Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2019-03-18 13:53:10 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

MP juniorek: Poznaliśmy finalistki

Fot.: Karol Zdyb

KS Pałac Bydgoszcz, MKS San Pajda Jarosław, Budowlani Łódź, LTS Legionovia Legionowo, SPS Volley Piła, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, ENEA Energetyk Poznań i MKS Dąbrowa Górnicza zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorek, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Kętrzynie.

Półfinałowe turnieje zostały rozegrane od piątku do niedzieli w Bydgoszczy, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim i Dąbrowie Górniczej. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do finału. Przed rokiem w Dębicy triumfowała LTS Legionovia przed Impelem Wrocław oraz SMS Police.

Wyniki - Bydgoszcz

KS Pałac Bydgoszcz - MKS San Pajda Jarosław 3:0 (25:17, 25:14, 25:16)
Gedania Gdańsk - UKS Szóstka Mielec 1:3 (23:25, 25:20, 18:25, 18:25)

MKS San Pajda Jarosław - UKS Szóstka Mielec 3:0 (25:18, 25:12, 25:22)
KS Pałac Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 3:0 (25:15, 25:18, 25:13)

Gedania Gdańsk - MKS San Pajda Jarosław 1:3 (25:19, 8:25, 23:25, 18:25)
UKS Szóstka Mielec - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (17:25, 18:25, 12:25)

Końcowa kolejność: KS Pałac Bydgoszcz; 2. MKS San Pajda Jarosław; 3. UKS Szóstka Mielec; 4. Gedania Gdańsk

Łódź

ABiS SP 64 Łódź - TPS Salos Lublin 3:1 (25:21, 21:25, 25:14, 27:25)
Budowlani Łódź - LTS Legionovia Legionowo 3:1 (25:21, 23:25, 29:27, 25:21)

TPS Salos Lublin - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (17:25, 17:25, 10:25)
ABiS SP 64 Łódź - Budowlani Łódź 0:3 (19:25, 14:25, 22:25)

Budowlani Łódź - TPS Salos Lublin 3:1
Legionovia Legionowo - ABiS SP 64 Łódź 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

Końcowa kolejność: 1. Budowlani Łódź; 2. LTS Legionovia Legionowo; 3. MUKS ABiS 64 Łódź; 4. TPS Salos Lublin

Tomaszów Mazowiecki

Dargfil Tomaszów Maz. - Golden Sparta Braniewo/Malbork 3:0 (25:17, 25:20, 25:22)
Elite Volley Kraków - SPS Volley Piła 1:3 (25:27, 25:17, 21:25, 23:25)

Golden Sparta Braniewo/Malbork - SPS Volley Piła 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)
Dargfil Tomaszów Maz. - Elite Volley Kraków 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)

Elite Volley Kraków - Golden Sparta Braniewo/Malbork 3:2 (21:25, 25:13, 22:25, 25:18, 15:11)
SPS Volley Piła - Dargfil Tomaszów Maz. 3:0 (25:13, 25:14, 25:23)

Końcowa kolejność: 1. SPS Volley Piła; 2. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki; 3. Elite Volley Piła; 4. Golden Sparta Braniewo/Malbork

Dąbrowa Górnicza

MKS Dąbrowa Górnicza - APS Rumia 3:0 (25:17, 25:13, 25:18)
ENEA Energetyk Poznań - Atena Warszawa 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)

APS Rumia - Atena Warszawa 3:2 (6:25, 25:21, 20:25, 25:17, 15:9)
MKS Dąbrowa Górnicza - ENEA Energetyk Poznań 3:2 (17:25, 25:21, 25:17, 11:25, 15:9)

ENEA Energetyk Poznań - APS Rumia 3:0 (25:19, 25:14, 25:13)
Atena Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:20, 26:28, 25:20, 14:25, 15:13)

Końcowa kolejność: 1. ENEA Energetyk Poznań; 2. MKS Dąbrowa Górnicza; 3. UKS Atena Warszawa; 4. APS Rumia

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane