Najnowsze newsy

Żużel » Turnieje

Turnieje | 2016-02-12 17:46:56 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: speedway.torun.pl

Pierwsze nazwiska na mecz charytatywny dla Warda

Fot.: Lech Ćmielewski

W czwartek w siedzibie toruńskiego Klubu odbyła się konferencja prasowa, podczas której Prezes Ilona Termińska podzieliła się pierwszymi informacjami na temat Meczu Charytatywnego. Ponadto Adrian Miedziński przedstawił wzór kevlaru, w którym "Anioły" będą występować w sezonie 2016.

- Zgodnie z tym o czym już wcześniej informowaliśmy, 28 marca 2016 roku zorganizujemy Mecz Charytatywny, z którego dochód przekazany zostanie na rzecz Darcy’ego Warda. Bardzo się cieszymy na tak pozytywny odzew zarówno ze strony zawodników jak i kibiców, którzy chcą pomóc Australijczykowi. Możemy już zatem ogłosić, że nasza drużyna w pełnym składzie zmierzy się z niemniej ciekawą "Drużyną Przyjaciół Darcy’ego". W składzie "Aniołów" nie zabraknie naszych nowych żużlowców, a zatem Grega Hancocka, Martina Vaculika, Grzegorza Walaska i Norberta Krakowiaka. Zabraknie tylko Chrisa Holdera,który został kapitanem drużyny przeciwnej. Obok niego w drużynie pojawią się Maciej Janowski, Andreas Jonsson, Rune Holta, Davey Watt oraz młodszy brat Chrisa, Jack - który przyjmie rolę rezerwowego. Ostatnim zawodnikiem z którym wciąż rozmawiamy jest obecny Mistrz Świata - Tai Woffinden. Mamy nadzieję, że Brytyjczyk znajdzie chwilę czasu i pojawi się w Wielkanocny Poniedziałek na Motoarenie. Osobiście głęboko w to wierzę - powiedziała Ilona Termińska.

Mecz Charytatywny to jednak nie tylko widowisko sportowe. Planowany jest koncert na koronie stadionu, odbędą się również liczne licytacje, z których to dochód trafi również do Australijczyka. W ramach konsolidacji z kibicami Klub toruński zaprasza do kolejnej zabawy, w której każdy kibic będzie mógł złożyć własny zespół ze wspomnianych już zawodników. - Jako, że konkurs kevlarowy, który właśnie zakończyliśmy, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy ponownie stworzyć zabawę dla wszystkich kibiców. Składy obu zespołów są już praktycznie znane, zostaje je zatem zestawić. Obecnie pracujemy nad małą aplikacją, dzięki niej każdy kibic będzie mógł nadać zawodnikom odpowiednie numery, tym samym ustalając pary na to spotkanie. Można zatem powiedzieć, że kibice będą mogli złożyć skład dla Jacka Gajewskiego i Neil Middleditcha. Myślę, że zabawa przednia, która potrwa do 20 marca. Następnie komputer przeliczy zestawienia kibiców i wygeneruje ostateczne składy. Oczywiście dla zwycięzców przewidziane są nagrody - zakończyła Prezes Klubu Sportowego Toruń.

UWAGA!
Kibice, którzy zakupili lub kupią karnety na mecze KS Toruń na sezon 2016 mają prawo wejść na Mecz Charytatywny za darmo. KS Toruń zaprasza wszystkich karnetowiczów do odebrania swojego biletu (wraz z karnetem) w kasie na Motoarenie lub w SportFanShopie (od 12 lutego) w Atrium Copernicus. Im prędzej kibice odbiorą swoje bilety, tym większe prawdopodobieństwo, że wybiorą dokładnie swoje miejsca, które wykupili na mecze ligowe.

Ceny biletów na Mecz Charytatywny dla Darcy’ego Warda:
Trybuna Główna: 50 złotych,
Trybuna Niebieska oraz Trybuna Zielona: Normalny – 20 złotych, Ulgowy – 10 złotych,
Program zawodów: 5 złotych;

Bilety można kupować od środy, 10 lutego od godziny 12.00 poprzez stronę: www.kstorun.kupbilety.pl

Ponadto sprzedaż prowadzona jest w:
- Atrium Copernicus (stoisko KS Toruń przy Decathlonie) - od poniedziałku do niedzieli od 10 do 20;
- Motoarena - od poniedziałku do piątku od 10 do 16 (kasa główna).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane