Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Sebastian Olszewski zawodnikiem Warty Poznań
Obrońca Sebastian Olszewski został nowym zawodnikiem Warty Poznań. Kontrakt 17-latka będzie obowiązywał do czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. „Zieloni” wygrali wyścig o wychowanka Rozwoju Katowice m.in. z przedstawicielami ekstraklasy: Górnikiem Zabrze i Pogonią Szczecin.[I Liga]»

Marcin Janicki przewodniczącym rady nadzorczej Warty Poznań S.A.
- Przez ponad 10 lat funkcjonowania w sporcie udało mi się zebrać spore doświadczenie, a teraz chcę się nim podzielić z tak zasłużonym klubem, jakim jest Warta Poznań – mówi Marcin Janicki, który objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Warty Poznań S.A.[I Liga]»

Karol Gardzielewicz wypożyczony do Warty Poznań
20-letni pomocnik Karol Gardzielewicz został wypożyczony z Miedzi Legnica do Warty Poznań, z którą podpisał roczny kontrakt. To kolejny młodzieżowiec w kadrze „Zielonych” na nowy sezon Fortuna 1. Ligi.[I Liga]»

Karol Gardzielewicz wypożyczony do Warty Poznań
20-letni pomocnik Karol Gardzielewicz został wypożyczony z Miedzi Legnica do Warty Poznań, z którą podpisał roczny kontrakt. To kolejny młodzieżowiec w kadrze „Zielonych” na nowy sezon Fortuna 1. Ligi.[I Liga]»

Mateusz Kupczak piłkarzem Warty Poznań
Wieloletni kapitan Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, zawodnik z ponad setką występów w ekstraklasie, Mateusz Kupczak został nowym piłkarzem Warty Poznań. 27-letni defensywny pomocnik podpisał kontrakt do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Jest siódmym nowym zawodnikiem w ekipie „Zielonych”.[I Liga]»

Marcin Janicki prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej
Marcin Janicki został nowym prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Na tym stanowisku zastąpił Martynę Pajączek, która została przewodniczącą komisji rewizyjnej. W skład zarządu wszedł także nowy wiceprezes Jacek Orłowski.[I Liga]»

[2019-07-13 12:49:09]
Artur Pikk dalej w Miedzi
Defensor Artur Pikk podpisał nowy kontrakt z Miedzią. Reprezentant Estonii po sezonie otrzymał oferty z zagranicznych klubów i wydawało się, że z nich skorzysta. Ostatecznie zdecydował się jednak na dalsze reprezentowanie zielono-niebiesko-czerwonych barw.[I Liga]»

Roko Mišlov wzmacnia środek pola Miedzi
Doświadczony defensywny pomocnik Roko Mišlov zasilił Miedź. Chorwacki piłkarz w ostatnim sezonie grał w austriackim klubie SKN St. Pölten. W Legnicy występować ma przez najbliższe dwa sezony.[I Liga]»

[2019-07-11 14:37:45]
Aboubacar Sidiki Condé w Miedzi
Utalentowany środkowy pomocnik Aboubacar Sidiki Condé związał się z Miedzią Legnica. 18-latek występował ostatnio w zespole UKS-u SMS Łódź. Z legnickim klubem podpisał trzyletnią umowę.[I Liga]»

Mariusz Rybicki nowym piłkarzem Warty Poznań
Ponad 200 spotkań w ekstraklasie i na jej zapleczu ma na koncie Mariusz Rybicki, 26-letni skrzydłowy, który podpisał kontrakt z Wartą Poznań. Jest piątym nowym zawodnikiem w ekipie „Zielonych”.[I Liga]»

[2019-07-09 16:53:40]
Marcel Ziemann w Chrobrym
Marcel Ziemann dołączył do Chrobrego Głogów na nowy sezon. 24-letni zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.[I Liga]»

Aleks Ławniczak podpisał kontrakt z Wartą Poznań
- Od najmłodszych lat marzyłem o tym, żeby trafić do pierwszej drużyny Warty Poznań – podkreśla Aleks Ławniczak, 20-letni stoper, wychowanek „Zielonych”, który podpisał właśnie 2-letni kontrakt z poznańskim pierwszoligowcem.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane