.[Puchar Polski]»

Puchar Polski: We Wrześni zabraknie miejsc
Fot.: FIVB

- Musimy chyba szybko zbudować nową halę. Zainteresowanie środowym meczem Pucharu Polski jest w naszym mieście ogromne - śmieje się prezes APP Krispolu Września, Robert Wardak. Wizyta mistrza Polski i lidera PlusLigi wywołuje ogromne zainteresowanie. - Na pewno trzeba będzie dostawiać dodatkowe miejsca - podkreśla sternik klubu.[Puchar Polski]»

Ćwierćfinały Pucharu Polski 2018 - terminarz spotkań
Fot.: FIVB

Znamy dokładny terminarz ćwierćfinałów Pucharu Polski 2018. Wszystkie cztery spotkania zostaną rozegrane 10 stycznia. Dwa mecze transmitowane będą przez telewizję Polsat Sport. Turniej finałowy zostanie rozegrany 27-28 stycznia we Wrocławiu.[Puchar Polski]»

Marian Kardas: Z radością przyjęliśmy wyniki losowania Pucharu Polski
Fot.: Anna Szłapa

28 stycznia w Hali Stulecia we Wrocławiu poznamy zdobywcę pierwszego trofeum w 2018 roku. Tego dnia rozegrany zostanie finałowy mecz Pucharu Polski, który przed rokiem zdobyła ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.[Puchar Polski]»

Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski 2017/2018
Fot.: FIVB

W najbliższy weekend 16 drużyn PlusLigi rozpocznie mecze rewanżowe w ramach fazy zasadniczej. Jednak już kilka dni później cztery najlepsze drużyny siatkarskiej ekstraklasy, czyli ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów, ONICO Warszawa i Trefl Gdańsk, zagrają w ćwierćfinałach Pucharu Polski. Zwycięzcy w poszczególnych spotkaniach zapewnią sobie awans do finałowego turnieju. Ten odbędzie się w dniach 27 – 28.01.2018 we Wrocławiu.[Puchar Polski]»

Losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski w Polsacie Sport!
Fot.: FIVB

Ostatnie mecze PlusLigi w 2017 roku nie tylko zakończą półmetek fazy zasadniczej, lecz będą decydowały o tym, które ekipy zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski, a także o tym, które z nich zostaną w tym losowaniu rozstawione. Losowanie par ćwierćfinałowych można będzie obejrzeć 1. stycznia w Magazynie „7.Strefa” na Polsacie Sport.[Puchar Polski]»

Bądźcie z nami na turnieju finałowym o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2018!
Fot.: FIVB

Po raz trzeci z rzędu najlepsze polskie drużyny powalczą we Wrocławiu o Puchar Polski. W dniach 27-28 stycznia 2018 roku, w zabytkowej Hali Stulecia zetrą się cztery najmocniejsze drużyny z PlusLigi i eliminacji. Szykuje się prawdziwe święto klubowej siatkówki. Właśnie ruszyła sprzedaż bieltów na ten festiwal klubowej polskiej siatkówki.[Puchar Polski]»

Turniej finałowy Pucharu Polski ponownie we Wrocławiu!
Fot.: FIVB

Po raz trzeci z rzędu najlepsze polskie drużyny powalczą we Wrocławiu o Puchar Polski. W dniach 27-28 stycznia 2018 roku, w zabytkowej Hali Stulecia zetrą się cztery najmocniejsze drużyny z PlusLigi i eliminacji. Szykuje się prawdziwe święto klubowej siatkówki.[Puchar Polski]»

Puchar Polski: AZS PWSZ Stal Nysa i APP Krispol Września w ćwierćfinale
Fot.: FIVB

Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała z AZS PWSZ Stal Nysa 1:3 (21:25, 25:22, 22:25, 22:25), a Aqua Zdrój Wałbrzych uległ APP Krispol Września 0:3 (23:25, 24:26, 18:25) w meczach V rundy Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane