Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Tomasz Fornal: Finałów się nie gra, finały się wygrywa
Fot.: FIVB

- Przyjechaliśmy do Brna po złoty medal i po to, by zachować zwycięską passę. A przede wszystkim, żeby tę czteroletnią współpracę z chłopakami, w SMS-ie i rok po szkole, uwieńczyć pięknym akcentem – powiedział siatkarz Cerradu Czarnych Radom po półfinałowym zwycięstwie z Brazylią. W finale mistrzostw świata U21 biało-czerwoni zagrają z nieobliczalną Kubą.[Młodzieżowe]»

[2017-07-01 23:59:54]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

Od meczu Iranu z Argentyną rozpoczęły się dzisiejsze zmagania juniorów. Warto wspomnieć, że walczący o miejsca pięć-osiem Irańczycy wygraną zapewnili sobie dopiero po męczącym starciu, bowiem argentyńska drużyna postawiła im wyjątkowo trudne warunki. Za podobnie wyrównany uznać należy także inny bój o wspomniane miejsca - reprezentantów Kanady i Chin. Co ciekawe, mimo naprawdę udanych ataków, których autorem był m.in. Taryq Sani, zespół Kanadyjczyków nie zdołał opuścić parkietu ze zwycięstwem na koncie[Młodzieżowe]»

MŚ U21: półfinał Polska - Brazylia 3:2 - Polacy w finale!
Fot.: FIVB

Siatkarze reprezentacji Polski prowadzeni przez trenera Pawlika, w półfinałowej rywalizacji w trakcie Mistrzostw Świata. Zarówno pierwsza jak i druga odsłon padła łupem biało-czerwonych, po czym Brazylijczycy doprowadzili do wyrównania. Pomimo to nasi młodzi rodacy wywalczyli awans do wielkiego finału.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: Polska - Iran 3:2; Zagramy o medale!
Fot.: FIVB

W Brnie zakończył się mecz Mistrzostw Świata Juniorów 2017 Polska - Iran. Było to ostatnie spotkanie przed fazą półfinałową turnieju, w którym bilans Polaków wynosi jak dotąd 6 zwycięstw i 0 przegranych.[Młodzieżowe]»

[2017-06-29 23:47:24]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

Tylko jednego seta oddali dziś ekipie amerykańskich juniorów, których to liderem był Kyle Ensing, ich rówieśnicy z Egiptu, zapisując tym samym zwycięstwo. W decydującej partii boju, Egipcjanie zbudowali sobie przewagę sześciu punktów. Ciekawsza i zdecydowanie bardziej zacięta gra towarzyszyła meczowi Rosjan z Brazylijczykami. Po czterech setach walki przybyłych kibiców, a przede wszystkich samych graczy, czekała jeszcze dodatkowa partia, szczęśliwsza o dwie ostatnie akcje dla zespołu Rosji.[Młodzieżowe]»

Za nami XXIII Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Kinder + Sport Zabrze 2017
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W dniach 26-29 czerwca w Zabrzu rozgrywany był XXIII Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Kinder + Sport Zabrze 2017. Wyłoniono najlepsze drużyny w kategorii dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców. Po czterech latach przerwy, na dziesiątą rocznicę największy turniej mini siatkówki na świecie – Kinder + Sport powrócił do Zabrza. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział blisko 42 tysiące młodych sportowców.[Młodzieżowe]»

Jakub Kochanowski: To był świetny mecz
Fot.: Karol Zdyb

Polska wygrała drugi mecz II rundy mistrzostw świata juniorów U21. Biało-czerwoni we wtorek pokonali Chiny 3:2, a w środę Kubę 3:0 i zajmują pierwsze miejsce w grupie E. Wystarczy, że w czwartek wygrają jednego seta z Iranem i zapewnią sobie awans do półfinalu turnieju. - To był świetny mecz - powidział Jakub Kochanowski, kapitan polskiej drużyny.[Młodzieżowe]»

[2017-06-28 23:54:40]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

Japońskiej reprezentacji, występującej aktualnie na Mistrzostwach Świata, nie udało się zwyciężyć z lepiej dysponowaną na boisku Ukrainą. Drużyna ta znacznie efektywniej od rywali spisywała się m.in. w kontekście asowych zagrywek. Na cenną wygraną zapracowała sobie ostatecznie również kadra Iranu, która nie bez trudu, w pięciu setach uporała się z Chinami. Słowa uznania za postawę w bloku należą się za to spotkanie Mojaradowi. Młody gracz zanotował dziewięć punktów wspomnianym elementem.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: Polska - Kuba 3:0 - zagramy o medale
Fot.: FIVB

Po zwycięstwie 3:2 Iranu nad Chinami stawką meczu było pierwsze miejsce w grupie E i zbliżenie się na wyciągnięcie ręki do półfinału Mistrzostw Świata. Świadomość wagi spotkania nieco sparaliżowała siatkarzy.[Młodzieżowe]»

[2017-06-27 23:37:56]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

W dobrych humorach zakończyli swoją konfrontację z Kanadą na Mistrzostwach Świata, brazylijscy gracze. Mimo że Kanadyjczycy próbowali ratować niekorzystny dla siebie wynik elementem bloku, Canarinhos zdołali zwyciężyć za komplet punktów. Z wygraną na koncie plac walki opuścili też Egipcjanie, których nowym przeciwnikiem w zmaganiach byli Czesi. W szeregach siatkarzy reprezentacji Egiptu bardzo dobrze na siatce zaprezentowali się zwłaszcza Omar Aly i Abdelrahman Seoudy.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: Polska - Chiny 3:2 - trudna przeprawa
Fot.: FIVB

To było piekielnie trudne spotkanie w grupie drużyn walczących o miejsca 1-8 MŚ Juniorów w czeskim Brnie. To był pierwszy krok naszych utytułowanych młodzieżowców do wielkiej czwórki mistrzostw. Czeska TV zaplanowała transmisje jedynie ze spotkań półfinałowych i o medale. Prawa do nich nabył właśnie Polsat Sport i czeka jedynie na... udział biało-czerwonych w najważniejszej części turnieju.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: we wtorek rozpoczyna się II rudna
Fot.: Anna Szłapa

Polska zajęła pierwsze miejsce w grupie A mistrzostw świata juniorów U21. We wtorek biało-czerwoni rozpoczną rywalizację w II rundzie turnieju. Ich rywalem będzie reprezentacja Chin. Początek meczu o godzinie 12.30. W kolejnych dniach zmierzą się z Kubą i Iranem - te spotkania zostaną rozegrane o 17.30.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane