Najnowsze newsy

Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie

[2021-07-27 19:07:01]
IO: Niepowodzenie Kantora i Łosiaka
Fot. FIVB

Niestety, walka Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka o drugie zwycięstwo w grupie F zakończyła się niepowodzeniem. Rywalami Polaków byli wicemistrzowie świata z 2019 roku Niemcy Julius Thole i Clemens Wickler. W niedzielę nasza bez problemów uporała się z japońskim duetem Gottsu/Shiratori, a Thole i Wickler ulegli 1:2 Włochom Nicolai/Lupo.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-27 18:40:05]
Tokio 2020: Wenezuela trzeci rywal
Fot. FIVB

Reprezentacja Wenezueli jest outsiderem grupy i najniżej sklasyfikowaną ekipą z grona uczestników igrzysk Tokio 2020 w rankingu FIVB. Wenezuela po raz drugi wystąpi w turnieju olimpijskim. Debiutowała w 2008 roku w Pekinie, gdzie zajęła dziewiąte miejsce.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-27 18:05:38]
IO: Wyniki 2. kolejki spotkań (K)
Fot. FIVB

W drugiej kolejce spotkań turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio Brazylijki straciły cenny punkt w starciu z Dominikaną. Liderkami w grupie A są Serbki, w grupie B na czele znajduje się ekipa ze Stanów Zjednoczonych.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-26 18:19:02]
IO: Wyniki 2. kolejki spotkań (M)
Fot. FIVB

Dobiegła końca druga kolejka zmagań siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W ostatnim poniedziałkowym spotkaniu Argentyna prowadziła już 2-0 z Brazylią, jednak nie zdołała utrzymać wysokiej dyspozycji i przegrała w tie-breaku 14-16. Kolejne mecze mężczyzn odbędą się w środę.[Igrzyska Olimpijskie]»

Bartosz Kurek: Nie możemy lekceważyć żadnego przeciwnika
Fot. FIVB

Reprezentacja Polski wygrała z Włochami 3:0 w drugim meczu grupy A podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W środę biało-czerwoni zmierzą się z Wenezuelą. - Nie możemy lekceważyć żadnego przeciwnika - powiedział Bartosz Kurek, atakujący polskiej drużyny.[Igrzyska Olimpijskie]»

Michał Kubiak: Cały czas graliśmy na jednym poziomie
Fot. FIVB

Reprezentacja Polski w bardzo dobrym stylu pokonała Włochów 3:0 w drugim meczu grupy A XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. - Cały czas graliśmy na jednym poziomie, co było kluczem do zwycięstwa - powiedział Michał Kubiak, kapitan biało-czerwonych.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-26 12:14:06]
IO: Polacy wygrywają z Włochami
Fot. FIVB

W drugim meczu Igrzysk Olimpijskich w Tokio podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali Włochów 3-0. Po stronie biało-czerwonych 18 punktów zdobył Wilfredo Leon, a 14 Bartosz Kurek. Kolejnym rywalem Polaków w fazie grupowej będzie Wenezuela.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-25 18:03:46]
IO: Wyniki 1. kolejki spotkań (K)
Fot. FIVB

Wszystkie mecze pierwszej kolejki zmagań podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 zakończyły się w trzech setach. Swoje spotkania wygrały reprezentacje Serbii, Japonii, Brazylii, Włoch, USA i Turcji.[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020: Ryszard Bosek o drugim rywalu
Fot. FIVB

– Włosi potrafią przygotować się do dużej, ważnej imprezy i na pewno są jednym z kandydatów do medali, podobnie zresztą jak Polska. Dlatego w poniedziałkowy ranek powinno dojść do interesującego widowiska – mówi mistrz olimpijski i świata Ryszard Bosek. Spotkanie rozegrane zostanie 26 lipca (początek 7.20).[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020 – siatkówka plażowa: Kantor/Łosiak wygrali
Fot.: FIVB

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak rozpoczęli udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 od pewnego zwyciętwa na duetem gospodarzy. Polacy grają w grupie F.[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020 – siatkówka plażowa: Bryl i Fijałek wygrali
Fot.: FIVB

Michał Bryl i Grzegorz Fijałek rozpoczęli udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 od wyraźnego zwycięstwa nad duetem z Afryki. Polacy grają w grupie E.[Igrzyska Olimpijskie]»

Vital Heynen: Nie jestem zły, tylko zawiedziony
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Trener reprezentacji Polski Vital Heynen po meczu Polska-Iran poświęcił chwilę polskim dziennikarzom komentując przegrane 2:3 spotkanie rozpoczynające udział Biało-Czerwonych w olimpijskim turnieju.[Igrzyska Olimpijskie]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane