Najnowsze newsy

Żużel - Turnieje

Nawet pięć meczów reprezentacji Polski w tym roku
Fot.: Lech Ćmielewski

W ubiegłym sezonie reprezentacja Polski, poza finałem Drużynowego Pucharu Świata, pokazała się w meczach z Australią i Resztą Świata. Zainteresowanie tymi imprezami było ogromne. Dlatego w tym sezonie kibice zobaczą biało-czerwonych prawdopodobnie w aż pięciu spotkaniach towarzyskich.[Turnieje]»

Obsada turnieju 15- lecia startów Miedzińskiego
Fot.: Lech Ćmielewski

Inauguracja sezonu 2015 na Motoarenie rozpocznie się Turniejem z Okazji 15- lecia startów Adriana Miedzińskiego w Toruniu. Spotkanie odbędzie się 20 marca o godzinie 18:00.[Turnieje]»

Ruszyła sprzedaż biletów na finał SEC
Podczas wtorkowej konferencji prasowej podpisana została umowa na organizację IV finału Speedway European Championship. Największa w historii ostrowskiego żużla impreza odbędzie się w sobotę 19 września. Już teraz można nabywać bilety na to wydarzenie.[Turnieje]»

[2015-02-17 13:26:20]
Żużlowa Liga Mistrzów w Gorzowie
25 kwietnia na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się kolejna międzynarodowa impreza. Dziś na konferencji prasowej władze Stali Gorzów oraz przedstawiciele firmy Team Player Management poinformowali, iż w mieście położonym nad Wartą rozegrane zostaną kolejne zawody Ligi Mistrzów.[Turnieje]»

Juniorzy pojadą z Duńczykami i Szwedami
Fot.: Lech Ćmielewski

Przed polskimi juniorami bardzo interesujący międzynarodowy sezon. Obok imprez mistrzowskich czekają ich, nieco zapomniane ostatnio, test mecze z rówieśnikami ze Skandynawii: Szwecji i Danii.[Turnieje]»

[2015-02-13 17:13:06]
Półfinał DMŚJ w Poznaniu?
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaplanowany na 22 sierpnia półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów odbędzie się w Poznaniu.[Turnieje]»

ZK: Przemysław Pawlicki najlepszy w Rawiczu
Fot.: Lech Ćmielewski

Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego, zakończył się finał Złotego Kasku rozgrywanego na torze w Rawiczu. Wychowanek leszczyńskiej Unii w dzisiejszych zawodach zdobył 13 punktów. O drugim miejscu natomiast musiał zdecydować bieg dodatkowy, w którym Kacper Gomólski pokonał Grzegorza Walaska. Nagrodą dla najlepszej trójki turnieju jest możliwość walki w eliminacjach do Grand Prix.[Turnieje]»

[2014-10-12 16:12:29]
Polska - Reszta Świata 40:50
Fot.: Lech Ćmielewski

W rozegranym dzisiaj w Rybniku meczu towarzyskim, drużyna Reszty Świata pokonała reprezentację Polski 50:40. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród biało-czerwonych okazał się junior Bartosz Zmarzlik, który zdobył 12 punktów. W drużynie przeciwnej liderami byli Grigorij Łaguta (11+2) oraz Andreas Jonsson (11+1).[Turnieje]»

Składy na mecz Polska - Reszta Świata
Fot.: Lech Ćmielewski

W niedzielę 12 października o godz. 14 na rybnickim stadionie niezwykły mecz - w walce o zwycięstwo spotkają się reprezentacje Polski i Reszty Świata. Organizatorzy podali już nazwiska żużlowców, którzy wezmą udział w tych zawodach. W stawce nie zabraknie takich gwiazd jak: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Grigorij Łaguta, czy Tai Woffinden.[Turnieje]»

IV runda SEC:  Grigorij Łaguta wygrywa w Częstochowie. Emil Sajfutdinow Mistrzem Europy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Zwycięstwem Grigorija Łaguty zakończyła się IV runda Indywidualnych Mistrzostw Europy rozgrywanych na torze w Częstochowie. Powracający po kontuzji Rosjanin w pokonanym polu zostawił Duńczyków: Nickiego Pedersena oraz Petera Kildemanda. W całym cyklu triumfował natomiast Emil Sajfutdinow i to on został najlepszym żużlowcem Starego Kontynentu.[Turnieje]»

IMME w piątek o 20:15, zmiany na liście startowej
Fot.: Marta Gwiazda

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi (IMME), w związku z przełożeniem Grand Prix Łotwy z 16.08.2014 na 17.08.2014, odbędą się w Tarnowie 22.08.2014. Początek zawodów o godz. 20.15, prezentacja zawodników o godz. 20.00. Transmisja w nSport HD.[Turnieje]»

IMŚJ: Piotr Pawlicki znowu bezbłędny
Fot.: Danuta Albrecht

Piotr Pawlicki nadal niepokonany w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Po wygranej we Włoskim Lonigo, dzisiaj na ostrowskim torze popularny "Piter" także nie znalazł pogromcy. Tuż za zawodnikiem leszczyńskiej Unii uplasował się Kacper Gomólski. Na najniższym stopniu podium stanął natomiast Szymon Woźniak. Pozostali z Polaków: Krystian Pieszczek oraz Łukasz Sówka (startujący z "dziką kartą"), zajęli odpowiednio 9 i 10 miejsce.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane