Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary

Od Lokomotiwu do Cucine Lube - Historia występów PGE Skra w Lidze Mistrzów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już po raz dwunasty PGE Skra Bełchatów rozpocznie start w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wszystko rozpoczęło się 26 października 2005 roku w hali KWB.[Liga Mistrzów]»

Kluczowy mecz na starcie Ligi Mistrzów
BR Volleys jest już gotowy na inaugurację Ligi Mistrzów w Jastrzębiu (Polska). Czy Mistrz Niemiec może sprawić sobie i swoim kibicom prezent mikołajkowy w środowy wieczór (6 grudnia o 20:30) zależy od tego czy kapitan Robert Kromm i spółka utrzymają nerwy na wodzy w hali z żywiołowymi kibicami i czy zagrają na wysokim poziomie. W każdym razie berlińczyków na starcie rozgrywek prestiżowego turnieju czeka duża przeszkoda.[Liga Mistrzów]»

Lukas Kampa przed Ligą Mistrzów: Na to wszyscy czekaliśmy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po dwóch latach przerwy Jastrzębski Węgiel wraca do rywalizacji w Lidze Mistrzów. Zagra w grupie D, z Zenitem Kazań, Berlinem Recycling Volleys i Spacer’s Toulouse VB. Na inaugurację (6 grudnia, godz. 20.30) Pomarańczowi zmierzą się na własnym boisku z berlińczykami, których prowadzi Luke Reynolds, niedawny asystent Marka Lebedew.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski kontra BR Volleys, czyli emocjonalny mecz w Lidze Mistrzów
Fot.: Elżbieta Wilk

W środę o godz. 20:30 Pomarańczowi zainaugurują występy w fazie grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Na początek emocjonalne starcie z mistrzem Niemiec Berlin Recycling Volleys, a więc klubem, z którym Jastrzębski Węgiel łączy wiele, zwłaszcza w wymiarze ludzkim.[Liga Mistrzów]»

Mocna grupa PGE Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów
PGE Skra Bełchatów w fazie grupowej zmierzy się z francuskim Chaumont VB oraz dwiema rosyjskimi drużynami - Dynamo Moskwa i Lokomotiwem Nowosybirsk. - To mocne zespoły, ale myślę że w naszym zasięgu - powiedział Karol Kłos, środkowy wicemistrzów Polski.[Liga Mistrzów]»

Wielkie ponowne spotkanie w Lidze Mistrzów
Zenit Kazań (Rosja), Jastrzębski Węgiel (Polska) i Spacer’s Tuluza (Francja) – te europejskie topowe drużyny przybędą do siatkarskiej mekki w sezonie 2017/2018. Losowanie fazy grupowej CEV Ligi Mistrzów, które odbyło się w Moskwie, zaowocowało bardzo ciekawą konstelacją dla BR Volleys i jego fanów. Nie tylko dlatego, że Mistrz Niemiec po raz kolejny zagra z prawdopodobnie najlepszą drużyną świata z Kazania, lecz także, bo dojdzie także do pojedynku przeciwko byłemu szkoleniowcowi Markowi Lebedowi. Po dwóch meczach wyjazdowych drużyna ze stolicy Niemiec 17 styczna 2018 roku podejmie francuski klub z Tuluzy.[Liga Mistrzów]»

Bartosz Bednorz: Na pewno nie będzie łatwo
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątkowe popołudnie odbyło się losowanie grup siatkarskiej Ligi Mistrzów 2017/2018. Wśród polskich reprezentantów nie zabrakło oczywiście PGE Skry Bełchatów.[Liga Mistrzów]»

Ależ losowanie! Wielki Zenit Kazań przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju!
Fot.: Elżbieta Wilk

Wczoraj w Moskwie odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. W jego wyniku nasz zespół trafił do grupy D, a jego rywalami będą: mistrz Rosji Zenit Kazań, mistrz Niemiec Berlin Recycling Volleys oraz wicemistrz Francji.[Liga Mistrzów]»

Najlepsi z najlepszych 2017 roku według CEV
Fot.: FIVB

Tuż po zakończeniu losowania grup Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów odbyła się uroczysta gala. Podczas części oficjalnej podsumowano minione miesiące. Nie zabrakło także wyróżnień nie tylko dla samych sportowców, lecz także dla szkoleniowców. Wśród pochwał dla najlepszych 2017 roku nie zabrakło oczywiście polskiego akcentu.[Europejskie puchary]»

Znamy podział fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów 2017/2018
Fot.: CEV

Po losowaniu grup kobiet nie zabrakło miejsca na losowanie grup panów. W tym roku w fazie grupowej Ligi Mistrzów wystąpi dwadzieścia drużyn. Zespoły zostały podzielone na pięć grup, w których zagrają po cztery ekipy. Podobnie jak w przypadku Ligi Mistrzyń, u panów także wystąpi trzech reprezentantów PlusLigi – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mistrz Polski), PGE Skra Bełchatów (wicemistrz Polski) oraz Jastrzębski Węgiel (brązowy medalista ostatnich MP).[Liga Mistrzów]»

Poznaliśmy rywalki polskich klubów w ramach Ligi Mistrzyń 2017/2018
Fot.: CEV

W piątkowe popołudnie odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzyń. W tegorocznej edycji prestiżowych europejskich rozgrywek klubowych zagra szesnaście zespołów – wśród nich nie zabraknie trzech reprezentantów Ligi Siatkówki Kobiet.[Liga Mistrzyń]»

Znamy wszystkich uczestników fazy grupowej LM w sezonie 2017/18
Fot.: Karol Zdyb

W sobotę rozegrano rewanżowe mecze 3. rundy Ligi Mistrzyń. Awans do fazy grupowej wywalczyły cztery drużyn. W tym gronie znalazł się Developres SkyRes Rzeszówl, który dwukrotnie pokonał słoweński zespół Nova KBM Branik Maribor. Losowanie grup Ligi Mistrzyń 2017/18 odbędzie się 17 listopada w Moskwie.[Liga Mistrzyń]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane