Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

Flavio Paixao przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk
Flavio Paixao przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk. W czwartek 11 stycznia portugalski pomocnik Biało-Zielonych złożył podpis pod nową umową, która obowiązywać będzie przez dwa lata, począwszy od 1 lipca 2018 roku. Dotychczasowy kontrakt piłkarza z klubem wygasał 31 czerwca 2018 roku.[Ekstraklasa]»

Jacek Paszulewicz trenerem GKS-u Katowice
Jacek Paszulewicz związał się z GKS-em umową, która będzie obowiązywała przez rok z opcją jej przedłużenia.[I Liga]»

[2018-01-10 16:04:14]
Suzuki sponsorem Korony Kielce
Grająca w Lotto Ekstraklasie Korona Kielce oraz Suzuki Motor Poland 10 stycznia 2018 r. podpisały umowę sponsorską, na podstawie której marka Suzuki została Partnerem Motoryzacyjnym Klubu.[Ekstraklasa]»

[2018-01-10 13:10:32]
Jerzy Brzęczek trenerem grudnia
W głosowaniu szkoleniowców drużyn LOTTO Ekstraklasy, trenerem miesiąca grudnia został Jerzy Brzęczek. Konkurs organizowany jest wspólnie przez Ekstraklasę S.A. oraz firmę SEGA. To drugie wyróżnienie dla szkoleniowca Wisły Płock w sezonie 2017/2018. Wcześniej trener Brzęczek najlepszy okazał się we wrześniu.[Ekstraklasa]»

Trener Jozak: na tym zgrupowaniu możemy tylko wygrać
- Tak jak powiedziałem na spotkaniu z drużyną, sprawdzimy nowe wachlarze rozwiązań. Skupimy się na jednej koncepcji taktycznej, ale będziemy mieć też dla niej swojego rodzaju zaplecze na - nazwijmy to - nagłe wypadki. Będziemy starali się wybadać i sprawdzić nowe możliwości - mówi przed wylotem do USA trener Romeo Jozak.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 13:14:00]
Filip Jazvić odchodzi z Arki
Arka Gdynia za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z Filipem Jazvićem. Pomocnik, który przed Arką reprezentował barwy rumuńskiego Universitatea Craiova jesienią 2017 rozegrał w żółto-niebieskich barwach 10 spotkań i zdobył 1 bramkę.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 11:47:47]
Łukasz Moneta zagra w Zagłębiu
23-letni pomocnik nowym nabytkiem KGHM Zagłębia Lubin. Łukasz Moneta do Lubina trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z Legii Warszawa z opcją pierwokupu. Zawodnik, który na boisku będzie występował z numerem 77 swój debiut będzie miał szansę zaliczyć właśnie w spotkaniu z Legią.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 11:03:32]
Legioniści wrócili na Ł3
W poniedziałek piłkarze Legii Warszawa po przerwie świątecznej wrócili z urlopów. Oprócz starej gwardii w klubie zjawili się również nowi zawodnicy. Po dwudniowych zajęciach przy Łazienkowskiej w środę legioniści wylecą na zgrupowanie do USA.[Ekstraklasa]»

Redwan Memeszew na testach w Jagiellonii
Od poniedziałku na testach w Jagiellonii będzie przebywał ukraiński zawodnik Redwan Memeszew. 25-letni zawodnik występuje w drugiej linii.[Ekstraklasa]»

Sparingowy rozkład jazdy Wisły Kraków
Sztab szkoleniowy Białej Gwiazdy zaplanował swoim podopiecznym cztery mecze kontrolne, które zostaną rozegrane podczas okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej rozgrywek Lotto Ekstraklasy 2017/2018. Trzy pierwsze sparingi odbędą się podczas zgrupowania Wiślaków w Hiszpanii, ostatni z kolei po powrocie do Polski.[Ekstraklasa]»

Adam Buksa wypożyczony do Pogoni Szczecin
21-letni ofensywny zawodnik Adam Buksa został piłkarzem Pogoni. Szczeciński klub wypożyczył go z Zagłębia Lubin na pół roku, z prawem pierwokupu w przypadku utrzymania w Lotto Ekstraklasie. Buksa może grać jako pomocnik i napastnik.[Ekstraklasa]»

[2018-01-08 09:11:32]
Kadra Górnika na obóz w Kravare
W poniedziałek rano drużyna zabrzańskiego Górnika wyjechała na pierwszy obóz przygotowawczy do czeskiego Kravare. Podopieczni trenera Marcina Brosza do soboty będą trenowali w ośrodku Buly Arena.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane