Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Gerard Artigas wzmocnił ofensywę Chrobrego
Gerard Artigas wzmocnił ofensywę Chrobrego Głogów. 24-letni hiszpański napastnik podpisał roczny kontrakt z głogowskim klubem.[I Liga]»

[2019-07-04 22:12:58]
Łukasz Załuska bramkarzem Miedzi
Doświadczony golkiper Łukasz Załuska w nowym sezonie bronił będzie barw Miedzi Legnica. Ostatnie dwa sezony bramkarz spędził w szczecińskiej Pogoni, będąc podstawowym graczem siódmej drużyny minionych rozgrywek Ekstraklasy.[I Liga]»

Jakub Kuzdra trzecim letnim wzmocnieniem Warty Poznań
Były młodzieżowy reprezentant Polski, blisko 22-letni obrońca Jakub Kuzdra podpisał 2-letni kontrakt z Wartą Poznań i trafił do "Zielonych" na zasadzie transferu definitywnego. To trzeci nowy zawodnik w zespole trenera Piotra Tworka.[I Liga]»

Król strzelców Fortuna 1 ligi zagra w Miedzi
Valerijs Sabala został nowym zawodnikiem Miedzi! 24-letni napastnik, który regularnie trafia do bramki rywalki, w minionym sezonie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała wywalczył tytuł króla strzelców Fortuna 1 Ligi. Łotysz związał się z Miedzią roczną umową, z opcją przedłużenia o kolejny dwa lata.[I Liga]»

Gracjan Jaroch zawodnikiem Warty Poznań
21-letni napastnik Gracjan Jaroch podpisał kontrakt z Wartą Poznań do czerwca 2021 roku. Jest drugim zawodnikiem, który tego lata wzmocnił zespół „Zielonych”.[I Liga]»

Mateusz Cetnarski zawodnikiem Stomilu Olsztyn
Mateusz Cetnarski podpisał kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Umowa nowego piłkarza „Dumy Warmii” będzie obowiązywać przez rok z możliwością przedłużenia.[I Liga]»

Tomasz Boczek nowym zawodnikiem Warty Poznań
Kontrakt na 2 lata podpisał z Wartą Poznań Tomasz Boczek. To 29-letni, środkowy obrońca, który ostatnie sezony spędził w Chojniczance Chojnice. Do "Zielonych" trafił na zasadzie wolnego transferu.[I Liga]»

[2019-06-25 14:27:04]
Marquitos zostaje w Miedzi
Pomocnik Marcos Garcia Barreno, znany bardziej jako Marquitos, podpisał dziś nowy kontrakt z Miedzią! Hiszpan, który w przeszłości strzelał bramki w La Liga m.in. Realowi Madryt i Barcelonie, ma już za sobą problemy zdrowotne i trenuje z drużyną na pełnych obrotach.[I Liga]»

Nemanja Mijusković piłkarzem Miedzi Legnica
Budowa zespołu Miedzi Legnica na sezon 2019/2020 trwa w najlepsze. Trzyletni kontrakt z klubem podpisał właśnie grający na pozycji środkowego obrońcy, reprezentant Czarnogóry Nemanja Mijusković.[I Liga]»

[2019-06-17 11:17:19]
Piotr Tworek trenerem Warty Poznań
44-letni Piotr Tworek został trenerem Warty Poznań i wraca do klubu po ponad siedmiu latach. Podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[I Liga]»

[2019-06-07 18:52:25]
Marcin Warcholak w Miedzi Legnica
Po zakontraktowaniu trzech młodych piłkarzy przyszedł czas na zawodnika o zdecydowanie większym doświadczeniu i ograniu na wysokim poziomie. Nowym zawodnikiem Miedzi Legnica został dziś występujący na lewym boku obrony Marcin Warcholak.[I Liga]»

Robert Graf dyrektorem sportowym Warty Poznań
Robert Graf podpisał 2-letnią umowę z Wartą Poznań i został nowym dyrektorem sportowym klubu. Zastąpił na tym stanowisku Dawida Frąckowiaka, który po sezonie wrócił do Mieszka Gniezno.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane