Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2019-06-06 10:36:11]
Kamil Drzazga w GieKSie
Fot.: Magdalena Kudzia

Mierzący 212 cm środkowy podpisał kontrakt z GKS-em Katowice.[PlusLiga]»

Jurij Gladyr środkowym Jastrzębskiego Węgla. Zagra w PlusLidze jako Polak
Fot.: Magdalena Kudzia

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klub podpisał kontrakt ze środkowym bloku Jurijem Gladyrem. Umowa będzie obowiązywać na najbliższy sezon z możliwością przedłużenia jej o kolejny sezon.[PlusLiga]»

[2019-06-05 14:50:51]
Piotr Graban żegna się z Treflem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Asystent trenera Andrei Anastasiego z sezonu 2018/2019 – Piotr Graban – w przyszłym sezonie nie będzie pracował z drużyną „gdańskich lwów”. – Bardzo dziękujemy Piotrowi za miniony sezon, jego pracę z pierwszą drużyną, ale też za bardzo duże zaangażowanie w działania klubu, które mają na celu popularyzację siatkówki – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.[PlusLiga]»

Dominik Posmyk żegna się z PGE Skrą
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dominik Posmyk, kierownik drużyny PGE Skry Bełchatów, kończy swoją pracę w klubie. – Żałuję, że Dominik odchodzi z klubu i mam nadzieję, że nasze drogi kiedyś się zejdą – mówi prezes Skry Konrad Piechocki.[PlusLiga]»

[2019-06-04 16:09:25]
Mistrzowie Polski w Chemiku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Miło nam poinformować, iż zdobywcy Pucharu Polski i Złoci medaliści Mistrzostw Polski zasilą szeregi Chemika Bydgoszcz! Kamil Szymura i Tomasz Kalembka podpisali dwuletnie kontrakty z klubem.[PlusLiga]»

Nowy duet trenerski Cerrad Czarnych Radom na sezon 2019/2020
Od sezonu 2019/2020 dojdzie do roszady w sztabie trenerskim drużyny Cerrad Czarnych Radom. Pierwszym szkoleniowcem na kolejne rozgrywki pozostanie Robert Prygiel, który przedłużył swoją umowę z klubem z Radomia. Asystentem będzie natomiast trener Dmitry Skoryy, który w ostatnich latach związany był z zespołem Ślepska Suwałki.[PlusLiga]»

Michał Winiarski odchodzi z PGE Skry
Fot.: Magdalena Gajek

Michał Winiarski żegna się z PGE Skrą Bełchatów po dwóch latach spędzonych na stanowisku drugiego trenera. Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii klubu ma teraz samodzielnie prowadzić jedną z drużyn PlusLigi.[PlusLiga]»

Tomas Rousseaux nowym przyjmującym Asseco Resovii
Fot.: Magdalena Kudzia

Do Asseco Resovii w przyszłym sezonie dołączy nowy przyjmujący, Tomas Rousseaux. Belgijski siatkarz związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

[2019-06-03 16:31:24]
Libero na dłużej w Gdańsku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Duet libero – Maciej Olenderek i Fabian Majcherski – w przyszłym sezonie nadal będą bronić barw Trefla Gdańsk. Zawodnicy związali się z klubem rocznymi kontraktami.[PlusLiga]»

[2019-06-03 14:29:29]
Kevin Tillie nowym zawodnikiem ONICO
Fot.: Magdalena Kudzia

Kevin Tillie kolejnym zawodnikiem, który wzmacnia ONICO Warszawa przed sezonem 2019/2020! Reprezentant Francji będzie grał w stolicy przynajmniej przez dwa lata.[PlusLiga]»

[2019-05-29 14:37:18]
Patryk Niemiec w ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Patryk Niemiec został nowym środkowym ONICO Warszawa! Występujący do tej pory w Treflu Gdańsk 22-letni zawodnik podpisał ze stołecznym klubem dwuletni kontrakt.[PlusLiga]»

Kamil Semeniuk odchodzi z Aluron Virtu
Fot.: Krzysztof Wilk

W przyszłym sezonie Kamil Semeniuk nie będzie reprezentował barw Aluron Virtu Warty Zawiercie.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane