Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Kadra Polski juniorów na pierwsze zgrupowanie
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Michał Bąkiewicz, trener reprezentacji Polski juniorów w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład kadry, z którym 12 maja rozpocznie pracę podczas zgrupowania w Zakopanem. W zależności od sytuacji szkoleniowiec nie wyklucza korekt w składzie. Dla biało-czerwonych juniorów w tym sezonie imprezą docelową są mistrzostwa świata U-21 w Bahrajnie, które odbędą się w dniach 18-27 lipca 2019.[Młodzieżowe]»

MP Juniorek - Kętrzyn 2019: Nagrody indywidualne i klasyfikacja końcowa
Fot.: Anna Jabłczyk

Zakończyły się mistrzostwa Polski juniorek, które w tym roku zawitały do Kętrzyna. Tytuł mistrzyń kraju trafił po raz piąty do LTS Legionovii Legionowo. Na drugim miejscu uplasowała się SPS Volley Piła, natomiast brązowe medale wywalczyły zawodniczki KS Pałacu Bydgoszcz. Głównym sponsorem wydarzenia był PKN ORLEN.[Młodzieżowe]»

MP Juniorów – Dębica 2019: Nagrody indywidualne i końcowa klasyfikacja
Trefl Gdańsk, AZS 2020 Częstochowa, Jastrzębski Węgiel taka jest kolejność drużyn na podium mistrzostw Polski juniorów, które od środy do niedzieli rozgrywane były w Dębicy. MVP turnieju został wybrany Kacper Wnuk, atakujący Trefla Gdańsk. Głównym sponsorem turnieju była firma PKN ORLEN.[Młodzieżowe]»

Juniorzy EKS Skra piątą drużyną w Polsce!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Na wysokości zadania stanęli juniorzy PGE Skry, którzy w meczu o piąte miejsce mistrzostw Polski pewnie wygrali z KS Metro Warszawa. Rok temu obie drużyny walczyły o złoto.[Młodzieżowe]»

Michał Bąkiewicz trenerem reprezentacji Polski juniorów
Fot.: Anna Jabłczyk

Na wniosek Pionu Sportu i szkolenia PZPS Michał Bąkiewicz powołany został na stanowisko trenera reprezentacji Polski juniorów.[Młodzieżowe]»

[2019-03-18 13:53:10]
MP juniorek: Poznaliśmy finalistki
Fot.: Karol Zdyb

KS Pałac Bydgoszcz, MKS San Pajda Jarosław, Budowlani Łódź, LTS Legionovia Legionowo, SPS Volley Piła, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, ENEA Energetyk Poznań i MKS Dąbrowa Górnicza zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorek, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Kętrzynie.[Młodzieżowe]»

MP juniorów: Poznaliśmy finalistów
Fot.: Anna Szłapa

Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk, AZS 2020 Częstochowa, Metro Warszawa, UMKS MOS Wola Warszawa, EKS Skra Bełchatów, AKS V LO Rzeszów i AZS UWM Olsztyn zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorów, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Dębicy.[Młodzieżowe]»

EKS Skra powalczy o finał mistrzostw Polski w hali Energia
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W najbliższy weekend w hali Energia odbędzie się turniej półfinałowy o mistrzostwo Polski juniorów. Gospodarzem zawodów będzie EKS Skra Bełchatów.[Młodzieżowe]»

Znamy organizatorów finałów młodzieżowych MP
Fot.: Anna Szłapa

Poznaliśmy organizatorów turniejów finałowych mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Większość z finałów rozegranych zostanie w województwie warmińsko-mazurskim.[Młodzieżowe]»

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla drużyną roku na Śląsku
W miniony piątek w Dworku pod Lipami w Katowicach-Giszowcu odbyła się II Gala Śląskiej Siatkówki, będąca zwieńczeniem prowadzonego przez Śląski Związek Piłki Siatkowej i katowicki „Sport” plebiscytu na osobowość świata siatkówki na Śląsku.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Szóste miejsce juniorów w mistrzostwach Europy
Fot.: FIVB

W najważniejszej imprezie sezonu - mistrzostwach Europy juniorów - reprezentacja Polski zajęła szóste miejsce, odnosząc w fazie grupowej trzy zwycięstwa i doznając dwóch porażek. Następnie pokonała Białoruś i przegrała z Niemcami.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Brązowy medal juniorek
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski juniorek zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy, które rozegrane zostały od 1 do 9 września w Albanii. Sukces poprzedziła dobra gra w kwalifikacjach i sparingach. W walce o awans wyprzedziły w niemieckim Vilsbiburgu (26-29 kwietnia) ekipy gospodyń, Łotwy i Portugalii.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane