Najnowsze newsy

Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie

Znamy wszystkich uczestników turnieju olimpijskiego siatkarzy
Fot.: FIVB

Kanada uzupełniła skład uczestników turnieju olimpijskiego siatkarzy. Zespół ten wygrał w Vancouver kontynentalny turniej kwalifikacyjny strefy Ameryki Północnej i Środkowej oraz Karaibów.[Igrzyska Olimpijskie]»

Znamy wszystkie uczestniczki turnieju olimpijskiego siatkarek
Fot.: Karol Zdyb

Siatkarki Dominikany jako ostatnie wywalczyły kwalifikację do igrzysk w Tokio. Poprzednio zespół ten wystąpił w turnieju olimpijskim w 2012 roku w Londynie, gdzie dotarł do ćwierćfinału.[Igrzyska Olimpijskie]»

Laurent Tillie: Daruma jest dla nas niczym złoty medal mistrzostw Europy
Fot.: CEV

Reprezentacja Francji pokonała Niemcy 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) w finale europejskich kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Tokio i tym samym zapewniła sobie udział w najważniejszej imprezie tego sezonu. - Czuję się bardzo szczęśliwy - przyznał po tym spotkaniu szkoleniowiec trójkolorowych, Laurent Tillie.[Igrzyska Olimpijskie]»

Finał europejskich kwalifikacji: Francja - Niemcy 3:0
Fot.: FIVB

Francja pokonała w Berlinie Niemcy 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) w finałowym meczu Europejskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do IO Tokio 2020 Mężczyzn.[Igrzyska Olimpijskie]»

Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Azerbejdżan 3:0
Fot.: FIVB

W meczu grupy A turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich rozegrywanego w Apeldoorn Polska - Azerbejdżan 3:0 (25:19, 25:19, 25:23). Biało-czerwone z kompletem zwycięstw zakończyły fazę grupową i w pólfinale (sobota godz. 20.45) zagrają z Turcją. W drugiej parze Holandia zmierzy się z Niemcami (godz. 17.15).[Igrzyska Olimpijskie]»

Półfinały turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie: Francja i Niemcy w wielkim finale
Fot.: FIVB

Dziś poznamy finalistów turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Tokio. Najpierw Słoweńcy stoczyli prawdziwą bitwę z Francuzami, ulegając 2:3. Wieczorem walczy Niemcy z Bułgarami, do finału awansowali gospodarze.[Igrzyska Olimpijskie]»

Trzeci dzień turnieju w Apeldoorn: Polska w półfinale
Fot.: CEV

Polska wygrała drugi mecz w niderlandzkim Apeldoorn, gdzie w czwartek rozgrywane były mecze trzeciego dnia Europejskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Biało-czerwone pokonały gospodynie 3:1 i mają już miejsce w półfinale.[Igrzyska Olimpijskie]»

Czwarty dzień turnieju w Berlinie - Igrzyska w Tokio bez Serbii!
Fot.: FIVB

Mistrzowie Europy nie zagrają w turnieju olimpijskim w Tokio. W czwartym dniu europejskiego turnieju w Berlinie Serbowie przegrali z Bułgarami 2:3 i żegnają się z marzeniami. Bułgarzy wciąż są w walce o igrzyska, bo zapewnili sobie awans do półfinału. W czwartkowych półfinałach zagrają Słowenia z Francją (godz. 17) i Niemcy z Bułgarami (20.10).[Igrzyska Olimpijskie]»

Trener Nawrocki: Dziewczyny zagrały super spotkanie
Fot.: FIVB

Już w drugim meczu Europejskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 siatkarki reprezentacji Polski zagwarantowały sobie awans do fazy półfinałowej zawodów pokonując faworyzowany zespól Niderlandów 3:1 – drużynę, która zagrała przed kompletem własnej publiczności.[Igrzyska Olimpijskie]»

Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Holandia 3:1
Fot.: CEV

W trzecim dniu walki o bilet do Tokio reprezentacja Polski wygrała z Holandią w czterech setach. Wygrana ta dała biało-czerwonych awans do pólfinału Europejskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do IO Tokio 2020. Jutro podopieczne Jacka Nawrockiego zagrają ostatnie spotkanie grupowe z reprezentacją Azerbejdżanu.[Igrzyska Olimpijskie]»

Drugi dzień turnieju w Apeldoorn: Polki miały wolne
Fot.: FIVB

W drugim dniu kwalifikacji olimpijskich w Apeldoornie polskie siatkarki miały dzień wolny. W grupie, w której gra zespół trenera Jacka Nawrockiego Holandia pokonała Bułgarię 3:0.[Igrzyska Olimpijskie]»

Drugi dzień turnieju w Apeldoorn: Polki miały wolne
Fot.: CEV

W drugim dniu kwalifikacji olimpijskich w Apeldoornie polskie siatkarki miały dzień wolny. W grupie, w której gra zespół trenera Jacka Nawrockiego Holandia pokonała Bułgarię 3:0.[Igrzyska Olimpijskie]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane