Najnowsze newsy

Żużel - Turnieje

Trener Marek Cieślak podał kadrę na Drużynowy Puchar Świata
Miesiąc przed półfinałem w Gnieźnie, szkoleniowiec reprezentacji podał szeroką kadrę na Drużynowy Puchar Świata. Znaleźli się w niej m.in. Tomasz Gollob czy Piotr Protasiewicz.[Turnieje]»

[2015-05-05 19:52:34]
Polacy ogłosili skład na Esbjerg
Fot.: Lech Ćmielewski

Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki ponownie będą walczyć o punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Speedway Best Pairs Cup. Tym razem, w duńskim Esbjerg wspomagać będzie ich Krzysztof Buczkowski. Wielki finał SBPC już 9 maja.[Turnieje]»

Wielkie wydarzenie żużlowe w Pile. Hans Nielsen wybiera zawodników.
Fot.: Lech Ćmielewski

3 czerwca w Pile odbędzie się impreza żużlowa, jakiej stadion przy Bydgoskiej jeszcze nie gościł. Do Piły przyjadą najlepsi zawodnicy świata, których do boju przeciwko reprezentacji Polski poprowadzi Hans Nielsen. Polish Speedway Battle, bo tak nosi nazwę to wydarzenie, to cykl czterech meczów z których drugi rozegrany zostanie właśnie w Pile. Hans Nielsen, który jest managerem zespołu przeciwników reprezentacji Polski, podał już pierwsze nazwisko swojego zawodnika, a jest nim mistrz świata - Greg Hancock.[Turnieje]»

[2015-04-30 22:04:37]
Wyniki ćwierćfinałów IMP
Znamy półfinalistów IMP. Zwycięzcą ćwierćfinału w Gdańsku został Krzysztof Buczkowski, w Pile Przemysław Pawlicki, w Rawiczu Grzegorz Zengota, a w Krośnie najlepszy okazał się Daniel Jeleniewski. Z każdego ćwierćfinału awansowało najlepszych 8 zawodników do półfinałów w Ostrowie Wielkopolskim i Krakowie.[Turnieje]»

[2015-04-28 20:26:59]
Lista startowa 1/4 IMP w Gdańsku
Gdański tor na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego gościł będzie w czwartek, 30 kwietnia, szesnastkę żużlowców, którzy rozpoczną walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Gdański klub reprezentować będą Kamil Brzozowski i Marcel Szymko. Początek zawodów zaplanowano na 17.00, wstęp kosztować będzie 5 PLN. Posiadacze karnetów mają wstęp gratis.[Turnieje]»

[2015-04-28 20:21:17]
Lista startowa 1/4 IMP w Krośnie
W czwartek na torze w Krośnie rozegrany zostanie jeden z ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znamy już listę startową zawodów, które rozpoczną się o godzinie 16:30.[Turnieje]»

[2015-04-28 20:17:52]
Lista startowa 1/4 IMP w Rawiczu
Już w najbliższy czwartek na stadionie im. Floriana Kapały odbędzie się jeden z ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W zawodach wystąpią m.in. Damian Baliński, Mariusz Puszakowski, Rafał Okoniewski, Piotr Protasiewicz czy Grzegorz Zengota. Rawicką drużynę reprezentować będzie Michał Łopaczewski. Zawody rozpoczną się o godzinie 17:00. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 (ulgowy).[Turnieje]»

W czwartek ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
W najbliższy czwartek o 17:00 na torze przy Bydgoskiej rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Polonię w zawodach reprezentować będą Patryk Dolny i Maciej Fajfer. Do Piły przyjadą też między innymi dobrze znani miejscowym kibicom Przemysław Pawlicki i Tomasz Gapiński. W ostatnich dniach doszło do niewielkich zmian w obsadzie.[Turnieje]»

Tytuł mistrza Żużlowej Ligi Mistrzów dla Elit Vetlandy
Fot.: Lech Ćmielewski

Mistrz Szwecji, Elit Vetlanda najlepszą drużyna WSL w Gorzowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zajęła miejscowa Stal Gorzów, a trzecie miejsce przypadło zespołowi z Danii - Holsted Speedway Klub. Wśród zwycięzców najlepsi byli Jarosław Hampel i Tai Woffinden, którzy zdobyli po 10 punktów.[Turnieje]»

[2015-04-21 20:16:51]
W sobotę WSL w Gorzowie
Fot.: Lech Ćmielewski

Kto zdobędzie tytuł klubowego mistrza świata i najważniejsze trofeum drugiej edycji FIM World Speedway League, jeszcze nie wiadomo. Pewne jest jednak, że pojedynki trzykrotnego mistrza świata Nickiego Pedersena z Holsted i dwukrotnego wicemistrza Jarka Hampela z Elit Vetlandy wzbudzą emocje wśród gorzowskiej publiczności.[Turnieje]»

[2015-04-21 20:08:31]
Składy na mecz Polska - Dania
Fot.: Lech Ćmielewski

1 maja w Ostrowie odbędzie się mecz Polska – Dania. Ma to być rewanż za ubiegłoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata i najważniejsza próba przed tegoroczną edycją DPŚ. Znamy już składy na to spotkanie.[Turnieje]»

SBPC Esbjerg - Niemcy z dziką kartą, Wielka Brytania na starcie
Fot.: Lech Ćmielewski

Reprezentacja Niemiec w nagrodę za świetną postawę w Guestrow podczas drugiej rundy Speedway Best Pairs Cup otrzymała dziką kartę na Wielki Finał cyklu, który odbędzie się 9 maja w Esbjerg. W zawodach po raz pierwszy wystartują także żużlowcy z Wielkiej Brytanii.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane