Najnowsze newsy

Żużel » Turnieje

Turnieje | 2015-07-13 20:42:48 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: unia.leszno.pl

Ruszyła sprzedaż biletów na IMME

Dzisiaj o godzinie 13:13 ruszyła sprzedaż biletów na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które odbędą się 2 sierpnia 2015r. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Sprzedaż rusza za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.ksul.pl. Na starcie same gwiazdy – BEST OF THE BEST.

Druga edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi odbędzie się w tym roku na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Początek zawodów zaplanowano 2 sierpnia o godz. 19.00.

Zadowolenia z organizacji PGE IMME nie kryje Menadżer FOGO Unii Leszno - Świetna sprawa, że taka impreza odbędzie się na leszczyńskim torze. Stawka zawodników to naprawdę ścisły TOP światowej czołówki i z pewnością nie zabraknie emocji i pięknego ścigania. Mistrzostwa zapowiadają się lepiej niż niejeden turniej cyklu Grand Prix. Kibice, którzy odwiedzą Smoczyka na pewno nie będą tego żałować. Serdecznie zapraszam na stadion i do kibicowania naszym zawodnikom - powiedział Adam Skórnicki.

W PGE IMME wystąpi 15 najlepszych żużlowców PGE Ekstraligi pod względem średniej biegopunktowej po rozegraniu X rundy. Stawkę uzupełni zawodnik nominowany przez PGE Ekstraligę i wystartuje z “dziką kartą”. W tym roku zaproszenie od organizatora otrzymał ubiegłoroczny zwycięzca IMME Rosjanin Emil Sajfutdinow.

W walce o czołowe pozycje w tegorocznej edycji PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi powinien włączyć się Piotr Pawlicki - W ubiegłym roku nie było dane mi wystartować w tej imprezie, ale teraz na moim domowym torze będę chciał włączyć się w walkę o zwycięstwo. Wszyscy zawodnicy są super rajderami i o każdy punkt będzie trzeba ostro walczyć. Liczę na dobry występ i duże wsparcie na trybunach. Zapowiada się fajny turniej - podsumował Piter.


Wejściówki można nabywać na stronie internetowej www.bilety.ksul.pl, w Galerii Leszno oraz w dniu zawodów w kasach stadionowych

BILET DZIECIĘCY przysługuje małym dzieciom w wieku od 1 roku do 7 lat.
BILET SZKOLNY przysługuje dzieciom w wieku od 7 lat do ukończenia Gimnazjum.
BILET ULGOWY przysługuje uczniom szkół ponad gimnazjalnych oraz studentom za okazaniem ważnej legitymacji.
SEKTOR RODZINNY przysługuje dzieciom w wieku do ukończenia Gimnazjum (czyli bilet Dziecięcy i Szkolny) Serdecznie zapraszamy do skorzystania z SEKTORA RODZINNEGO rodziców, którzy mogą zabrać ze sobą aż 6 dzieci i zrobić swoim pociechom świetny wakacyjny prezent.

Bilet SUPER VIP oferuje szereg lukratywnych praw w skład których wchodzą:
- najlepsze miejsce numerowane na Trybunie Głównej VIP
- pełen catering obejmujący gorące i zimne przekąski, bar alkoholowy, piwo, kawę, herbatę i napoje chłodzące
- parking VIP na terenie Jednostki Wojskowej przy Stadionie im. Alfreda Smoczyka

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane