Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Świata Mężczyzn

Mateusz Poręba: Serce o mało nie wystrzeliło
Fot. volleyballworld.com

Mateusz Poręba ma 23 lata i jest najmłodszych siatkarzem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata. W spotkaniu z Meksykiem środkowy Indykpolu AZS Olsztyn zadebiutował na boisku, zdobywając sześć punktów: po dwa atakiem, zagrywką i blokiem.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Biało-czerwoni wolą grać z silniejszymi rywalami
Fot. volleyballworld.com

Reprezentanci Polski oceniają mecz z Meksykiem, lecz nie ukrywają, że czekają już na wtorkową rywalizację ze Stanami Zjednoczonymi.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2022-08-28 23:56:52]
MŚ: Wyniki 3. dnia fazy grupowej
Fot. volleyballworld.com

W najciekawszym meczu trzeciego dnia fazy grupowej Mistrzostw Świata Francja po niezwykle zaciętym boju pokonała Słowenię 3-2. Nie zawiodła również reprezentacja Polski, która gładko wygrała z Meksykiem 3-0.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

MŚ: Łatwa wygrana Polski z Meksykiem
Fot. volleyballworld.com

Niespodzianki nie było, bo nie mogło być. Reprezentacja Polski pokonała Meksyk, odnosząc drugie zwycięstwo w mistrzostwach świata 2022. 10 tys. kibiców miało okazję zobaczyć na boisku wszystkich naszych siatkarzy.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Torey DeFalco: Grać możliwie jak najlepszą siatkówkę
Fot. volleyballworld.com

- Naszym jedynym celem, który od początku przyświeca nam w tym turnieju, jest to żeby grać możliwie jak najlepszą siatkówkę. Koncentrujemy się na każdym kolejnym rywalu. Nie wybiegamy w przyszłość i myślimy tylko o tym, żeby grać jak najlepiej - mówi Torey DeFalco, przyjmujący reprezentacji USA i Asseco Resovii Rzeszów.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2022-08-27 23:20:02]
MŚ: Wyniki 2. dnia fazy grupowej
Fot. volleyballworld.com

Zakończył się drugi dzień zmagań w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2022. Wygrane zanotowały reprezentacje Tunezji, Serbii, Turcji, Włoch, Holandii i Iranu.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2022-08-26 23:50:17]
MŚ: Wyniki 1. dnia fazy grupowej
Fot. volleyballworld.com

Wystartowały Mistrzostwa Świata organizowane przez Polskę i Słowenię. W pierwszym dniu zmagań w fazie grupowej gospodarze zgodnie wygrali bez straty seta. Zwycięstwa odniosły również reprezentacje Brazylii, Japonii, USA i Francji.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

MŚ: Polska pokazała wielką moc i rozbiła Bułgarię
Fot. volleyballworld.com

Reprezentacja Polski we wspaniałym stylu rozpoczęła występy w mistrzostwach świata. Biało-czerwoni pokonali Bułgarię, prezentując fantastyczną dyspozycję.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Katowice i Gliwice miastami–gospodarzami Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn 2022
Fot. FIVB

Mecze tegorocznych mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, z których większość, łącznie z najważniejszymi spotkaniami, zostanie rozegrana w Polsce, odbędą się w dwóch miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii: w Katowicach i w Gliwicach. Taką informację przekazali 3 czerwca podczas briefingu prasowego w Katowicach Premier Mateusz Morawiecki, Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Losowanie grup Mistrzostw Świata 2022
Fot. FIVB

Dziś w Moskwie odbyło się losowanie grup FIVB Mistrzostw Świata 2022 w piłce siatkowej mężczyzn. Polacy trafili do grupy C, w której zmierzą się z Amerykanami, Meksykanami i Bułgarami. Biało-Czerwoni zagrają w Nowosybirsku.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

MŚ 2022 M: Poznaliśmy wszystkich uczestników
Fot.: Anna Szłapa

Znamy już wszystkich uczestników mistrzostw świata siatkarzy. Reprezentacje Włoch i Słowenii zakwalifikowały do turnieju jako dwie najlepsze drużyny CEV EuroVolley 2021. W ostatnim czasie bilety na czempionat zdobyły również ekipy Iranu oraz Japonii (Azja).[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

FIVB podała termin MŚ siatkarzy w 2022 roku
Fot.: FIVB

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) poinformowała, że mistrzostwa świata siatkarzy w 2022 roku rozegrane zostaną od 26 sierpnia do 11 września. Podano też osiem z dziesięciu miast, w których odbędą się mecze czempionatu. Tytułu wywalczonego w 2018 roku bronić będzie Polska, która podobnie jak gospodarz Rosja, ma zapewniony udział w turnieju.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane