Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Milan Spremo dołącza do Wisły Płock
Kolejnym nowym piłkarzem Nafciarzy został, pozyskany na zasadzie wolnego transferu, Milan Spremo. 28-letni serbski lewy obrońca związał się z Wisłą roczną umową z opcją przedłużenia współpracy.[I Liga]»

Ofensywę wzmacnia Nikola Srećković
Drugim nowym zawodnikiem Wisły Płock przed startem sezonu 2023/2024 został Nikola Srećković. 27-letni skrzydłowy z Serbii przyszedł do Wisły na zasadzie transferu definitywnego ze Spartaka Subotica i podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia.[I Liga]»

[2023-06-26 19:19:18]
Komunikat Klubu
Michał Kołakowski wybrany na Prezesa Zarządu Arki Gdynia S.A. na trzyletnią kadencję.[I Liga]»

[2023-06-26 12:17:15]
Kasjan Lipkowski z nowym kontraktem
Nową umowę z Arką Gdynia podpisał obrońca Kasjan Lipkowski. Dotychczasowy kontrakt ważny był do 30 czerwca 2025 roku, obecny obowiązywać będzie o trzy lata dłużej.[I Liga]»

Michał Buchalik kończy swoją przygodę z Lechią
Doświadczony golkiper Michał Buchalik wraz z końcem kontraktu przestanie być zawodnikiem Lechii Gdańsk.[I Liga]»

Wojciech Zieliński z nowym kontraktem
18-letni pomocnik Wojciech Zieliński, który obecną umowę z Arką ważną miał do 30 czerwca 2025 roku, podpisał nowy kontrakt obowiązujący o dwa lata dłużej.[I Liga]»

Miłosz Kaczmarek z profesjonalnym kontraktem
16-letni pomocnik Miłosz Kaczmarek podpisał z Arką Gdynia profesjonalny kontrakt. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2026 roku.[I Liga]»

Omran Haydary z końcem czerwca przestanie być piłkarzem Lechii Gdańsk
Afgański piłkarz Omran Haydary z dniem 1 lipca przestanie być zawodnikiem Lechii Gdańsk.[I Liga]»

Łukasz Zjawiński w Lechii Gdańsk do czerwca 2025 roku
Wracający z wypożyczenie 21-letni napastnik Łukasz Zjawiński będzie reprezentował barwy Biało-Zielonych do końca czerwca 2025 r. Klub skorzystał z przedłużenia umowy na mocy zawartej w dotychczasowym kontrakcie klauzuli.[I Liga]»

Lechia Gdańsk skompletowała sztab szkoleniowy na nowy sezon
Trener Szymon Grabowski będzie prowadził zespół Lechii Gdańsk w nadchodzącym sezonie. W jego sztabie szkoleniowym znajdzie się miejsce dla nowego II trenera, asystenta, trenera bramkarzy oraz trenera przygotowania fizycznego.[I Liga]»

Lechia Gdańsk SA na Polsat Plus Arena Gdańsk co najmniej do 30 czerwca 2024
Lechia Gdańsk SA oraz Arena Gdańsk Operator uzgodniły warunki współpracy obejmującej rozgrywanie wszystkich oficjalnych meczów oraz użytkowanie stadionu na biura i szatnie w sezonie 2023/2024.[I Liga]»

[2023-06-21 14:39:50]
Daniel Kajzer odchodzi z Arki Gdynia
31-letni bramkarz Daniel Kajzer odchodzi z Arki Gdynia. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane