Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

[2017-06-27 23:37:56]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

W dobrych humorach zakończyli swoją konfrontację z Kanadą na Mistrzostwach Świata, brazylijscy gracze. Mimo że Kanadyjczycy próbowali ratować niekorzystny dla siebie wynik elementem bloku, Canarinhos zdołali zwyciężyć za komplet punktów. Z wygraną na koncie plac walki opuścili też Egipcjanie, których nowym przeciwnikiem w zmaganiach byli Czesi. W szeregach siatkarzy reprezentacji Egiptu bardzo dobrze na siatce zaprezentowali się zwłaszcza Omar Aly i Abdelrahman Seoudy.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: Polska - Chiny 3:2 - trudna przeprawa
Fot.: FIVB

To było piekielnie trudne spotkanie w grupie drużyn walczących o miejsca 1-8 MŚ Juniorów w czeskim Brnie. To był pierwszy krok naszych utytułowanych młodzieżowców do wielkiej czwórki mistrzostw. Czeska TV zaplanowała transmisje jedynie ze spotkań półfinałowych i o medale. Prawa do nich nabył właśnie Polsat Sport i czeka jedynie na... udział biało-czerwonych w najważniejszej części turnieju.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: we wtorek rozpoczyna się II rudna
Fot.: Anna Szłapa

Polska zajęła pierwsze miejsce w grupie A mistrzostw świata juniorów U21. We wtorek biało-czerwoni rozpoczną rywalizację w II rundzie turnieju. Ich rywalem będzie reprezentacja Chin. Początek meczu o godzinie 12.30. W kolejnych dniach zmierzą się z Kubą i Iranem - te spotkania zostaną rozegrane o 17.30.[Młodzieżowe]»

Największy Turniej mini siatkówki wraca do Zabrza
Fot.: Anna Szłapa

Po czterech latach przerwy, na dziesiątą rocznicę największy turniej mini siatkówki na świecie – Kinder + Sport wraca do Zabrza. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział blisko 42 tysiące młodych sportowców.[Młodzieżowe]»

[2017-06-25 23:56:30]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

Z wygranej nad Ukraińcami cieszyć się mogli dziś włoscy juniorzy za sprawą odrodzenia się w dwóch ostatnich setach. Przewaga w nich drużyny z Półwyspu Apenińskiego była praktycznie niekwestionowana. Na słowa pochwały za starcie z Ukrainą zasłużył sobie przede wszystkim Zonca. Ważne zwycięstwo na koncie zapisali również Rosjanie, dominujący w spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi. Wśród kadrowiczów Rosji równych sobie nie miał Semyshyn, autor dokładnie ośmiu skutecznych ataków.[Młodzieżowe]»

MŚ U21: Polska - Kanada 3:0 - Polacy bez strat w II rundzie
Fot.: FIVB

Polscy siatkarze bez straty seta zakończyli fazę grupową Mistrzostw Świata Juniorów. W Brnie pokonali kolejno Maroko, Czechy i Kanadę. Podopieczni trenerów Sebastiana Pawlika oraz Macieja Zendeła zapewnili już w sobotę awans do II fazy czempionatu.[Młodzieżowe]»

[2017-06-24 23:51:04]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

Ciekawe spotkanie rozegrali ze sobą rywalizujący na juniorskich Mistrzostwach Świata, siatkarze Iranu i Ukrainy. O zwycięstwie Irańczyków we wspomnianej, wyrównanej batalii zadecydowała lepsza o dwa punkty dyspozycja w najważniejszej piątej partii. Za nieudane uznać muszą także swoje dzisiejsze starcie Chińczycy, którzy to ulegli narodowej reprezentacji Brazylii. Ekipa Canarinhos od początku do końca boju kontrolowała wydarzenia na boisku, co pomogło jej zapewnić sobie cenną wygraną za komplet punktów.[Młodzieżowe]»

Jakub Kochanowski: Zrobiliśmy dobry krok w kierunku złotego medalu
Fot.: Karol Zdyb

Polska pokonała Maroko 3:0 w pierwszym meczu mistrzostw świata U21. - Zrobiliśmy dobry krok w kierunku złotego medalu - powiedział Jakub Kochanowski, kapitan biało-czerwonych. W sobotę Polacy zmierzą się z Czechami, gospodarzami turnieju. Początek spotkania o godzinie 17.30.[Młodzieżowe]»

[2017-06-24 19:10:49]
MŚ U21: Polska - Czechy 3:0
Fot.: Karol Zdyb

Polska pokonała Czechy 3:0 (29:27, 25:23, 25:13) w drugim meczu mistrzostw świata juniorów U21. To już drugie zwycięstwo bialo-czerwonych. W piątek pokonali Maroko 3:0. W drugim sobotnim meczu Kanada pokonała Maroko 3:0 (25:23, 25:16, 25:23). Polacy w ostatnim meczu grupowym zmierzą się ze wspomnianą Kanadą. Początek meczu w niedzielę o godzinie 12.30.[Młodzieżowe]»

[2017-06-23 23:58:01]
MŚ U21: Komplet wyników
Fot.: FIVB

Po pięciu setach walki ze zwycięstwem na koncie opuścili ostatecznie parkiet rywali młodzi gracze z Kanady. Przyjezdnym siatkarzom swoimi atakami grę utrudniali zwłaszcza Donovan Dzavoronok oraz Matej Smidl - niewątpliwi liderzy ekipy naszych ambitnych sąsiadów. W innym meczu Mistrzostw Świata, Turcja szybko uporała się ze Stanami Zjednoczonymi, co warte podkreślenia nie tracąc żadnego z setów. Turcy górowali nie tylko w elemencie ataku, ale także w bloku, którym to zanotowali łącznie osiem punktów.[Młodzieżowe]»

[2017-06-23 15:55:53]
MŚ U21: Polska - Maroko 3:0
Fot.: Karol Zdyb

Polska pokonała Maroko 3:0 (25:9, 25:15, 25:15) w pierwszym meczu mistrzostw świata U21, które w piątek rozpoczęły się w Brnie i Czeskich Budziejowicach. W drugim meczu grupy A Czechy przegrały z Kanadą 2:3 (22:25, 25:23, 25:23, 18:25, 12:15).[Młodzieżowe]»

MŚ U21: Pokażcie rywalom miejsce w szyku
Fot.: Karol Zdyb

- Polacy pokazali nam miejsce w szyku - mówił kapitan reprezentacji Czech Kristian Ćervinka, po sparingowych meczach z Polską. Biało-czerwoni wygrali dwa razy w Opavie po 4:1.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane