Najnowsze newsy

Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie

IO: Wyniki meczów ćwierćfinałowych (M)
Fot. FIVB

Poznaliśmy dzisiaj półfinalistów turnieju mężczyzn podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Niestety, w tym gronie nie ma Polaków, którzy odpadli z dalszej rywalizacji po porażce z Francją. Oprócz Trójkolorowych o medale zagrają reprezentacje Brazylii, Argentyny i Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Koniec marzeń o olimpijskim medalu
Fot. FIVB

Przygoda polskich siatkarzy na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio kończy się na ćwierćfinale. W meczu, którego stawką był awans do strefy medalowej, biało-czerwoni ulegli Francji 2-3.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Zestaw par ćwierćfinałowych (K)
Fot. FIVB

Znamy już harmonogram ćwierćfinałów turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Rywalizacja rozpocznie się od meczu Korea Południowa - Turcja. Po nim kibice będą mogli śledzić walkę w parach Dominikana - USA, Serbia - Włochy i Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-02 17:10:59]
IO: Wyniki 5. kolejki spotkań (K)
Fot. FIVB

W najciekawszym meczu ostatniej kolejki fazy grupowej turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 Turcja pokonała Rosyjski Komitet Olimpijski 3-2 i wskoczyła na trzecie miejsce w grupie B. W zawodami żegnają się reprezentacje Japonii, Kenii, Chin i Argentyny.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Fijałek i Bryl żegnają się z turniejem
Fot. FIVB

Grzegorz Fijałek i Michał Bryl ulegli włoskiemu duetowi Nicolai/Lupo 0:2 (20:22, 18:21) i tym samym pożegnali się z olimpijskim turniejem. Stawką przegranego meczu był awans do ćwierćfinału.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Zestaw par ćwierćfinałowych (M)
Fot. FIVB

Poznaliśmy zestaw par ćwierćfinałowych turnieju siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Polacy zagrają z Francją o godz. 14:30 czasu polskiego.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-01 17:53:07]
IO: Wyniki 5. kolejki spotkań (M)
Fot. FIVB

Ostatnia kolejka spotkań fazy grupowej turnieju siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 przyniosła nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Z zawodami żegnają się reprezentacje Stanów Zjednoczonych i Iranu, które uległy dzisiaj odpowiednio Argentynie i Japonii.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-01 10:06:06]
IO: Polacy najlepsi w swojej grupie
Fot. FIVB

W ostatnim meczu fazy grupowej Polacy pewnie pokonali Kanadę 3-0 i awansowali do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca w grupie A. Najwięcej punktów w tym spotkaniu zanotowali Wilfredo Leon i Bartosz Kurek - po 16.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-31 17:36:55]
IO: Wyniki 4. kolejki spotkań (K)
Fot. FIVB

W czwartej kolejce spotkań turnieju siatkarek podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 Brazylijki pokonały Serbki 3-1 i umocniły się na pozycji liderek grupy A. W grupie B pierwszą lokatę zajmują Włoszki, które uległy dzisiaj Chinom.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Bartosz Łosiak i Piotr Kantor żegnają się z Tokio
Fot. FIVB

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor po dramatycznym meczu przegrali z Hiszpanami Pablo Herrerą i Adrianem Gavirą. Stawką meczu „lucky losers” było wejście do 1/8 finału w Tokio. Wynik oznacza niestety pożegnanie polskiej pary z olimpijskim turniejem.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Przegrana Grzegorza Fijałka i Michała Bryla
Fot. FIVB

Przed tym spotkaniem Grzegorz Fijałek z Michałem Brylem oraz Evandro i Bruno Schmidt odnieśli po dwa zwycięstwa i mieli zapewniony awans do 1/8 finału. Polacy nie stracili nawet seta. Dzisiejsza gra decydowała o ostatecznym układzie w tabeli grupy E. Niestety, nasza para doznała porażki.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Kantor i Łosiak zagrają w barażu
Fot. FIVB

W Tokio Piotr Kanotr i Bartosz Łosiak ulegli 1:2 (19:21, 21:17, 10:15) włoskiej parze Nicolai/Lupo w ostatnim meczu grupowym. O awans do 1/8 olimpijskiego turnieju plażowego zagrają w sobotę w tzw. "lucky loser".[Igrzyska Olimpijskie]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane