Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Podsumowanie 27. kolejki Fortuna 1 Ligi
Warta Poznań po potknięciu Stali Mielec odzyskała pozycję wicelidera Fortuna 1 Ligi. Do strefy spadkowej spadł Chrobry Głogów, który przegrał z Odrą Opole.[I Liga]»

Rusza oficjalna aplikacja Fortuna 1 Ligi
Z przyjemnością prezentujemy oficjalną aplikację Fortuna 1 Ligi, która zrzesza kibiców 18 pierwszoligowych klubów. Aplikacja jest nie tylko źródłem informacji o klubach i lidze, ale także narzędziem finansowym, które wspiera kluby.[I Liga]»

Zapowiedź 27. kolejki Fortuna 1 Ligi
Przed kibicami 27. kolejka Fortuna 1 Ligi. Będzie to wyjątkowa kolejka, bo pierwszy raz w okresie pandemii kibice przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności będą mogli wejść na stadion.[I Liga]»

Podsumowanie 26. kolejki Fortuna 1 Ligi
Podbeskidzie i Warta straciły w 26. kolejce punkty, co wykorzystała Stal Mielec, która wygrała ze Stomilem Olsztyn. Podopieczni Dariusza Marca awansowali na pozycję wicelidera i zrównali się punktami z "Góralami". Bez zmian natomiast w dolnej części tabeli, gdzie w strefie spadkowej znajdują się wciąż Wigry, Chojniczanka i Odra.[I Liga]»

Zapowiedź 26. kolejki Fortuna 1 Ligi
Maraton Fortuna 1 Ligi czas kontynuować! Czas na 26. kolejkę, w której m.in. Warta Poznań zmierzy się z Bruk-Betem, czy Stal Mielec ze Stomilem Olsztyn. Ciekawie będzie też na dole tabeli, gdzie GKS Bełchatów zagra z Chojniczanką Chojnice. Dla drużyny z Pomorza może to być jedna z ostatnich szans na pozostanie w walce o utrzymanie. Podobne nastroje panują również w Wigrach.[I Liga]»

Podsumowanie 25. kolejki Fortuna 1 Ligi
Stal Mielec wygrała w Tychach i tym samym wykorzystała potknięcia Warty oraz Podbeskidzia. Ciekawie zrobiło się także na dole tabeli, gdzie trzy punkty na swoim koncie zapisali gracze GKS Bełchatów oraz Odry Opole. W poniedziałek jeden dzień przerwy, a we wtorek zaczynamy 26. kolejkę Fortuna 1 Ligi.​[I Liga]»

Zapowiedź 25. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po prawie pięciu dniach przerwy powraca Fortuna 1 Liga. Pierwszoligowcy przez 9 dni rozegrają aż 3 kolejki! Maraton zakończy się 21 czerwca, a już w ten weekend czekają nas starcia Miedzi Legnica z Podbeskidziem, czy starcie Stomilu z Chojniczanką.[I Liga]»

Podsumowanie 24. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po 24. kolejce Fortuna 1 Ligi na czele bez zmian - liderem Podbeskidzie Bielsko-Biała, a na drugim miejscu Warta Poznań. Coraz ciaśniej robi się w środkowej strefie tabeli. Ciekawie jest również w strefie spadkowej, gdzie Chojniczanka dopisała sobie trzy punkty i dała sygnał, że nie można jej skreślać.[I Liga]»

Zapowiedź 24. kolejki Fortuna 1 Ligi
W czwartek zakończyliśmy 23. kolejkę, a w piątek zaczynamy następną serię gier! Na podtrzymanie dobrej serii liczą kibice Warty, Podbeskidzia i Stali. Na przełamanie mają nadzieję w Suwałkach i Chojnicach. Każdy punkt liczy się natomiast w środkowej strefie, gdzie większość drużyn jest bliska strefy barażowej.[I Liga]»

Podsumowanie 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Faworyci w 23. kolejce nie zawiedli. Podbeskidzie, Warta i Stal wygrały swoje spotkania i nadal zajmują czołowe miejsca w Fortuna 1 Lidze. Duży problem wciąż mają Wigry i Chojniczanka, które plasują się na dwóch ostatnich lokatach i nie zdobyły w tygodniu żadnych punktów.[I Liga]»

Grzegorz Lech przedłużył kontrakt ze Stomilem Olsztyn
Kolejny zawodnik „Dumy Warmii” przedłuża kontrakt z klubem. Pierwszego dnia czerwca doszło do sfinalizowania umowy, gdyż Grzegorz Lech związał się na dłużej ze Stomilem Olsztyn.[I Liga]»

Trałka zostaje w Warcie na kolejny sezon
Najbardziej doświadczony piłkarz nie tylko Warty Poznań, ale też całej Fortuna 1 Ligi, 36-letni Łukasz Trałka będzie reprezentował barwy „Zielonych” przez kolejny rok. Nowy kontrakt byłego reprezentanta Polski obowiązuje do czerwca 2021 roku.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane