Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2024-02-23 14:20:51]
Zdobyć pełną pulę punktów
Fot. Magdalena Kudzia

Przed gdańską drużyną Trefla kolejny ligowy mecz. W 23. kolejce PlusLigi Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE drużynę Ślepska Malow Suwałki. Zespoły zmierzą się ze sobą w niedzielę, 25 stycznia o 17:30. Bilety na to spotkanie dostępne są na www.gdanskielwy.pl.[PlusLiga]»

[2024-02-19 22:29:33]
Wyniki 22. kolejki PlusLigi
Dobiegła końca 22. kolejka PlusLigi. Za największą niespodziankę można uznać wynik starcia Jastrzębskiego Węgla z Barkomem Każany Lwów, który zakończył się wygraną przyjezdnych 3-0. Radość swoim kibicom sprawili również siatkarze Indykpol AZS Olsztyn. Podopieczni trenera Javiera Webera w czterech setach pokonali Asseco Resovię Rzeszów.[PlusLiga]»

Galeria z meczu Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu 22. kolejki PlusLigi Projekt Warszawa pokonał Trefl Gdańsk 3-0. MVP spotkania wybrany został rozgrywający gospodarzy, Jan Firlej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania![PlusLiga]»

Trefl Gdańsk uległ faworyzowanemu Projektowi Warszawa
Fot. Magdalena Kudzia

Trefl Gdańsk nie zrewanżował się warszawianom za poprzedni mecz, który rozegrali 18 listopada w ERGO ARENIE. W siódmej kolejce PlusLigi "gdańskie lwy" uległy 0:3 Projektowi Warszawa u siebie. Dziś w stolicy padł taki sam wynik - w każdym z trzech setów Trefl zdobywał po 20 punktów.[PlusLiga]»

[2024-02-18 11:31:29]
Komplet punktów dla Zawiercia
Fot. Magdalena Kudzia

Aluron CMC Warta Zawiercie podjął u siebie KGHM Cuprum Lubin w meczu 22. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Lubinianie zdołali urwać jedynie seta 3:1.[PlusLiga]»

[2024-02-17 19:47:05]
Magiczna sobota w Uranii
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli trzecie zwycięstwa z rzędu. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, wygrali z Asseco Resovią Rzeszów 3:1. Statuetkę MVP otrzymał Kuba Hawryluk.[PlusLiga]»

Trefl Gdańsk przed szansą rewanżu z Projektem Warszawa
Fot. Magdalena Kudzia

Przed Treflem Gdańsk 22. kolejka zmagań ligowych. W niedzielę, 18 lutego, o 14:45 „gdańskie lwy” zagrają na wyjeździe z Projektem Warszawa. Transmisję tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.[PlusLiga]»

[2024-02-16 23:13:44]
Pewna wygrana ZAKSY
Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wraca na zwycięskie tory. W piątkowy wieczór zespół wicemistrza Polski bez straty seta pokonał Cerrad Czarnych Radom. MVP spotkania wybrany został Erik Shoji.[PlusLiga]»

Alan Souza przed sobotnim starciem z Asseco Resovią Rzeszów
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę powalczą o trzecie zwycięstwo z rzędu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem pod drugiej stronie siatki staną siatkarze Asseco Resovii Rzeszów. Początek meczu w Hali Urania o godz. 14:45 – wszystkie bilety zostały sprzedane.[PlusLiga]»

[2024-02-13 11:30:23]
Wyniki 21. kolejki PlusLigi
Zakończyła się pełna niespodzianek 21. kolejka PlusLigi. W Katowicach miejscowy GKS pokonał Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-0. Dzień później Projekt Warszawa uległ w czterech setach na wyjeździe ekipie z Lublina, a Aluron CMC Warta Zawiercie musiała uznać w Wieluniu wyższość Barkomu Każany Lwów.[PlusLiga]»

[2024-02-13 11:21:50]
Lubinianie znów lepsi u siebie
Fot. Magdalena Kudzia

Na zakończenie 21. kolejki PlusLigi KGHM Cuprum Lubin pokonał u siebie Ślepsk Malow Suwałki 3:1. MVP wybrany został Paweł Pietraszko.[PlusLiga]»

Informacja na temat stanu zdrowia Nicolasa Szerszenia
Fot. Magdalena Kudzia

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla naszych Kibiców. Kontuzja odniesiona przez Nicolasa Szerszenia, wyklucza naszego Kapitana z gry do końca sezonu. Zawodnik przeszedł już operację, rozpoczynając tym samym okres rehabilitacji.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane