Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

„Dorzuć misie” podczas meczu Korony z Górnikiem Zabrze
W sobotę 12 sierpnia, na Suzuki Arenie w Kielcach zawita akcja “Dorzuć misie” organizowana przez Fundację STS (należącą do sponsora Korony - bukmachera STS). Akcja polega na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym pierwszą połowę wylądują na murawie stadionu. Za każdego pluszaka, Fundacja STS przekaże 5 zł na wsparcie leczenia Leosia Kotarzewskiego.[Ekstraklasa]»

Piłkarze Śląska spotkali się z karnetowiczami
Poniedziałkowy wieczór upłynął pod znakiem spotkania piłkarzy WKS-u z karnetowiczami w Sports Barze na Tarczyński Arenie. Fani posiadający karnety, którzy wcześniej zgłosili się w specjalnym formularzu, mogli wziąć udział w wydarzeniu i osobiście przepytać Aleksa Petkova, Camerona Bortwicka-Jacksona i Mateusza Żukowskiego. Ciekawych pytań nie brakowało! Podobnie jak wspólnych zdjęć i licznych autografów.[Ekstraklasa]»

3. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 4 sierpnia, o godzinie 18:00 meczem na stadionie Jagiellonii w Białymstoku, została zainaugurowana 3. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2023/2024. W tej serii spotkań punkty zdobyli dwaj beniaminkowie, a pozycję lidera obronił Lech Poznań.[Ekstraklasa]»

Gołębiewski odchodzi z Chrobrego Głogów
Decyzją klubu Marek Gołębiewski w dniu dzisiejszym przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Chrobrego Głogów. Nazwisko jego następcy zostanie przedstawione w najbliższym czasie.[I Liga]»

[2023-08-03 22:12:09]
3. kolejka PKO Ekstraklasy
W piątek, 4 sierpnia, o godzinie 18:00 meczem na stadionie Jagiellonii w Białymstoku, zostanie zainaugurowana 3. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2023/2024. W tej serii spotkań najciekawiej zapowiada się niedzielny pojedynek wicelidera z prowadzącym Lechem Poznań.[Ekstraklasa]»

[2023-08-03 11:03:21]
Jakub Grič w Wiśle Płock
Nowym piłkarzem Wisły Płock został Jakub Grič. Pomocnik związał się z klubem umową ważną do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[I Liga]»

Śląsk zajął I miejsce w konkursie Ekstraklasy
Wrocławski klub zajął I miejsce w Konkursie Klubowym Ekstraklasy w kategorii „Ekstra Akcja”. Doceniona została wspólna inicjatywa Śląska, Fundacji Przyszłość Pokoleń oraz Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, w ramach której wrocławscy seniorzy stworzyli wyjątkową eskortę dla piłkarzy podczas meczu z Wartą Poznań.[Ekstraklasa]»

Aleksander Paluszek piłkarzem Śląska Wrocław
Aleksander Paluszek został nowym zawodnikiem Śląska. 22-letni obrońca po czterech latach wraca do wrocławskiego klubu, którego jest wychowankiem. Młody stoper podpisał ze Śląskiem kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[Ekstraklasa]»

Mikkel Kirkeskov nowym piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin
Nnowym zawodnikiem Miedziowych został Mikkel Kirkeskov. 31-letni lewy obrońca podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.[Ekstraklasa]»

Sponsor Zagłębia wesprze lokalne organizacje pomagające dzieciom
W niedzielę 6 sierpnia na Stadion Zagłębia w Lubinie zawita akcja “Dorzuć misie” organizowana przez Fundację STS (należącą do sponsora Zagłębia – bukmachera STS). Polega ona na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym pierwszą połowę wylądują na murawie stadionu. Za każdego pluszaka, Fundacja STS przekaże 5 zł na wybrany przez klub cel.[Ekstraklasa]»

2. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 28 lipca, o godzinie 20:30 meczem na stadionie w Gliwicach, została zainaugurowana 2. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2023/2024. Za nami tym razem 7 z 9 zaplanowanych spotkań. Nowym liderem został Lech Poznań, który bramkami wyprzedza Zagłębie Lubin oraz Pogoń Szczecin.[Ekstraklasa]»

Karol Borys z nowym kontraktem do 2026 roku
Karol Borys podpisał nową umowę ze Śląskiem Wrocław. Klub przedłużył obecny kontrakt 16-letniego zawodnika do końca czerwca 2026 roku.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane