Najnowsze newsy

Żużel - Turnieje

SEC Kumla: Dzika karta dla Fredrika Lindgrena
15 sierpnia w szwedzkiej Kumli odbędzie się trzecia runda Speedway European Championships. Dziką kartę na te zawody otrzymał Fredrik Lindgren. Rezerwowymi toru będą Joel Andersson oraz Fredrik Engman.[Turnieje]»

[2015-07-15 20:37:09]
Pieszczek wybrańcem Cieślaka
Fot.: Lech Ćmielewski

Powoli odkrywane są karty ze składami zawodników, którzy 1 sierpnia zmierzą się w Gdańsku w meczu Polska-Byłe Gwiazdy Wybrzeża. I choć śmiało pierwszy z bohaterów mógłby zostać zawodnikiem Gwiazd Wybrzeża, to zasili on reprezentację naszego kraju. Krystian Pieszczek, wychowanek „Wybrzeża”, aktualnie zawodnik SPAR Falubaz Zielona Góra, to czołowy polski junior, nic dziwnego, że zyskał zaufanie trenera kadry Marka Cieślaka.[Turnieje]»

[2015-07-13 20:42:48]
Ruszyła sprzedaż biletów na IMME
Dzisiaj o godzinie 13:13 ruszyła sprzedaż biletów na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które odbędą się 2 sierpnia 2015r. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Sprzedaż rusza za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.ksul.pl. Na starcie same gwiazdy – BEST OF THE BEST.[Turnieje]»

[2015-07-12 20:52:33]
MIMP: Zmarzlik z tytułem Mistrza
Bartosz Zmarzlik zwyciężył w niedzielnym finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, zdobywając komplet 15 punktów. Drugie miejsce zajął reprezentant FOGO Unii Leszno - Piotr Pawlicki, a trzeci był Krystian Pieszczek.[Turnieje]»

[2015-07-11 23:31:21]
Sajfutdinow wygrał w Landshut
Emil Sajfutdinow wygrał drugą rundę Speedway European Championships w niemieckim Landshut. Drugie miejsce zajął Nicki Pedersen, a trzecie Antonio Lindbaeck. W klasyfikacji generalnej Rosjanin ma dwa punkty przewagi nad drugim Nickim Pedersenem.[Turnieje]»

SEC Landshut: Mistrz wylosował „1”, dzika karta dla Michaela Haertela
Druga runda Speedway European Championships już za kilka dni. Dokładnie 11 lipca, w niemieckim Landshut, najlepsi żużlowcy na Starym Kontynencie powalczą o kolejne punkty, które przybliżą ich do upragnionego mistrzowskiego tytułu. Organizatorzy cyklu SEC przyznali dziką kartę na zawody w Bawarii. Otrzymał ją Michael Haertel.[Turnieje]»

IMP: Maciej Janowski Mistrzem Polski!
Fot.: Marta Gwiazda

Maciej Janowski został najlepszym żużlowcem w Polsce. Popularny "Magic" w biegu finałowym pokonał faworyta gospodarzy Bartosza Zmarzlika oraz kolejnego reprezentanta Stali Gorzów, Tomasza Gapińskiego. Warto zaznaczyć, że zawodnik Betardu Sparty Wrocław w fazie zasadniczej zdobywał same "dwójki", a na pierwsze zwycięstwo musiał czekać do 22 wyścigu, w którym zapewnił sobie tytuł Mistrza.[Turnieje]»

[2015-07-03 15:39:10]
El. MMPPK: Awans dwóch Unii
Dziś na Arenie Częstochowa rozegrano eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrała FOGO Unia Leszno, która wywalczyła 15 punktów. Tyle samo na swoim koncie zapisali młodzi jeźdźcy z Tarnowa, jednak przegrali oni bezpośredni pojedynek z żużlowcami z Leszna i dlatego też zajęli druga lokatę. Trzecie miejsce przypadło PGE Stali Rzeszów. Podopieczni Janusza Ślączki wywalczyli 13 punktów.[Turnieje]»

El. MMPPK: Ostrovia wygrywa w Rybniku
Podopieczni trenera Jana Grabowskiego awansowali do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych zajmując w rybnickich eliminacjach drugie miejsce. Lepsi okazali się tylko zawodnicy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii Ostrów. Awansu nie wywalczyli za to młodzieżowcy z Wrocławia. Walka o złoto zostanie rozegrana w Gorzowie 26 września.[Turnieje]»

El. MMPPK: Zwycięstwo zielonogórzan w Gnieźnie
W czwartkowe popołudnie na gnieźnieńskim owalu rozegrany został jeden z trzech turniejów eliminacyjnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Awans do finału, który zostanie rozegrany 26 września w Gorzowie Wielkopolskim, wywalczyły duety z Zielonej Góry i Torunia. W większości wyścigów o kolejności na mecie decydował moment startowy. Wszystko za sprawą tego, że nawierzchnia w pierwszej stolicy Polski tradycyjnie już była bardzo twarda.[Turnieje]»

[2015-06-25 14:39:14]
We wtorek II runda MIMW
W najbliższy wtorek (30 czerwca) na torze Stadionu Miejskiego rozegrana zostanie II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Lista startowa na te zawody nie jest jeszcze znana. Początek zmagań zaplanowano na godz. 17.30. Biletem wstępu będzie program w cenie 5 zł. Dla kibiców udostępniona zostanie wyłącznie trybuna główna.[Turnieje]»

[2015-06-25 14:35:18]
SEC: Kierunek Bawaria
Jeszcze nie opadł kurz po pierwszej rundzie Speedway European Championships w Toruniu, a już trzeba myśleć o kolejnym starcie. Tym razem, 11 lipca będziemy w Landshut, gdzie o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej powalczą najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane