Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

[2018-12-12 11:53:40]
Posumowanie jesieni [Część I]
Przed nami pierwsza część podsumowania półrocza w Fortuna 1 Lidze. Jako pierwsze, ocenione zostały zespoły z miejsc 1–6.[I Liga]»

Jesień Fortuna 1 Ligi w raporcie InStat
Grudzień to czas podsumowań dokonań pierwszoligowców. Tym razem analizujemy raport przygotowany przez partnera Fortuna 1 Ligi - firmę InStat.[I Liga]»

Podsumowanie 21. kolejki Fortuna 1 Liga
Raków Częstochowa i Sandecja Nowy Sącz spędzą zimę na podium Fortuna 1 Ligi. Na trzecie miejsce w ostatniej kolejce awansowali gracze PGE FKS Stali Mielec. W dole tabeli Stomil Olsztyn, GKS Katowice i Garbarnia Kraków.[I Liga]»

Zapowiedź 21. kolejki: Ostatnie przetasowanie przed zimą
To już ostatnia kolejka Fortuna 1 Ligi w 2018 roku. Przed nami mecze, które ostatecznie zadecydują na jakich miejscach w ligowej tabeli przezimują pierwszoligowe kluby. To było naprawdę intensywne pół roku. Drużyny od sierpnia do grudnia musiały rozegrać 21 kolejek. Przed nami ostatnia seria gier, w której m.in. Odra Opole zmierzy się z Rakowem Częstochowa, Bruk-Bet Termalica z GKS-em Tychy, czy GKS Katowice z Sandecją Nowy Sącz.[I Liga]»

[2018-11-30 09:31:17]
Fortuna za gole powraca
Podobnie jak przed rokiem w trakcie ostatniej kolejki Fortuna 1 Liga przed przerwą zimową, sponsor tytularny rozgrywek zachęca piłkarzy występujących na pierwszoligowych boiskach do wzmożonej skuteczności pod bramką rywala. Za każdego gola strzelonego w najbliższy weekend bukmacher wpłaci 2 000 zł na rzecz Antosia Faberskiego, podopiecznego Fundacji Polsat.[I Liga]»

Podsumowanie zaległej 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po rozegraniu zaległych spotkań w Fortuna 1 Lidze doszło do zmian w tabeli. Nowym wiceliderem została Sandecja Nowy Sącz. Na trzecią pozycję spadł ŁKS. 6 mecz z rzędu wygrali piłkarze PGE FKS Stal Mielec.[I Liga]»

Zapowiedź zaległych spotkań 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
Koniec roku jest wyjątkowo intensywny dla pierwszoligowców. Już dziś nadrabiamy zaległości w Fortuna 1 Lidze. Oprócz Rakowa, swoje mecze rozegrają wszystkie ekipy z czołówki.[I Liga]»

Podsumowanie 20. kolejki Fortuna 1 Ligi
GKS Tychy rozbił w derbowym starciu GKS Katowice. Sandecja Nowy Sącz zmniejszyła swoją stratę do miejsca premiowanego awansem. 5 wygraną z rzędu zanotowali gracze Stali Mielec. Raków Częstochowa wciąż niepokonany.[I Liga]»

Zapowiedź 20. kolejki Fortuna 1 Ligi
Fortuna 1 Liga w 20. kolejce wraca w komplecie po meczach reprezentacji. Raków Częstochowa będzie chciał się zrewanżować Chojniczance za jedyną porażkę w tym sezonie. PGE FKS Stal Mielec i ŁKS Łódź zagrają o podtrzymanie zwycięskiej passy. W sobotę dojdzie natomiast do derbowego pojedynku. GKS Tychy zagra u siebie z GKS Katowice.[I Liga]»

Podsumowanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
W pojedynku beniaminków lepsza okazała się Garbarnia. Stomil prowadził po 45 minutach 3:0. Niewiele brakowało jednak, by mecz z Bytovią zakończył się remisem. Wyjazdową niemoc w Głogowie przełamał GKS Tychy. Prymat w lidze potwierdził Raków Częstochowa.[I Liga]»

Zapowiedź 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
W najbliższy weekend w związku z powołaniami zawodników z Fortuna 1 Ligi do kadr narodowych, rozegrane zostaną cztery spotkania. Na brak emocji nie powinniśmy jednak narzekać. Czy lider z Częstochowy przedłuży serię do 16 meczów bez porażki?[I Liga]»

Podsumowanie 18. kolejki Fortuna 1 Ligi
Od zwycięstw zaczęły drugą część sezonu zespoły z czołówki Fortuna 1 Ligi. Przełamał się GKS Katowice, który wygrał z Podbeskidziem. Pierwsze zwycięstwo od września zanotował także GKS Tychy. Aż 6:1 wygrali piłkarze PGE FKS Stal Mielec.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane