Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Jupitery już stoją na stadionie przy Drodze Dębińskiej
Pięć godzin trwało w poniedziałek ustawianie masztów oświetleniowych na stadionie przy Drodze Dębińskiej. – Pod koniec miesiąca jupitery powinny już zaświecić – mówi Bogdan Kuć z firmy Ada Light, która jest wykonawcą robót w „Ogródku”.[I Liga]»

Piłkarze Stomilu powrócili do treningów
Przymusowa przerwa w zajęciach piłkarzy Stomilu trwała prawie dwa miesiące. Szóstego maja zawodnicy powrócili na murawę.[I Liga]»

#1912na108 = nowa akcja Warty Poznań
1912 biletów-cegiełek w cenie 19,12 zł chce sprzedać Warta Poznań do 15 czerwca, czyli dnia swoich urodzin. – Akcją #1912na108 w symboliczny sposób łączymy klub i jego kibiców – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji poznańskiego pierwszoligowca. Bilety są już do kupienia na bilety.klubwarta.pl.[I Liga]»

1 Liga View: Król strzelców, a potem co? Różne losy najlepszych snajperów
Ilu zwycięzców klasyfikacji na najlepszego snajper 1 ligi, tyle różnych kolejnych etapów karier tychże piłkarzy. Zdecydowana większość z ostatnich królów pola karnego na pierwszoligowych boiskach wciąż gra w tej klasie rozgrywkowej. Jeden zakończył już karierę. Dwóch pozostałych to gwiazdy - odpowiednio światowego oraz polskiego futbolu.[I Liga]»

Ankiety Warty Poznań dla kibiców i mieszkańców Poznania
- Chcemy dowiedzieć się, jak poznaniacy, kibice Warty Poznań oceniają zmiany w klubie i w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać - mówi Jarosław Żubka, dyrektor marketingu i komunikacji Warty Poznań na temat internetowych ankiet, które mają zbadać, jakie jest postrzeganie klubu przez kibiców „Zielonych” oraz przez mieszkańców Poznania.[I Liga]»

Fortuna 1 Liga na trzy kolejne sezony w Polsacie
Polski Związek Piłki Nożnej oraz Telewizja Polsat mają przyjemność poinformować o zawarciu nowych umów dotyczących praw telewizyjnych do rozgrywek o Totolotek Puchar Polski oraz meczów o mistrzostwo Fortuna 1 Ligi. Na ich mocy Telewizja Polsat stanie się nadawcą spotkań Totolotek Pucharu Polski oraz Fortuna 1. Ligi w trzech kolejnych sezonach (2021/22, 2022/23, 2023/24).[I Liga]»

Obniżone wynagrodzenia piłkarzy, trenerów i pracowników Warty Poznań
Piłkarze i sztab szkoleniowy „Zielonych” zgodzili się na obniżkę swoich wynagrodzeń o połowę, podobnie jak pracownicy klubowej administracji oraz trenerzy Akademii Warty Poznań, którzy zarobią o 25 procent mniej – takie decyzje zapadły w Warcie Poznań w związku zawieszeniem rozgrywek ligowych spowodowanym pandemią koronawirusa.[I Liga]»

Zamiast dziewięciu meczów wyzwania kreatywne
Kluby pierwszoligowe we współpracy z sponsorem tytularnym rozgrywek- Zakładami Bukmacherskimi Fortuna przygotowały substytut emocji meczowych. Kibice pomagali swoim drużynom w rywalizacji... w popularną grę państwa-miasta. Wszystko rozgrywało się na profilach klubów na Facebooku, a w samą akcję włączeni zostali również ich sympatycy.[I Liga]»

Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej
W nawiązaniu do wczorajszej decyzji Zarządu PZPN w zakresie rozgrywania meczów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi zgodnie z terminarzem rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej podkreśla, iż zdrowie zawodników i wszystkich uczestników rozgrywek zawsze było i jest dla PZPN najwyższą wartością.[I Liga]»

Zapowiedź 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Wiosną na boiskach Fortuna 1 Ligi padło już łącznie 69 bramek. Czy również i ta seria gier będzie obfita w gole?[I Liga]»

Komunikat Pierwszej Ligi Piłkarskiej
W związku z komunikatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego dotyczącym odwołania imprez masowych oraz mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 ze strony organów administracji publicznej do klubów Fortuna 1 Liga kierowane są rekomendacje dotyczące organizacji imprez sportowych uwzględniającą minimalną liczbę osób przebywających na stadionie w trakcie meczu (tj. osoby funkcyjne wymagane do prawidłowego przeprowadzenia zawodów). Najbliższe spotkania Fortuna 1 Liga odbędą się tym samym bez udziału publiczności.[I Liga]»

Zapowiedź 22. kolejki Fortuna 1 Ligi
22. kolejkę Fortuna 1 Ligi czas zacząć! Emocje rozpoczną się w piątek, a skończą w poniedziałek hitem kolejki, czyli starciem Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wartą Poznań. Co jeszcze ciekawego czeka nas w tej serii gier?[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane